Horoskop dzienny na wtorek 19 listopada 2019 roku - Koziorożce zajmą się rodzinnymi finansami, Lwy okażą wyrozumiałość...

Horoskop dzienny na wtorek 19 listopada 2019 roku - dzisiaj powinniście zadzwonić do kogoś, kto za wami tęskni. Warto podtrzymywać relację z ludźmi. I nie zamykajcie się w czterech ścianach. Pogoda nadal sprzyja spacerom.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj nastawione na rozrywki, mimo że do weekendu zostało jeszcze sporo czasu. A to dlatego, że mają w planie albo randkę, albo spotkanie z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. I trzeba to uczcić. Ale dopiero wieczorem. W ciągu dnia będziecie zmuszeni do odwiedzenia urzędu lub podobnego miejsca. A macie teraz po swojej stronie kogoś spod znaku Lwa.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są zajęte dzisiaj sprawami rodzinnymi, zatem zakupy lub podróże muszą zejść na drugi plan. Spotkajcie się z kimś, kto od dawna chciałby z wami porozmawiać. Jest mu to potrzebne, a wy coś ostatnio odkładacie wizytę. Trzymajcie się blisko przyjaznego Raka.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj dzień spotkań lub telefonicznych rozmów z dawnymi znajomymi. W pracy skoncentrują się jednak na zadaniach, a nie na życiu towarzyskim. Przygotujcie się duchowo na pewne niespodzianki. A w przypadku kłopotów możecie liczyć na wsparcie ze strony Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są chętnie do podróży, ale dzisiaj nie wszystko będzie sprzyjać wyjazdowi. Ktoś lub coś zatrzyma was w domu. Nie martwcie się jednak, okazja jeszcze powróci. A tymczasem cieszcie się ciekawym i wesołym towarzystwem na miejscu. Pomocny znak na dzisiaj to pogodny Baran.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają w sobie dzisiaj sporo łagodności i okażą się bardzo wyrozumiałe. Nikt i nic nie zepsuje im teraz humoru. Sprawy sporne postaracie się załatwiać polubownie. Nie zapomnijcie też o danej komuś obietnicy. Sprzyjający znak to teraz Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny skorzystają z ładnego dnia, aby wyjść z domu i uporządkować otoczenie. Nadrobicie zaległości w ogródku, jeśli go macie lub zajmiecie się roślinami na balkonie. W pracy czas upłynie wam szybko, tym bardziej że wasze pomysły przypadną wszystkim do gustu i dzień okaże się owocny. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zaczną dzisiaj sprawdzać lojalność przyjaciół. Zastanowią się, kto jest po ich stronie, a kto nie sprawdza się w trudnych chwilach. Nie bądźcie jednak zbyt podejrzliwi. Nie zawsze ma się wtedy rację, bo takie podejście zawęża pole widzenia. Trzymajcie się blisko sprzyjającego wam Raka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom będzie dzisiaj sprzyjać otoczenie, nawet w pracy szef spojrzy na was przychylnym wzrokiem. Nie odkładajcie na później niczego, ani spotkań, ani telefonów, ani też zadań. Lepiej nie robić sobie zaległości. Macie też dobry dzień na publiczne wystąpienia. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Barany.

Zobacz wideo

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są teraz chętnie do zmian i zapragną zerwać z rutyną. Zatem wykażą się dzisiaj energią i przedsiębiorczością, zaczną szukać okazji do przeżycia czegoś nowego. Dzień przebiegnie im w radosnej i przyjacielskiej atmosferze. Mają po swojej stronie osoby spod znaku Lwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj zajęte rodzinnymi finansami i nieco zaniepokojone ich stanem. Może ktoś będzie oczekiwał od nich spłacenia zobowiązań? To je wprawi w nie najlepszy humor. Ale gdy już uregulujecie tego typu sprawy, dzień okaże się całkiem przyjemny. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą ciekawy i miły dzień. Tym bardziej, że pokażą się jako osoby przedsiębiorcze i bardzo twórcze. Dzięki temu zrobią coś niecodziennego, co naprawdę zaciekawi otoczenie. Trzymajcie się swoich pomysłów, a osiągniecie dzisiaj sukces. Sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Byka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poczują się dzisiaj nieco osłabione. Gdzieś ulotni się ich cała energia. Postarajcie się na nowo naładować akumulatory. Nie róbcie jednak niczego na siłę, bo nie sprawi wam to wtedy radości. Wieczór natomiast okaże się całkiem interesujący. Trzymajcie się blisko pomocnych Bliźniąt.

Horoskopy