Horoskop dzienny na sobotę 16 listopada 2019 roku - Skorpiony w świetnym humorze, Byki powinny się dobrze wyspać...

Horoskop dzienny na sobotę 16 listopada 2019 roku - sobota sprzyja towarzyskim spotkaniom i dobrej zabawie. Zapomnijcie na chwilę o pracy!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj w znakomitej formie. Będą duszą towarzystwa i pokażą wiele ze swoich zalet. Mimo soboty jednak część dnia poświęcą na pracę i myślenie o pieniądzach. Ale dzięki temu pojawi się szansa na dodatkowy zarobek. Sprzyjający znak zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj wyjątkowo senne i rozleniwione. Trudno im będzie rozpocząć dzień i wykorzystają każdą minutę poranka na drzemkę, zanim obudzą się na dobre. Dopiero popołudnie przyniesie im zmianę nastroju i poczują przypływ energii. To dobrze, bo najważniejsze wydarzenia dnia czekają dopiero wieczorem. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta poczują dzisiaj, że otacza je nadmiar pokus. Nie za bardzo będą umiały wybrać, co tak naprawdę chcą robić. Decyzja, czy iść na imprezę czy też spędzić czas z rodziną, okaże się kluczowa. Wyjście z domu może bowiem oznaczać spotkanie kogoś, kto zaważy na waszym życiu. Trzymajcie się teraz blisko Wagi.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki od rana będą planować i wymyślać dla siebie zdania na najbliższy czas. To ważne, bo czekają was nie lada wyzwania. Lepiej się do nich przygotować. Jesteście także chętni do wyjścia z domu i spotkanie się z dawno nie widzianymi znajomymi. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chcą się dzisiaj bawić, bawić i jeszcze raz bawić. Dlatego zaplanują albo większe wyjście, albo imprezę w domu. Jeżeli tak, to połowa dnia przebiegnie im na przygotowaniach. Trzymajcie się towarzystwa przyjacielskiego Koziorożca. Wspólnie wymyślicie ciekawą zabawę.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zdecydowały, że ten dzień poświęcą na dogadzanie sobie. Może mają umówioną wizytę u kosmetyczki albo u fryzjera, albo zapragną odwiedzić ulubione Spa. Tak czy owak, spędzą ten dzień leniwie i wygodnie. Dawno już tak nie miały. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zajmą się dzisiaj sprawami uczuć i skoncentrują na uporządkowaniu relacji z kimś bliskim. Potrzebujecie dzisiaj szczerej rozmowy, która otworzy wam oczy na kilka spraw. Trzymajcie się intuicji i tego, co podpowiada wam serce. Możecie liczyć na wsparcie ze strony Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom będzie dzisiaj towarzyszyć dobry humor. Są wesołe i towarzyskie, a przyjaciele otoczą ich kręgiem. Najlepsza zabawa szykuje się w otoczeniu Raka. Macie także kilka ciekawych pomysłów, co do przyszłości. Podzielcie się nimi z przyjaciółmi, a docenią waszą inicjatywę.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są teraz pełne pomysłów i chętne do zabawy. Czeka was jednak pewne zobowiązanie, które trzeba będzie zrealizować w pierwszej kolejności. Trzymajcie się ustaleń i nie zmieniajcie w ostatniej chwili planów. Najlepiej poszukajcie towarzystwa przyjaznego Byka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zamarzą o podróżach, dalekich i bliskich. Będą się zastanawiać, co zrobić, aby znaleźć na to więcej czasu. Może zorganizują też potkanie z przyjaciółmi i wszystko przedyskutują? Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają sporo planów towarzyskich. Całkowicie się wyluzują i zapomną o pracy i obowiązkach. Poplotkują też z sąsiadami, ale bez złośliwości. To będzie przyjemna sobota. Nawet pewien telefon nie zdenerwuje was nadmiernie. Trzymajcie się blisko pewnego Bliźniaka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie chcą się dzisiaj nadmiernie się wysilać i będą unikać osób, które mogą je zmobilizować do pracy. Wolą raczej podzwonić po znajomych i wymienić najnowsze plotki. Po południu czeka was pewna niespodzianka, z której właściwie będziecie zadowoleni. Pomocny znak na dzisiaj to Wodnik.

Horoskopy