Horoskop dzienny na niedzielę 24 listopada 2019 roku - Bliźnięta ktoś niespodziewanie odwiedzi, Lwy wyjaśnią nieporozumienie...

Horoskop dzienny na niedzielę 24 listopada 2019 roku - nie dajcie sie porannym mgłom! Dzień może okazać się całkiem udany.

Horoskop - Baran (21marca do 19 kwietnia)

Poprawi się wam dzisiaj samopoczucie. I to znacznie. Zabierzecie się zatem za zaległe sprawy, a wiele z tych, którymi się zajmiecie, okaże się pomyślna. Nie bierzcie tylko za wiele na siebie i podzielcie się zadaniami z rodziną. A pomocny znak zodiaku teraz to Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki coś dzisiaj podejrzliwie patrzą na świat. Nie dajcie się wciągnąć w konflikty i nie okazujcie zazdrości. Trzymajcie się także daleko od plotek i toksycznych ludzi. Jeżeli nie znacie szczegółów sprawy, nie oceniajcie całości zbyt wcześnie. Po co psuć sobie kontakty z otoczeniem. A pomocny znak to Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą liczyć na przychylność ze strony wielu osób z najbliższego otoczenia. Dzięki temu nie będą miały trudności z uporaniem się z pewną sprawą. Być może także odezwie się do nich ktoś, z kim dawno nie miały kontaktu. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są co prawda zaspane i leniwe, ale i tak zmobilizują się do działania. Chociaż będą to raczej sprawy dotyczące świata wewnętrznego. Chętnie poczytacie poważną książkę albo zagłębicie się w rozmyślania. Korzystajcie też z podpowiedzi, jaka daje wam intuicja i doświadczenie. Podejmiecie właściwą decyzje. Pomocny znak to Skorpion.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom uda się dzisiaj wyjaśnić kilka nieporozumień i bez problemów dojść do zgody. Nie ma co więc upierać się przy swoim, zanim nie porozmawia się z zainteresowanymi osobami. Macie po swojej stronie Wagi. No i zawsze możecie jeszcze posłuchać, co podpowiada wam intuicja.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są zapracowane mimo niedzieli. Może wydają rodzinny obiad albo nadrabiają zaległości? W każdym razie rodzina doceni ich zaangażowanie. Nie przegapcie także zaproszenia na ciekawe spotkanie. Macie ponadto dobry dzień na zajęcie się wreszcie swoją kondycją. Wykorzystajcie dobrą pogodę na spacer. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi powinny pamiętać, że nie wszyscy są tacy punktualni i słowni jak one i liczyć się z tym, że pewne sprawy się opóźnią. Trzymajcie się swoich zasad, ale bądźcie także wyrozumiali. Możecie liczyć na wsparcie ze strony Byka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są czujne i skoncentrowane na zadaniach. Mimo niedzieli wezmą się energicznie za prace domowe lub inne obowiązki. Macie szansę na zdobycie czegoś unikatowego, co jest potrzebne waszej rodzicie. Wszyscy ucieszą się z niespodzianki. Pomocny znak zodiaku to na dzisiaj Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce poszukują dzisiaj okazji do spotkań i uda im się zaaranżować ciekawe wydarzenie. Zaproszeni przyjaciele będą zadowoleni i chętni do współpracy. Gwarantowana jest dobra zabawa. W rozmowie z kimś z dalszego otoczenia bądźcie jednak ostrożni aby nie przesadzić z komplementami. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są opiekuńcze i pomocne. Na wasze wsparcie może liczyć ktoś z najbliższej rodziny, kto z powodu wieku nie radzi sobie już w niektórymi sprawami. Wasze doświadczenie w obsłudze urządzeń elektronicznych bardzo się przyda. Trzymajcie się blisko kogoś spod znaku Raka.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj rozmowne i pomysłowe. Nowe hobby zdecydowanie poprawi im humor. Doświadczycie w dodatku wielu dobrych uczuć, a przyjaciele okażą się pomocni. A najchętniej wesprze was ktoś spod znaku Ryby. Czeka was zatem udany i w sumie wesoły dzień.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom dobrze zrobi dzisiaj dłuższe wyjście z domu. Mimo leniwej niedzieli przyda się wam aktywność i spacer po świeżym powietrzu. Trzeba będzie tylko uwolnić się od domowych obowiązków. Okażecie się przy tym bardzo pomysłowi. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskopy