Horoskop dzienny na wtorek 26 listopada 2019 roku - Bliźnięta energiczne i skuteczne, Wodniki będą dzisiaj szczęśliwe...

Horoskop dzienny na wtorek 26 listopada 2019 roku - trzymajcie się blisko towarzystwa przyjaciół i osób, emanujących dobrą energią. Unikajcie marudnych osób. To podstawa dobrego samopoczucia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany wpadną na pomysł, jak by tutaj zarobić pieniądze, ale nie napracować się nadmiernie. Albo też jak rozwijać swoją karierę. Nie będzie to zatem dzień stracony, nawet jeżeli nie wszystko uda się od razu zrealizować. Nie rozpraszajcie się zanadto po południu, bo wtedy grożą wam pewne perturbacje. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dzień upłynie na spotkaniach i wymianie informacji z najbliższymi sąsiadami w domu lub w pracy. Macie do załatwienia jedną sprawę, która nie może długo czekać. Dzień sprzyja także spotkaniom i wyjazdom. Miło bawić się będziecie w towarzystwie Bliźniąt, Strzelca i Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta najpierw będą energiczne i w dobrym humorze, ale to wszystko uleci po pewnym zdarzeniu, które wyjątkowo was zdenerwuje. Nie przesadźcie jednak z reakcją, takie rzeczy zdarzają się każdemu. Miejcie na uwadze, że nadmierna krytyka nie przeniesie żadnego rozwiązania. Sprzyjający wam znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki najpierw będą senne i marudne, ale po południu wróci im humor pod wpływem pewnych informacji lub spotkań. Będą nieco zaskoczone tempem wydarzeń. W końcu dzień okaże się całkiem udany, szczególnie dzięki pewnej wizycie. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są już znudzone codziennymi obowiązkami. Znudzone lub zmęczone. Przede wszystkim odpocznijcie i zaplanujcie ciekawy weekend. Może wyjazd z przyjaciółmi w spokojne miejsce pomoże wam odzyskać wigor? Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 23 września)

Panny są dzisiaj zagubione i trochę niepewne siebie, co dla nich jest nowością. Rzadko się tak czują. Skorzystajcie zatem ze wsparcia osoby spod znaku Lwa. Szczególnie ważne będzie dzisiaj popołudnie. Wtedy rozegrają się istotne dla was sprawy.

Horoskop - Waga (24 września do 22 października)

Wagi będą niezadowolone z jednej rzeczy, która je dzisiaj dopadnie. Ale jeśli nie będą się zanadto zagłębiać w szczegóły, poradzą sobie z problemem wcześniej czy później. Wieczorem mogą już odetchnąć pełną piersią. Możliwe też, że niespodziewanie ktoś was dzisiaj odwiedzi. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie znoszą przemądrzałych osób, a z takimi - niestety - będą miały dzisiaj do czynienia. To je zirytuje i zepsuje im część dnia. Postarajcie się jednak nie marnować reszty czasu i zróbcie coś, co was ucieszy i poprawi nastrój. Może wypad na zakupy, albo obejrzenie ciekawego filmu uratuje wam humor. Trzymajcie się blisko Bliźniąt oraz Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą się dzisiaj nieco podlizywać ludziom, aby zyskać ich akceptację. Bądźcie jednak wierni swoim zasadom i nie posuwajcie się za daleko. Dzień sprzyja zabawie i spotkaniom, zatem nastawcie się pozytywnie do świata. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj senne i niechętne do większego wysiłku. Jak zwykle jednak będą musiały się przemóc, ponieważ szef wymyśli dla nich nowe zadania. Dzień sprzyja także odwiedzinom i nawiązywaniu nowych znajomości. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Bliźnięta oraz Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień upłynie szczęśliwie i uda im się spełnić swoje marzenie. Macie gwarantowaną dobrą zabawę i satysfakcję. Zadbajcie o to, aby i inni dobrze się poczuli. Pomyślcie o tym, co może im sprawić przyjemność. Zadbajcie też o swój wygląd teraz. Może już najwyższy czas na wizytę u fryzjera. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby muszą dzisiaj coś w swoim życiu zmienić, aby poczuć się lepiej. Nie możecie ciągle powtarzać tych samych błędów. Bądźcie zatem odważne i zabierzcie się za działanie. I uważajcie na kogoś, kto próbuje was namówić na coś ryzykownego. Pomocny znak zodiaku teraz to dla was Waga.

Horoskopy