Horoskop dzienny na poniedziałek 18 listopada 2019 roku - Wodniki nawiążą dzisiaj nowe znajomości, Raki ruszą z pomocą...

Horoskop dzienny na poniedziałek 18 listopada 2019 roku - początek tygodnia nie nastraja optymistycznie, ale i tak radzicie sobie całkiem nieźle. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Ponieważ Barany mają dzisiaj kłopot ze skupieniem się na jednej sprawie mogą przeżywać pewne perturbacje. Uświadomicie sobie, że nie możecie mieć wszystkiego naraz. Musicie zdecydować, co jest teraz waszym priorytetem i skupić się na jednym zadaniu. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki jak zwykle wykażą się spokojem i opanowaniem, nawet na widok czegoś, co bardzo je zdenerwuje. Nie okażą jednak za zewnątrz swojej frustracji. Dzień sprzyja także rodzinnym porządkom i rozliczeniom. Trzymajcie się w pobliżu przyjaznej Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zapomną o tym, że w gruncie rzeczy są nieśmiałe i twardo upomną się o swoje. Będą też bardzo przebojowe: pierwsze w gabinecie szefa albo przy telefonie, gdy zadzwoni klient. Możecie liczyć dzisiaj na przychylność Wodnika.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą chciały dzisiejszy dzień poświęcić na niesienie pomocy. Już dawno zaplanowały, że zainteresują się wolontariatem albo działalnością na rzecz lokalnej społeczności. Ktoś będzie dzisiaj patrzył na was z podziwem. A sprzyjający znak to teraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są aktywne, chętnie do zaczynania nowych spraw, właściwie trudne do zatrzymania. Tyle mają w sobie energii! Intuicja was nie zawiedzie i okaże się, że wiele spraw uda się, a świat wam sprzyja. Pomocny znak zodiaku to teraz Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zobaczą teraz świat w całkiem innych barwach. Nie pozwolą aby ktoś ich zepchnął z raz wybranej ścieżki. Będą zdecydowane, aktywne i nastawione pozytywnie do świata. Dzień sprzyja także podejmowaniu decyzji finansowych. Pomocne znaki zodiaku to Lew i Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi szukają dzisiaj spokoju i azylu. Nie mogą znieść hałasów, a żądania ze strony otoczenia bardzo je irytują. Nie koncentrujcie się jednak tylko na swoich sprawach. Ktoś z rodziny czeka na waszą pomoc. A sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Byk.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nawet gdy nie pracują, potrafią znaleźć sobie zajęcie. Gdy tylko się na czymś skupią, osiągają niemały sukces, zatem wiele zależy od nich samych i od tego na ile zaangażują się w działanie. Pomocny znak na dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są pomysłowe i przewidujące. Potrafią dzisiaj sięgnąć daleko w przyszłość, zaplanują zatem co chcą robić nawet w odległej perspektywie. Przyjdzie wam zresztą do głowy jedno rewolucyjne rozwiązanie. Zatem czeka Strzelce całkiem udany dzień, tym bardziej, że sprzyja wam teraz wpływowy Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz w bardzo dobrej formie. Roztaczają wokół siebie aurę pewności i sukcesu. Wiele osób spogląda na was ze zdumieniem. Oczarujecie dosłownie wszystkich. Miejcie też na uwadze, że nawet w finansach czas wam sprzyja. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom od rana dopisywać będzie humor i łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Zatem macie okazję poznania ludzi, do których dawniej baliście się zbliżyć. Trzymajcie się słonecznej strony świata. Optymistyczne spojrzenie bardzo pomaga w codzienności. A za pomocne znaki zodiaku macie dzisiaj Barana i Wagę.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom wszystko się dzisiaj uda dzięki wyczuciu sytuacji. Mają co prawda nieco rozmarzone spojrzenie, ale w gruncie rzeczy myślą trzeźwo i praktycznie. To ważne, bo czekają was jakieś rozrachunki. Macie teraz po waszej stronie przyjaznego wam Byka.

Horoskopy