Horoskop dzienny na poniedziałek 2 grudnia 2019 roku - Wodniki pełne energii, Lwom także nie brakuje sił...

Horoskop dzienny na poniedziałek 2 grudnia 2019 roku - początek tygodnia to trudny moment. Warto więc sprawdzić, co was dzisiaj czeka.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj żądne wrażeń i dlatego chętnie wyjdą z domu albo włączą się w jakieś większe przedsięwzięcia. Dzień sprzyja także zakupom i spotkaniom, zatem nie będziecie narzekać na brak okazji do spotkań. Pomocne znaki zodiaku teraz to Bliźnięta i Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj w centrum zainteresowania. Trzeba będzie komuś pomóc albo wysłuchać czyichś zwierzeń. Dzień zatem będzie ciekawy i pełen niecodziennych wrażeń. Przychylne znaki zodiaku to Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj odważne i bezkompromisowe. Bez oporów zabiorą się także za trudne i odpowiedzialne zadania. Nie patrzcie w przeszłość, ale uczcie się na błędach. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki opanuje dzisiaj podejrzliwość. To nie najpiękniejsza cecha, zatem szybko się jej pozbądźcie. Unikajcie konfliktów, nawet gdy to grozi waszym interesom. Nie brnijcie w nieproduktywne dyskusje. To zresztą jest nie w waszym stylu. Trzymajcie się blisko łagodnego Skorpiona albo rozsądnej Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy okażą się dzisiaj wulkanem energii. Nie będą czekać, aż ktoś im powie, co mają robić, tylko z wielkim zaangażowaniem zabiorą się za robotę. Dzień sprzyja rozwijaniu zawodowych kontaktów i znajdowaniu nowych klientów lub kontrahentów. Trzymajcie się swoich pomysłów! Są naprawdę dobre. A przychylne znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj miłe i wyrozumiałe. Okażą dobre serce i wielkoduszność, można będzie na nie liczyć. Uważajcie tylko, aby nie wpaść w sidła kogoś sprytnego i nadmiernie chciwego. Dobry humor macie zagwarantowany po południu. Niektórym będzie sprzyjać szczęście także w miłości. A przychylne znaki to teraz Rak oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są zajęte nowymi pomysłami i szukają chętnych do większych przedsięwzięć. Macie też ochotę na trochę szaleństwa, choćby zakupowego. Zabierzcie się za organizowanie wyjścia albo spotkania w domu, na które zaprosiliście przyjaciół. Pomocne znaki zodiaku natomiast to Lew oraz Panna.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom nie braknie dzisiaj emocji. Może nawet być ich zbyt wiele. Uważajcie na napady złości, bo mogą okazać się nie do opanowania. Zanim podejmiecie jakieś decyzje, skonsultujcie się z kimś zaufanym. A najlepiej z przychylnym wam Rakiem lub Lwem.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom nie zabraknie dzisiaj pomysłów. Będą niecierpliwe i żądne natychmiastowej satysfakcji. Może będziecie mieli okazję wykazać się wiedzą i doświadczeniem na ważnym służbowym zebraniu? Przychylne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są ambitne i chcą dzisiaj jak najszybciej i najlepiej uporać się z zadaniami. W domu być może zdecydują się na przemeblowanie lub inne podobne zmiany. Zabiorą się także za swoje finanse, które okażą się teraz dość łatwe do opanowania. Posłuchajcie jednak rady przychylnego wam Strzelca.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj sporo siły, zabiorą się zatem za najtrudniejsze wyzwania dnia od samego rana. Odwaga was nie opuści, nawet gdy spostrzeżecie, jakie czekają was trudności. To będzie w sumie uroczy dzień. Liczycie także na udane spotkania z przyjaciółmi. Pomocne znaki zodiaku to na dzisiaj Panna oraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Jeżeli będziecie dzisiaj uważni i zaczniecie zwracać uwagę na szczegóły, unikniecie przykrości i pewnego niepowodzenia. Dlatego gwiazdy zalecają uważne przyglądanie się temu, co aktualnie robicie. Nie zapomnijcie także o odpoczynku, bo organizm już się go domaga. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk oraz Panna.

Horoskopy