Horoskop dzienny na środę 27 listopada 2019 roku - Raki czekają na śmiałe idee, Strzelce mogą już pomyśleć o rozrywkach...

Horoskop dzienny na środę 27 listopada 2019 roku - praca pracą, ale chwila odpoczynku też jest ważna. Wyjdźcie gdzieś chociaż na chwilę. Nie przejmujcie się snującymi się mgłami.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Dzisiaj nie podejmujcie ryzykownych decyzji. Przenieście je na inny dzień, bo akurat aura nie sprzyja brawurze. Unikajcie też włączania się w cudze spory. Zwracajcie za to uwagę na uczucia bliskich osób i postarajcie się ich zrozumieć. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki poczują, że powinny coś zrobić, co je popchnie na nowe tory. Zwykłe, codzienne obowiązki nieco was już nużą. Potrzebujecie odmiany chociaż na jeden dzień. Niektóre propozycje, które wam zostaną złożone, trzeba jednak przemyśleć. Wieczorem powinniście pomyśleć o odpoczynku, a nie pędzić gdzieś w świat. Sprzyja wam dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj ambitne i dość nieprzejednane. Nie pozwolą, aby ktoś wtrącał się w ich sprawy. Postarajcie się o to, aby jednak nie spierać się za bardzo z członkami rodziny. Starajcie się ich zrozumieć, szczególnie że nie zawsze macie racje. Wasz pomocny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj bardzo dociekliwe i otwarte na pomysły. Nie obawiajcie się zmiany poglądów, jeżeli pojawią się nowe fakty. Zobaczycie je wtedy w nowym świetle, co pomoże wam podjąć decyzję. Niech sukcesy nie zawrócą wam w głowie - ostrzegają też gwiazdy. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj przewrażliwione i źle znoszą wszelką krytykę. Nie przejmujcie się jednak zanadto, tylko skupcie się na jak najlepszym wykonaniu zadania. Po co sobie zawracać głowę cudzymi opiniami. Trzymajcie się swojej intuicji. Sprzyja wam dzisiaj Byk.

Zobacz wideo

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj podatne na sugestie i chętnie spełnią prośby innych osób. Uważajcie przy tym na te prośby, aby nie paść ofiarą cudzych machinacji. Niektóre osoby z waszego otoczenia lubią sobie poplotkować i namieszać. Wystrzegajcie się tego. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są wyjątkowo kapryśne i niechętne do działania. Wszystko wokół będzie je denerwować i zniechęcać. Taki mają nastrój! W tej sytuacji lepiej położyć się na kanapie i odpocząć. Energia wkrótce znowu w was powróci. Póki co, nie podejmujcie się żadnych ryzykownych zadań. Pomocny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie mają co narzekać, dzień przyniesie im kilka sympatycznych niespodzianek. Nie zabraknie wokół was przyjaznych ludzi, a wszystko układać się będzie po waszej myśli. Sprawy zawodowe także. Najlepsza pora dnia to popołudnie. A sprzyjający znak zodiaku dzisiaj to Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają przed sobą całkiem udany dzień, tym bardziej, że sprzyjają im gwiazdy. Szybko uporacie się z zawodowymi obowiązkami i będziecie mogli pomyśleć o rozrywce. Unikajcie tylko nadmiernych dyskusji, aby nie zepsuć sobie ważnego spotkania. Trzymajcie się bezpiecznych tematów do rozmowy. Ani słowa o polityce. A sprzyjający wam znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj nieco nerwowe, zatem niech nie wybierają się na przykład do urzędów coś załatwić. Takie sprawy przenieście na inny dzień. Zajmijcie się za to rodziną i ich potrzebami. Może trzeba będzie komuś pomóc? Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień uda się nadzwyczajnie. Ktoś sympatyczny pospieszy wam z pomocą, a ilość obowiązków, które macie na głowie, znacznie się dzisiaj zmniejszy. To dobrze, bo potrzebujecie chwili oddechu. Trzymajcie się blisko towarzystwa opiekuńczego Byka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka dzisiaj udany dzień, jeżeli za najważniejsze sprawy zabierze się jeszcze przed południem. Macie za sobą kogoś spod znaku Barana. Trzymajcie się jego rad. I uważajcie na drodze, nie naciskajcie za bardzo gazu. W pracy rozejrzyjcie się za pomocnikami.

Horoskopy