Horoskop dzienny na sobotę 30 listopada 2019 roku - Raki nie mają co narzekać, bo wszystko im się uda, Lwom dopisze humor...

Horoskop dzienny na sobotę 30 listopada 2019 roku - niższe temperatury nie oznaczają wcale, że wasze humory ochłodną. Wprost przeciwnie - czeka was wiele energetycznych chwil.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mogą teraz uniknąć kłopotów jeżeli tylko posłuchają intuicji. Dzień sprzyja waszym planom, ale tym bardziej realistycznym. Co bardziej zwariowane pomysły muszą poczekać na  dogodną porę. Trzymajcie się teraz towarzystwa przyjacielskiego Lwa.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj nastawione na wspomnienia i chętnie porozmawiają z rodziną o przeszłości. Trochę nostalgii wam nie zaszkodzi. Ponadto to dobry dzień na niedaleką podróż. Zróbcie komuś niespodziankę dzisiaj. A sprzyjającym znakiem teraz jest dla was Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą się dzisiaj trochę szarogęsić i rozstawiać ludzi po kątach. Oj, nie wszystkim się to spodoba. Oby nie doszło do awantury. Skupcie się na sprawach związanych z przyszłością, ale nie przesadzajcie ze szczegółowym planowaniem. Nie wszystko da się przewidzieć. A pomocny znak na dzisiaj to dla was Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki dostaną dzisiaj od świata wszystko, czego potrzebują i to aż w nadmiarze. Będzie to dzień sukcesów i nawiązywania dobrych relacji z ludźmi. Pomoże wam w tym wasza wrodzona serdeczność i poczucie humoru. Bawcie się dobrze! Waszym siostrzano-braterskim znakiem są dzisiaj Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom dzień przebiegnie bardzo szybko i radośnie. Dopisze wam dobry humor, spotkacie sympatycznych ludzi i pogoda, w tym pogoda ducha, wróci na dłużej. Bawcie się dobrze i nie dajcie się wciągnąć w plotki. Sprzyjają wam dzisiaj Koziorożce oraz Byki.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom dzień przyniesie sporo ciekawych wydarzeń. Nie zapomnijcie przy tym, aby dokładnie sprawdzać pochodzenie niektórych informacji. Nie dajcie się omamić plotkom. Nowe znajomości staną się dla was źródłem inspiracji i przetrwają dłużej. A sprzyjający znak na dzisiaj to Ryby. 

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są zapracowane ponieważ postanowią nadrobić zaległości i zakończyć raz na zawsze niektóre sprawy. Macie dzisiaj nieco obowiązków związanych z rodziną. Nie zapomnijcie też o odwiedzinach u kogoś, kto nie za bardzo może dzisiaj wyjść z domu. Może posłuchacie też, co ma do powiedzenia przychylna wam Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie za bardzo będą chciały skupiać się dzisiaj na codzienności. Zapragną czegoś więcej, czegoś nowego i ekscytującego. Taki mają nastrój. Zabiorą się w takim razie za szukanie okazji do zabawy. Nie ma co liczyć dzisiaj na ich zaangażowanie w codzienne obowiązki. Sprzyjającym znakiem zodiaku pozostają Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są spokojne i pewne siebie. To oznacza, że niewiele rzeczy może je wyprowadzić z równowagi. Trzymajcie się tylko wcześniejszych ustaleń, aby nie wprowadzić kogoś w błąd lub nie zyskać miana osoby nieodpowiedzialnej. Sprzyjają wam dzisiaj miłe i szczodre Panny.

Zobacz wideo

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom dzień się wyjątkowo uda. Do głowy wpadną im ciekawe i rewolucyjne pomysły, a nowe idee spodobają się najbliższym i przyjaciołom. Macie także dobry czas na bliższe przyjaźnie, a nawet poważniejsze związki. Pomocny znak zodiaku to na dzisiaj Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj spostrzegawcze i dlatego szybko zauważą, że trzeba zacząć działać. Nie będzie chwili do stracenia. Jeżeli się postaracie, ze wszystkim zdążycie na czas i w dodatku pomożecie potrzebującym. To dla was dobry czas. Za pomocne znaki macie dzisiaj Barana oraz Lwa.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą zmuszone do działania i do niesienie pomocy, co zresztą robią często i chętnie. Dzięki temu zyskają dobrą opinię wśród znajomych i zaskarbią sobie szacunek. Może także usłyszą interesującą propozycję, nad którą zaczną się poważnie zastanawiać. A sprzyjający znak zodiaku to teraz dla was Rak.

Horoskopy