Horoskop dzienny na niedzielę 17 listopada 2019 roku - Bliźnięta w znakomitym humorze, Raki zabiorą się za swoją kondycję...

Horoskop dzienny na niedzielę 17 listopada 2019 roku - mimo późnej jesieni czeka was słoneczny dzień. Dopisze wam humor oraz ciekawe towarzystwo.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie za bardzo wiedzą dzisiaj, czego tak naprawdę chcą. Czekają je także niespodziewane wizyty lub telefony od osób, których dawno nie widziały. Nie spodziewają się takiego obrotu spraw. Jeżeli jednak otworzycie się na nowości dzień okaże się w miarę udany. Pomocny znak to dzisiaj Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki niepotrzebnie będą się dzisiaj denerwować. Nie ma potrzeby, abyście aż tak wybuchali. Uspokójcie nieco nerwy, rodzina i przyjaciele będą wam wdzięczni. Łagodność pomoże wam w niejednej sytuacji, zatem poszukajcie jej w sobie. Pomocny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj w dobrym humorze. Zajmą się głównie rozrywkami i zaproszą na spotkanie wielu ciekawych ludzi. Mają przed sobą wesołe momenty, tym bardziej, że sprzyja temu także otoczenie. Trzymajcie się też blisko zabawnego Wodnika, a będziecie pękać ze śmiechu.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zajmą się dzisiaj poprawianiem swojej kondycji i to na poważnie. Nie wystarczy im dłuższy spacer lub domowe ćwiczenia i rozejrzą się za poważniejszymi wyzwaniami. Macie także za sobą przychylność gwiazd, stąd dobrze jest dzisiaj podejmować decyzje, szczególnie te osobiste. Pomocny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mogą być dzisiaj nieco zajęte, zatem dobrze że po południu zdecydują się odpocząć. Ktoś pomoże wam dzisiaj w pokonywaniu przeszkód, które pojawiły się na waszej drodze. Posłuchajcie zatem dobrej rady. Sprzyjający znak do teraz Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj nieco niespokojne. Jeżeli macie coś do załatwienia, postawcie na uśmiech. To otworzy serce nawet najbardziej zatwardziałej osoby. Nie narzekajcie na wszystko, tylko zauważcie także drugą słoneczną stronę wydarzeń. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi potrzebują dzisiaj spokoju i odpoczynku. Rozejrzyjcie się za najbardziej dogodną formą relaksu. Może też spotkanie z przyjaciółmi da wam nieco wytchnienia. Ponadto rodzinne sprawy wymagać będą od was zaangażowania. Ktoś czeka na waszą pomoc. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony ogarnie dzisiaj chęć do działania, poszukają przygód i nowych doświadczeń. Aktywność wyjdzie im jak najbardziej na zdrowie. Mają też szansę na poznanie kogoś, kto przypadnie im do serca. Muszą tylko bardziej się otworzyć. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce okażą się dzisiaj życzliwe dla innych, zabawne i towarzyskie. Znajdą się zresztą w ciekawym i inspirującym otoczeniu. Poszukają okazji do rozrywki, ale pomyślą także o potrzebach najbliższych osób. Może skorzystacie z pewnego zaproszenia od Wagi?

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom czas upłynie szybko i bez specjalnych wydarzeń, a i tak będą zadowolone, bo wreszcie odetchną pełną piersią. Chociaż sprawy zdrowia i urody czekają, najpierw zainteresujecie się potrzebami innych. Sprzyja wam ktoś spod znaku Raka.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj znakomity humor i nawet wścibski sąsiad nie zepsuje im nastroju. Uda im się, dzięki przytomności umysłu, uniknąć żenującej sytuacji. W sprawach sercowych słuchajcie dzisiaj intuicji. Będziecie wtedy pewni, że podejmujecie właściwe działania. A pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie będą narzekać dzisiaj na brak wzruszeń. Wręcz przeciwnie, czeka je aż nadmiar emocji. Ale mają zagwarantowane szczęście w miłości, zatem nie będzie to dzień stracony. Mogą ponadto zostać poproszone o udział w rodzinnej naradzie. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskopy