Horoskop dzienny na czwartek 28 listopada 2019 roku - Byki czują się dzisiaj uduchowione, Skorpiony zajmą się głównie porządkami

Horoskop dzienny na czwartek 28 listopada 2019 roku - piątek coraz bliżej, a zatem nie traćcie dobrego humoru.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nasłuchają się dzisiaj komplementów! W większości bardzo zasłużonych, które świetnie podbudują wasze ego. W takiej sytuacji łatwiej wam będzie przepchnąć w pracy własne pomysły i mieć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy. Wasze towarzystwo cenić sobie będzie, między innymi, pewien Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zaczną dzisiaj myśleć o sprawach duchowych, ezoterycznych, a nie o przyziemnej pracy. Jeżeli macie artystyczne zdolności, to zabierzcie się dzisiaj za tworzenie, bo muzy wam sprzyjają. Uważajcie, aby w pracy nie przesadzić z leniuchowaniem. Trzeba zachować balans. A za pomocników macie dzisiaj Raki.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka teraz dzień dość przyjemny, a nawet beztroski. Chętnie powłóczą się po sklepach i sprawdzą, co nowego na półkach. Macie też dobry czas na zawieranie nowych znajomości. Trzymajcie się blisko Wodnika, z którym macie możliwość spędzenia ciekawie czasu i dowiedzenia się czegoś nowego.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zajmą się tysiącem spraw naraz i będą przez to nieco zapracowane i, prawdę mówiąc, złe. Dlatego trudno im będzie przyjąć jakąkolwiek odmowę. Dopiero wieczorem z powrotem wróci stary Rak i jego poczucie humoru. Najlepiej trzymajcie się blisko pomocnych Bliźniąt.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwa dzisiaj ucieszy kilka rzeczy. Po pierwsze, wreszcie wyjaśni się pewna zawiła sprawa, a po drugie - sporo uda się nadrobić z zaległości. Może wreszcie znajdziecie czas na relaks? Nie oszczędzajcie na rzeczach, które dotyczą zdrowia i urody. Pomocny znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom zamarzy się dzisiaj luksus i posiadanie naprawdę drogich rzeczy. Nie przesadzajcie jednak z wydatkami i postawcie na wyprzedaże. Przed wami przecież święta i czas prezentów. Lepiej zaoszczędzić, aby potem mieć większe możliwości. Sprzyjającym znakiem na dziś pozostaje Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom dzień zajmą dzisiaj różne towarzyskie sprawy. Przede wszystkim odkryjecie, kto w pracy lubi wam pomagać. I to bez rozgłosu! Możecie teraz podziękować tej osobie i odwdzięczyć się za wsparcie. W sprzyjający znak zodiaku teraz to Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są zajęte cały dzień porządkowaniem domu albo biurka w pracy. W każdym razie, czymś co wymaga sporo wysiłku, dlatego - gdy już wreszcie skończą - będą potrzebować odpoczynku. Macie się potem wyspać i porządnie poleniuchować. Macie do tego prawo. A  pomocny znak to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są mile zaskoczone odzewem przyjaciół na ich apel. Mimo wielu obowiązków, każdy z nich chętnie włączy się w inicjowaną przez was akcję. Dobrze jest potem wszystkim podziękować za udział, bo w przyszłości jeszcze nie raz będziecie potrzebowali ich współdziałania. Pomocny znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj nieco zajęte ratowaniem sytuacji, do której same zresztą doprowadziły. A dziwne pomysły szefa nie bardzo przypadną im do gustu. Tak czy owak, dzień będzie dość dziwaczny i mało konkretny. Za pomocne znaki macie dzisiaj Bliźnięta i Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom grozi dzisiaj niewielkie bankructwo... spodoba im się zbyt wiele drogich rzeczy na raz. Ale jeżeli podejdziecie do zakupów z namysłem i racjonalnie, to uratujecie swój budżet i poprawicie samopoczucie. Miejcie dzisiaj otwarte głowy. A sprzyjającym znakiem jest Baran.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są spragnione uczuć, poszukają zatem osób serdecznych i otwartych. Może spotkacie kogoś, kto i w was wzbudzi cieplejsze uczucia? Nie pozwólcie tylko, aby ktoś marudny zepsuł wam humor. Trzymajcie się blisko ciepłego i miłego teraz Wodnika.

Horoskopy