Horoskop dzienny na środę 20 listopada 2019 roku - Koziorożce zajmą się dzisiaj swoją karierą, Raki okażą się bardzo uczuciowe...

Horoskop dzienny na środę 20 listopada 2019 roku - nie zaniedbujcie dzisiaj najbliższych, a szczególnie starsze pokolenie. Środek tygodnia to także nawał spraw zawodowych.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj szczęście do ludzi i towarzyskich układów. Znajdą się w całkiem ciekawym towarzystwie. Otwartość będzie teraz w cenie. Posłuchajcie, co mówi wam wasza intuicja. A za pomocne znaki macie dzisiaj przede wszystkim Byka.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą mieć sporo obowiązków. Ale dzięki temu nadrobią sprawy, które tak właściwie są na jutro. Zyskają teraz spokojną głowę. Warto zatem wybrać się z rodziną na dłuższy spacer. Czeka was miłe spotkanie z kimś spod znaku Raka.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są teraz w dobrej sytuacji, Większość spraw jest już pozałatwiana, a wam sprzyja otoczenie i wpływowi ludzie. W sprawach prywatnych także nastąpi progres. Trzymajcie się tego, co ustaliliście w czasie rozmowy z bliskimi. Nie dajcie się nikomu zmanipulować. Pomocny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są bardziej niż zwykle uczuciowe. Dlatego łatwo je dzisiaj zranić lub rozdrażnić. Nie odkładajcie na później randki lub romantycznego spotkania z partnerem. Macie także dobrą rękę do pieniędzy. W sumie dzień jak najbardziej udany. Pomocnym znakiem okaże się Baran.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj skłonne zapomnieć o starych urazach i skoncentrują się na teraźniejszości z którą będą czerpać radość. Humor nie opuści ich przez cały dzień. Rano uważajcie jednak, aby nie ulec chęci rywalizacji. Chociażby za kierownicą. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj okazję wykazać się umiejętnościami psychologicznymi. Trzeba będzie rozstrzygnąć jakiś spór albo pogodzić zwaśnione strony. Możliwe są dzisiaj nieporozumienia i niepotrzebne dyskusje.Trzymajcie się blisko sprzyjającego wam Lwa.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi powinny uważać, aby na służbowym zebraniu nie podpaść komuś ważnemu. Nie wygłaszajcie za wcześnie zbyt pochopnie negatywnych opinii. Działajcie spokojnie i powoli, aby nie przeoczyć istotnych faktów. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skopiony są dzisiaj senne, a może tylko rozleniwione. W każdym razie nie chcą specjalnie się przepracowywać ani angażować w nieprzemyślane akcje. Odmówcie zatem grzecznie i zabierzcie się za swoje sprawy. Pomocny znak zodiaku to teraz Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce czeka dzień ze wszech miar udany. Mają dzisiaj sporo do zrobienia, ale także dużo szczęścia. Spodziewajcie się telefonu albo mejla, który rozstrzygnie wasze kłopoty. Możecie także  popytać o radę Raka. Niektóre Strzelce mają też dzisiaj powodzenie u płci przeciwnej.

Zobacz wideo

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz poważne i skoncentrowane na swojej karierze. Spróbujcie nie obiecywać sobie jednak za wiele, bo nie od razu uda wam się awansować. Na taką okazję trzeba będzie chwilę poczekać. Zatem nawet jeśli nie dzisiaj, to nie traćcie dobrego humoru. A wsparciem służy wam teraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą nieco zalatane. Czeka je dzień pełen wydarzeń, chociaż niektóre okażą się zupełną niespodzianką. Spotkania będą jednak całkiem udane i owocne. Dzień sprzyja także nawiązywaniu nowych znajomości i zabawie. Ale to dopiero pod wieczór. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj trochę samolubne i zajęte własnymi sprawami. Nie angażujcie się w żadne spory, szczególnie ze starszymi osobami. Nie ma co za wszelką cenę forsować własnego zdania. Wykażcie więcej dyplomacji. A za pomocne znaki macie dzisiaj Bliźnięta i Raka.

Horoskopy