Horoskop dzienny na sobotę 23 listopada 2019 roku - Wagi poszukają wsparcia, Lwy powinny ruszyć się z kanapy...

Horoskop dzienny na sobotę 23 listopada 2019 roku - nie zapominajcie o tym, aby zadbać o kondycję przed zimowymi sportami. Trzymajcie się ciepło.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj nadmiernie ostrożne i przez to może je ominąć coś ciekawego. Jeżeli otworzycie się na nowe doznania, może się to okazać dla was nie tylko interesujące, ale i korzystne. Wasza przyszłość zależy w pewnym stopniu od tego, jakie decyzje dzisiaj podejmiecie. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj nadrabiać towarzyskie zaległości. Być może wybierzecie cię nawet w niedaleką podróż. Uważajcie przy tym, aby czegoś nie zgubić lub nie zapomnieć. Ostrożność jest teraz wskazana. A sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka teraz ważny, ale nieco niespokojny dzień. Trzeba będzie poradzić sobie z większymi zakupami i w dodatku rozwiązać pewien problem. Na szczęście popołudnie i wieczór upłyną wam już w przychylnej atmosferze. Trzymajcie się blisko pogodnego Byka.

Horoskop - Ryby (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj zestresowane, chociaż niekoniecznie mają ku temu poważne powody. Niepotrzebnie zbudują sobie w głowie przeszkody. Wasze problemy nie są aż takie wielkie i możecie sobie z nimi z powodzeniem sami poradzić. Wieczorem niektóre Raki czeka udana randka. A pomocny znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj pewne problemy z kontaktami z ludźmi. Otwórzcie się na spotkania z nowymi znajomymi i nie zamykajcie w czterech ścianach. Odpoczywajcie raczej w ruchu i na dłuższym spacerze, a nie na kanapie. Unikajcie jednak osób, które niespecjalnie lubicie. Tylko zabiorą wam czas. A pomocny znak na dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom jest dzisiaj na rękę to, że ktoś w domu weźmie na siebie część obowiązków rodzinnych. dzięki temu zyskają więcej czasu na swoje osobiste sprawy. A te czekają na rozwiązanie. Skupcie się zatem na obietnicach, które złożyliście. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi potrzebują dzisiaj poczucia bezpieczeństwa i poszukają go u członków rodziny. Nie zapomnijcie też o sposobach na poprawę nastroju, które już nie raz wam pomogły. Dzień nie jest dobry na podejmowanie ważnych decyzji, więc te odłóżcie na później. Jeszcze nadejdzie bardziej sprzyjający czas. Trzymajcie się towarzystwa Raka.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj spragnione wypoczynku. Najchętniej dzień spędziłyby na czytaniu ulubionych autorów i wylegiwaniu się na sofie. Czas także na zajecie się swoją kondycją i zaplanowanie wizyt w fitnessie lub na pływalni. Tak czy owak, potrzebna wam jest większa aktywność fizyczna, aby poprawić kondycję przed zimowymi sportami. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce okażą się dzisiaj buntownicze i zrobią wszystko po swojemu. Będą także, niestety, dość obcesowe. Przez takie zachowanie mogą kogoś urazić i stracić czyjąś sympatię. Spróbujcie zatem uważać na słowa i nie rzucać niepotrzebnych uwag. Trzymajcie się wspierającego towarzystwa Bliźniąt.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj rozleniwione i zmęczone przebiegiem tygodnia. Dlatego długo pośpią i będą miały ochotę wylegiwać się do południa. Macie okazję dobrze wypocząć. Nie bierzcie więc na siebie zbyt wielu uciążliwych rodzinnych obowiązków. Sprzątanie może chwilę poczekać. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są senne i niespecjalnie chcą się angażować w większe wydarzenia. Są zdecydowane teraz odpocząć i to solidnie. Macie też dzisiaj wokół siebie pomocne osoby, zatem nie martwcie się o obowiązki. Ktoś podejmie się ich za was. A najlepiej poproście o pomoc przyjacielskie Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są teraz dość niecierpliwe i szukają okazji do wykazania się. Pragną bowiem zrobić na kimś wrażenie, kto jest dla nich ważny. Będą się bardzo starać i pokażą z najlepszej strony. Wasze zalety zostaną docenione, nie martwcie się. A za sprzyjający wam znak macie dzisiaj Strzelca.

Horoskopy