Horoskop dzienny na piątek 29 listopada 2019 roku - Koziorożce nie będą narzekać na nudę, Bliźnięta beztrosko spędzą dzień...

Horoskop dzienny na piątek 29 listopada 2019 roku - dobrze jest zaplanować coś ciekawego na weekend. Zbliża się wielkimi krokami.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany rzeczywiście muszą zrobić sobie niewielką przerwę w obowiązkach, bo ich organizm domaga się odpoczynku. Wybierzcie się na spacer albo do kina. Lub gdziekolwiek, gdzie w spokoju odetchniecie. Możecie też poleniuchować na kanapie. Pomocny znak teraz to Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dobrze się będzie dzisiaj powodziło. Nie mają co się martwić, najwyżej będą musiały pomagać trochę krewnym albo załatwić za kogoś urzędową sprawę. Reszta dnia będzie należała do was i wypełnicie ją tym, co najbardziej lubicie. Możecie liczyć teraz na Pannę.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są zadowolone i beztroskie jak rzadko. To wyjątkowy dzień dla was i musicie się nacieszyć się nim w pełni. Niecodzienne zdarzenia i ciekawe spotkania, a nawet początek przyjaźni - to czeka na Bliźnięta w ciągu najbliższych godzin. Przychylnie spogląda na was w dodatku wpływowy Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom dzień upłynie na spokojnych chwilach z rodziną lub z najbliższymi przyjaciółmi. Nikt jednak nie namówi ich teraz na większą aktywność, na wyjazdy, czy też na ryzykowne przedsięwzięcia. Raki będą wolały trochę podrzemać. A z nimi chętnie porozmawia dzisiaj Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są uczynne i chętne do pomocy. Udzielą kilku rad, które zostaną uznane za mądre i przyszłościowe, a przy tym trafne. Unikajcie w pracy plotek i zakulisowych działań, najlepiej omijajcie pewne toksyczne osoby z daleka. Macie teraz do pomocy kogoś spod znaku Koziorożca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dociekliwe, tajemnicze i pełne fantazji. Taki mają dzień! Będą się zatem poruszać w świecie intuicji i niedopowiedzeń. Nie przesadźcie tylko z tymi nastrojami w pracy, aby nie odebrano ich jako lenistwa. Macie za sobą pomocnego Skorpiona.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi potrzebują dzisiaj spokoju, ponieważ muszą zrobić plan działań na następny tydzień. Warto, bo dzięki temu unikniecie nie tylko spiętrzeń obowiązków, ale i uporządkujecie priorytety. Zwróćcie się do osoby, która pomoże wam w załatwieniu pewnej trudnej sprawy. Może to być ktoś spod znaku Barana.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są skupione na swoich przemyśleniach. Nie obciążajcie się dzisiaj dodatkowymi obowiązkami, bo i tak nici z ich wykonania. Najlepiej wychodzić wam będą dzisiaj rozmyślania i wspominanie dawnych dobrych czasów. Zadzwońcie do Barana lub innych dobrych przyjaciół i znajomych i zaproście na dobrą kolację. Będzie warto!

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom zmienią się ułożone wcześniej plany, ale nie zasmuci je to zbytnio. Powinny skoncentrować się dzisiaj na układaniu dobrych relacji z sąsiadami i na sprawach najbliższych osób. Może trzeba będzie wysłuchać ich żalów i pomóc im uporać się z przeciwnościami. Możecie liczyć na wsparcie ze strony Wodnika.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dość ciekawy dzień, a nawet sympatyczny i w sumie zabawny. A wszystko zacznie się tak niewinnie. Nie będziecie nawet podejrzewać, że tak błahe wydarzenie może mieć takie rozległe konsekwencje. Nie zapominajcie skonsultować się z przyjaznym wam Baranem.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są niezadowolone i dość niecierpliwe. Chciałyby od razu mieć wszystko załatwione i za sobą, a tak nie zawsze się da. Zatem uzbrójcie się w humor i ruszcie na spotkanie z dzisiejszym dniem. Przyda się... dystans do siebie. Możecie liczyć na wsparcie otwartej na doświadczenia Wagi.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są roztargnione i nieco nieobecne duchem. Co prawda życzliwie przyglądają się ludziom, ale nie za bardzo chcą się w cokolwiek angażować. Pomyślcie, jakie sprawy was ciekawią i to im poświęćcie czas. A za towarzystwo weźcie kogoś spod znaku przyjaznego wam Byka.

Horoskopy