Horoskop dzienny na czwartek 21 listopada 2019 roku - Panny poszukują nowości, Strzelce zajmą się teraz swoją karierą...

Horoskop dzienny na czwartek 21 listopada 2019 roku - już niedługo piątek, piątunio, piąteczek, ale dzisiaj trzeba jeszcze popracować. Powodzenia w pracy!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom uda się dzisiaj sporo spraw i właściwie, to mogą mówić o sukcesie. Napracowali się na niego, zatem słusznie mogą być z siebie dumne. Pomyślcie, jak to uczcić. Może też uda wam się zaprosić na celebrowanie waszego szefa. Będzie dzisiaj dostępny i nawet miły. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj w nastroju do wybaczania i same pierwsze wyciągną rękę do zgody. Dzięki temu gestowi zyskają wdzięcznych znajomych. Możliwe także, że czeka was wizyta starszej pani. A ponadto sporo miłych rozmów. Pomocną osobą okaże się ktoś spod znaku Bliźniąt.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj zadowolone z siebie i swoich wyborów. Będą także z entuzjazmem podchodzić do nowych zadań, czym zyskają sobie w pracy uznanie. Nie zasklepią się w starych ramach, tylko odważnie ruszą do przodu. A za pomocny znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie mają co narzekać na dzisiejszy dzień. Spędzą go w błogim nastroju i nikt nie będzie specjalnie ich rozpraszał. Po południu wybiorą się w odwiedziny, albo znajdą się na jakiejś ciekawej imprezie. Może także zmobilizują do wyjścia całą rodzinę? A sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy z energią wezmą się dzisiaj do pracy. Wasz upór i drobiazgowość spowoduje jednak pewne towarzyskie perturbacje. Postarajcie się tak nie naciskać na inne osoby. Weźcie się za swoje sprawy, ale z pewnym dystansem i poczuciem humoru. Sprzyjający wam znak zodiaku to teraz Panna oraz Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny uznają, że czas na coś nowego i poszukają albo ciekawych zainteresowań albo odkryją dla siebie nowe hobby. Ktoś przekona was do odważnego pomysłu. Czas sprzyja także podróżom, ale tym raczej niedalekim. Uważajcie na siebie i wspierajcie się na pomocnym ramieniu Bliźniąt.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj chętnie do rozmów, ale jednocześnie bardzo forsują swoje zdanie. Przez taką postawę grożą wam niewielkie kłótnie, które popsują atmosferę. Postarajcie się być nieco bardziej dyplomatyczni. Szukajcie porozumienia z osobą spod znaku Skorpiona.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są teraz towarzyskie i otwarte na nowe znajomości. Dzień sprzyja wyjściu na miasto lub niedalekim wyjazdom. Zyskanie także poparcie ważnej osoby w firmie, zatem możecie poprawić nieco swoje notowania. Może powinniście też korzystać z rady kogoś spod znaku Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają teraz okazję zajęcia się własną karierą i to z sukcesem. Zrobią dobre wrażenie na klientach firmy i postanowią zaangażować się bardziej we współpracę. Dzięki temu obie strony będą zadowolone. Dzień sprzyja ważnym przemyśleniom, zatem nie zmarnujcie czasu na błahostki. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce poczują, że są w swoim żywiole. A to za sprawą współpracowników, którzy wciągną je do swoich projektów. A te okażą się ciekawe i inspirujące. Dzień sprzyja także negocjacjom z szefem, który okaże się dostępny i nastawiony przyjaźnie. Może uda wam się wreszcie załatwić to, o co od dawna zabiegacie. Pomocny znak to teraz Baran.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są teraz w znakomitym nastroju. Spędzą dzień tak, jak lubią, a nie będą się zajmować cudzymi sprawami. Skoncentrują się na swoich priorytetach. Wreszcie będą mogły odetchnąć  i znaleźć czas dla siebie. Mogą liczyć przy tym na przyjaznego Raka oraz Pannę.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom przyjdą do głowy dzisiaj ciekawe pomysły, które będą chciały od razu wdrożyć w życie. Ale nie zawsze będzie to możliwe. Niektóre sprawy musicie przedyskutować z kimś z rodziny lub z przyjaciół. Możecie jednak liczyć na ich pomoc i wsparcie. Poszukajcie także Lwa i Wagi. Te znaki są dzisiaj waszymi sprzymierzeńcami.

Horoskopy