Horoskop dzienny na niedzielę 1 grudnia 2019 roku - Wagi nie będą się nudzić, Koziorożce są spokojne i nieco senne...

Horoskop dzienny na niedzielę 1 grudnia 2019 roku - postarajcie się dzisiaj o dobry wypoczynek.

Horoskop - Baran (20 marca do 19 kwietnia)

Baranom nie zabraknie dzisiaj energii. Zaplanują ciekawą podróż albo spotkania z przyjaciółmi. Najważniejsze sprawy zawodowe odłożą na później, aby nie psuć sobie weekendowego nastroju. Jedna rzecz jednak będzie je niepokoić. Za pomocny znak zodiaku mają dzisiaj Raka.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są nieco niespokojne i nie bardzo wierzą w zapewnienia, że wszystko pójdzie dobrze. Ambitne plany powinniście jednak odłożyć na inny, dogodniejszy termin. Zajmijcie się dzisiaj raczej swoim zdrowiem i kondycją. Posłuchajcie rady przychylnej wam Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta wezmą się za sprawy, które wciągną je na dobre na cały dzień. Wyzwania okażą się ciekawe, a w dodatku szybko i sprawnie je pokonacie. To będzie dzień pełen sukcesów. A w dodatku wykażecie się kreatywnością i dobrym podejściem do ludzi. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Waga.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki trochę się dzisiaj stresują pracą, mimo że jest niedziela. Zaczną planować działania na najbliższy czas i zastanawiać się nad harmonogramem. To nie najlepszy pomysł, bo należy wam się odpoczynek. Jeśli jednak zabieracie się za sprawy służbowe, to weźcie pod uwagę rady, które dostaniecie od Bliźniąt lub Koziorożca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzisiaj z pewnością nie będziecie się nudzić. Macie teraz ciekawe towarzystwo i usłyszycie wiele zabawnych historyjek. Nie zapominajcie tylko o osobach, które zostały w domu. Zadzwońcie do nich i posłuchajcie nowin. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czują się dzisiaj prawie jak detektywi, ponieważ natrafią na informacje, które będą na tyle podejrzane, że zabiorą się za ich wyjaśnianie. Nie przesadźcie tylko z podejrzliwością. W końcu okaże się, że to jeszcze nie jest koniec świata, a sprawy mają się całkiem dobrze. Trzymajcie się rad, które usłyszycie od rozsądnego Koziorożca.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Nie powinniście się dzisiaj nudzić. Macie okazję do spotkań w większym gronie, zatem dobra zabawa zagwarantowana. To będą wasi dobrzy znajomi, którzy wyjdą z ciekawą propozycją. Nie przejmujcie się drobnymi niedogodnościami. Uważajcie tylko na pewną nerwową Pannę.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom szybko pójdą dzisiaj zajęcia i uporają się ze swoimi obowiązkami bardzo sprawnie i szybko. Potem będą wreszcie mogły w pełni poświęcić się rodzinie. Opanują was wspomnienia i zaczniecie przeglądać albumy ze zdjęciami albo stare filmy. Taki wieczór rzadko się zdarza. Pomocne znaki zodiaku dzisiaj to Rak oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce przepełnia energia od samego rana, zatem nie będzie to z pewnością dzień stracony. Nadrobicie zaległości w domowych obowiązkach, potem będziecie mogli zająć się swoimi przyjemnościami. Nie przejmujcie się tym, że ktoś marudny zacznie wam suszyć głowę Jak już zrobicie swoje, czas należy do was. Sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Lwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą spokojne i nieco senne. Atmosfera sprzyja odpoczynkowi i spokojnej rozmowie z przyjaciółmi. Może zdobędziecie się także na daleki spacer? Zainteresujcie się także tym, co porabiają znajomi. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są przemęczone i nie za bardzo chce im się dzisiaj angażować w większe wydarzenia. Tak naprawdę to chętnie nie opuszczałyby kanapy. Nie można jednak tak marnować dnia. Wybierzcie się choćby z wizytą do przyjaciół. Sprzyjające znaki zodiaku to na teraz Bliźnięta oraz Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby uprą się dzisiaj przy swoich pomysłach i pozostaną przy nich mimo sprzeciwów i przekonywania ze strony otoczenia. No i dobrze, to wasz czas i wasze pieniądze. Lepiej zrobić coś, co jest zgodne z waszym charakterem i potrzebami. Nie musicie ulegać co bardziej despotycznym znajomym. A za przychylne znaki macie dzisiaj Panny.

Horoskopy