Horoskop dzienny na piątek 15 listopada 2019 roku - Lwy zorganizują udane przyjęcie, Pannom dopisze szczęście...

Horoskop dzienny na piątek 15 listopada 2019 roku - jeżeli dzień wyda wam się zbyt krótki, to pomyślcie, że już niedługo, za 5 tygodni zacznie go przybywać. Tymczasem trzymajcie się i bądźcie dobrej myśli!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą miały dzisiaj kłopot ze skupieniem się, ponieważ znajdą się w towarzystwie wyjątkowo gadatliwej osoby. A tutaj obowiązki czekają. Warto szybko się nimi zająć i mieć je z głowy ponieważ macie dzisiaj znacznie przyjemniejsze zadania. Szukajcie przyjaznej duszy wśród Lwów.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj  zaniepokojone stanem swojego konta bankowego. W związku z tym postanowią oszczędnie żyć i wycofają się z kilku pomysłów na zakupy. W końcu niedługo trzeba będzie pomyśleć o prezentach. Póki co, nie będą żałować pieniędzy na sprawy zdrowia i urody. A sprzyjający znak to na dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą miały okazję odkryć swoją drugą naturę. A to wszystko za sprawą pewnego wydarzenia i nowych znajomych. Trzeba będzie bardzo się postarać, aby im zaimponować. Ale Bliźniętom to się uda. Mają za sobą wiele lat ćwiczeń. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj zaniepokojone nowymi informacjami, które do nich dotrą. To może mieć związek ze sprawami rodzinnymi, ale nie martwcie się na zapas. Spokojnie popracujcie nad rozwiązaniem problemów i nie załamujcie się niepowodzeniami. W końcu wszystko się wyjaśni. Trzymajcie się blisko Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj optymistyczny nastrój, a w dodatku zaplanowały na wieczór spotkanie w swoim domu. Zaproszeni goście zjawią się przed czasem, więc bądźcie przygotowani na niespodziankę. Dzisiaj pokażecie się jako dobrzy gospodarze. Przygotowana kolacja będzie ciekawa i smaczna. Pomocny znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie mają co narzekać, bo dzień nie będzie taki najgorszy. Co prawda rano o mało się nie spóźnicie do pracy, ale w ostatniej chwili korki na drodze się skończą i wpadniecie do biura jak burza. Szef okaże się wyrozumiały, a wasze zadania łatwe i przyjemne. Troszczyć się o was będzie dzisiaj Lew.

Zobacz wideo

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą się dzisiaj bardzo starały, aby sprostać wymaganiom rodziny. Wszyscy będą czegoś od nich potrzebowali. Wagi nie chcą natomiast nikogo zawieść, a to okaże się dość trudne. Musicie wykazać się asertywnością i sprytem, aby się z tego wykaraskać. Nie będzie łatwo. Poproście o pomoc przyjacielskiego Lwa.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj dość zajęte, ale zadania w pracy okażą się łatwe i przyjemne. Dzień przebiegnie wam szybko i ani się nie obejrzycie, jak nadejdzie wieczór i początek weekendu. Który notabene zapowiada się dość ciekawie. Jeszcze zanim jednak zaczniecie świętować, zakończcie pewną sprawę. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce maja przed sobą poważne zdania związane z pracą. Muszą się skupić i podejmować szybkie decyzje. Dobrze jest pamiętać także o swoich współpracownikach. Oni też muszą wiedzieć, co mają robić. Wytłumaczcie im ich zadania. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą bardzo zadowolone z pewnego spotkania. Dopisze im szczęście, chociaż same też będą musiały się nieco postarać. Dobrze jest rozpocząć dzisiaj coś nowego. Zastanówcie się, jak wykorzystać dobry czas i przychylność osób spod znaku Barana.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom gwiazdy będą dzisiaj sprzyjać. Macie okazję rozpocząć coś nowego i przełamać nie najlepszą passę z ostatnich miesięcy. To także moment na rozejrzenie się za nowymi znajomościami. Warto poszerzyć krąg znajomych, aby przeżyć coś nowego. Dobrze wam życzą teraz Koziorożec i Baran.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj dociekliwe i próbują dowiedzieć się, co stoi za niektórymi decyzjami. Jeżeli jednak wasz szef to zauważy, nie będzie specjalnie zadowolony. Nie dajcie się też ponieść duchowi rywalizacji. Spokojna analiza przyniesie wam więcej pożytku. Pomocny znak zodiaku to na dzisiaj Bliźnięta.

Horoskopy