Horoskop dzienny na poniedziałek 25 listopada 2019 roku - Strzelce czeka sukces w pracy, Raki zajmą się pomaganiem innym...

Horoskop dzienny na poniedziałek 25 listopada 2019 roku - początek tygodnia jest z pewnością trudny, ale rozpierająca was energia być może wystarczy do pokonania trudności. Trzymajcie się słonecznej strony!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą w znakomitym humorze - wróżą gwiazdy. Nawet zebrania w pracy nie zmienią waszego pozytywnego nastawienia do świata. Warto też dzisiaj więcej czasu spędzić z bliską osobą, bo podzielicie w ten sposób z kimś swoją radość. Przychylny znak na teraz to Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Głowa Byków będzie dzisiaj pełna znakomitych pomysłów. Zrobią wrażenie swoją elokwencją i kreatywnością nawet na niezbyt przychylnych do tej pory osobach. Nie zapomnijcie jednak o danych kiedyś obietnicach, bo przyszedł czas na ich wykonanie. Pomocny znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj okazję odkryć nowe terytoria, chociaż będzie tutaj chodziło raczej o pracę lub domowe sprawy. Zaangażujcie się jednak w służbowe sprawy, bo nie jest za dobrze postrzegana wasza bezczynność. Trzymajcie się blisko aktywnego Strzelca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są teraz chętne do zajęcia się poważnymi sprawami. Może to być nawet działalność  charytatywna, kto wie! Nie przegapcie dobrej energii, która do was dotrze z najmniej oczekiwanej strony. Trzymajcie się w pobliżu przyjaznych Bliźniąt.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj naprawdę zapracowane. Macie tak dużo zadań, spraw i telefonów do wykonania, że z trudem będziecie nadążać za upływającym czasem. Na spotkaniach służbowych skupcie się na najbliższych zadaniach, a dalekie plany zostawcie na później. Wasz przyjazny znak na dzisiaj to Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą teraz bardzo ambitne i nie pozwolą, aby ktokolwiek naruszył ich interesy. Możliwe, że to zrodzi pewne nieporozumienia i trzeba będzie dogadać się ze współpracownikami. Macie wsparcie ze strony Barana. Ale to może nie wystarczyć i będą potrzebne zdecydowane działania z waszej strony.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi chętnie wyruszyłyby w podróż, chociaż nie jest to takie proste, a nawet mało możliwe teraz. Trzeba zatem skupić się na codziennych obowiązkach, zamiast bujać w obłokach. Nie słuchajcie też plotek, ani się nimi nie przejmujcie. Możecie mieć teraz wiele spraw do załatwienia. A sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są rozkojarzone, a nawet nieco płaczliwe. Jeżeli macie jakieś problemy, omówcie to z najbliższymi lub z przyjaciółmi. Z pewnością znajdzie się na to rada. Kierujcie się intuicją, a ta podpowie wam dobre rozwiązanie. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj dobrze nastawione do świata, a świat do nich, co daje się zauważyć na służbowym spotkaniu. Zabłyśniecie jako znakomici fachowcy i osoby godne zaufania. Może nawet będą z tego jakieś profity. Sprzyjających znakiem zodiaku jest teraz dla was Rak.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zabłysną talentami i urokiem osobistym. Upomną się także o swoje prawa u samego szefa, zatem wykażą się także uporem i przedsiębiorczością. Zaległa premia może wam zostać jednak przyznana, zatem bądźcie dobrej myśli. Trzymajcie się blisko pomocnej dzisiaj Panny.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nie mają co narzekać, bo czeka je sympatyczny dzień. Nawet rzeczy, które was zwykle denerwują, dzisiaj okażą się mniej uciążliwe. Przemyślcie jeszcze swoje decyzje, aby nie żałować potem pewnych spraw. Nie zapomnijcie przyjrzeć się, co ciekawego szykuje wam szefostwo. Może trzeba będzie szybko zabrać się za zadania? Pomocny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają ogromną ochotę przemeblować mieszkanie albo wręcz przebudować dom, chociaż to wielkie przedsięwzięcie. Na razie zadowolicie się mniejszymi zmianami. Nie zamęczcie jednak siebie i innych szczegółami. A pomocny znak zodiaku to teraz Waga. Zaufajcie jej radom.

Horoskopy