Horoskop dzienny na piątek 22 listopada 2019 roku - Raki czeka spory sukces, Lwy zajęte będą sprawami rodzinnymi...

Horoskop dzienny na piątek 22 listopada 2019 roku - co prawda zbliża się chłodny front atmosferyczny, ale nie zaniedbujcie aktywności i spacerów. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nie przesadźcie dzisiaj z pogonią za pieniędzmi. Może lepiej by było pomyśleć o aktywności fizycznej i iść pobiegać, albo chociaż wyjść na spacer, zamiast wczytywać się w poradniki dla milionerów. Trzymajcie się blisko Wodnika, który ma dla was sporo sympatii.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki osiągną dzisiaj niemały sukces w pracy. Wasza inicjatywa, pomysły i pracowitość przyniosą teraz efekty. Pokazujcie się więc na zebraniach i prezentujcie odważnie swoje pomysły. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta. Możecie je śmiało zaangażować w swoje sprawy.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są co prawda nieco nie w sosie, ale nie przeszkodzi im to w aktywności i w przebojowym wystąpieniu na szerszym forum. Nie przesadzajcie tylko z forsowaniem organizmu. Wieczór poświęćcie na porządny odpoczynek. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby, które patrzą na was przychylnym wzrokiem.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki pokażą dzisiaj, że nie na darmo są najlepsze w swoim fachu. Zostawią daleko w tyle konkurencję i nie dadzą się zaskoczyć nowej sytuacji. Sprzyjają wam dzisiaj Panna oraz Ryby. Warto się z nimi zaprzyjaźnić, bo macie ze sobą wiele wspólnego. 

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy zajęte będą dzisiaj sprawami rodziny. Zaopiekują się kimś z najbliższego otoczenia i zastanowią się, jak mu najlepiej pomóc. Macie też niezłe pomysły, związane z wolnym czasem i wykorzystaniem go dla odpoczynku i rozrywki. Trzymajcie się blisko Byka, który ma dla was niespodziankę. Ale jak najbardziej pozytywną.

Zobacz wideo

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są ciekawe tego, jak rozwinie się sytuacja, w której kiedyś uczestniczyły. Może bowiem teraz dotyczyć ich ponownie. Zaplanowane wcześniej sprawy ma mieście mogą jeszcze poczekać. Skupcie się na skutecznym działaniu. Najlepiej trzymajcie się blisko przyjaznego Strzelca. Macie w nim oparcie.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą zostać dzisiaj zauroczone. Ktoś zrobi na was spore wrażenie i długo pozostanie w waszej pamięci. Nie pozwólcie jednak, aby to was nadmiernie rozproszyło. Może czas zastanowić się nad niektórymi relacjami w waszym życiu? Nie przegapcie w pracy ważnych informacji, bo narazicie się szefowi. Trzymajcie się blisko radosnego Raka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj towarzyskie i miłe dla wszystkich. Wezmą się za wznawianie starych znajomości i wyślą mejle do znajomych. Może zaplanujecie weekendowe spotkanie? Trzymajcie się towarzystwa Lwa, z którym spędzicie ciekawe chwile. Popołudnie będzie pełne rozrywek i dobrego humoru.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj naprawdę zapracowane. Nie unikną też dodatkowych zadań, zatem powinny załatwić sobie kogoś do pomocy. Inaczej utkną w pracy do późnych godzin wieczornych. Możecie teraz znaleźć przyjazne dusze w gronie Ryb, które są wam bardzo przychylne.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz bardzo zadowolone z wydarzeń. Ich pomysły spotkały się bowiem z dobrym przyjęciem w pracy, a i w sprawach osobistych nastąpił pewien progres. Trzymajcie się blisko sprzyjającej wam Wagi. Teraz macie także dobry czas na zyskanie nowych przyjaźni.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj punktualne i chętne do pracy, jak nigdy. Mają w tym swój cel: chcą aby ich wysiłek został zauważony i nagrodzony. Odważą się wreszcie na szczerą rozmowę z szefem. Mają nadzieję na wynegocjowanie podwyżki lub chociaż premii. Macie teraz swoją bratnią duszę wśród Byków.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom przyjdą do głowy różne pomysły, związane z wolnym czasem. Planowanie może nie jest ich najmocniejszą stroną, ale nadrabiają to zaangażowaniem i kreatywnością. Pewna osoba, mająca spore wpływy, zainteresuje się waszą twórczością. Jeżeli macie zdolności artystyczne, to czas je ujawnić. Wasz braterski znak na dzisiaj to Waga.

Horoskopy