Horoskop dzienny na wtorek 3 grudnia 2019 roku - Bliźnięta raczej senne i roztargnione, za to Lew tryska energią...

Horoskop dzienny na wtorek 3 grudnia 2019 roku - dzień zapowiada się dość miło i spokojnie. Uśmiechajcie się częściej!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie przejmą się dzisiaj pracą i szybko ją opuszczą, aby spotkać się z przyjaciółmi i spędzić miło chwile. Dowiecie się przy okazji nowin, które was zainteresują i wciągną tak, jak już dawno się nie zdarzyło. Postanowicie w tej sytuacji odezwać się do kogoś z odległej przeszłości. Macie zagwarantowaną przychylność ze strony Bliźniąt oraz Panny.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są teraz wesołe i aktywne. I to od samego rana, co nie zawsze im się zdarza. Unikniecie dzisiaj kłopotów, jeżeli będziecie pozytywnie nastawieni i zapomnicie o roszczeniowej postawie. Pomoże wam uśmiech i dobra energia. No i macie szansę na poznanie kogoś ciekawego. A pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Bliźnięta i Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są senne i zapominalskie. Taki dzień nie sprzyja zatem poważnym zadaniom. Skupcie się raczej na mniejszych sprawach i poczekajcie na powrót energii. Dopiero po południu poczujecie, że coś się zmieniło. A pomocne są dzisiaj Rak oraz Skorpion i to do nich zwróćcie się o wsparcie.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzisiaj szczęście i powinny je wykorzystać, aby rozprawić się z pewnymi zaległymi sprawami. W dodatku, gdy to już będzie za wami, wykorzystacie wolny czas na miłe pogawędki lub swoje ulubione zajęcia. Czekają was też udane zakupy. Upolujecie coś naprawdę ciekawego. Sprzyjający znak na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj nieco luźniejszy dzień. Szybko uporają się z obowiązkami i resztę dnia poświęcą na przyjemności. Dzień okaże się zatem całkiem udany, a przy okazji poprawicie swoje relacje z przyjaciółmi. Spotkacie się z kimś ważnym dla was i bardzo miłym i spędzicie wesoło i dobrze wolny czas. A przychylne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są towarzyskie i pomysłowe, a ich idee okażą się przebojowe. Może też odwiedzicie starego przyjaciela, który akurat nie może nigdzie ruszyć się z domu? W każdym razie czeka was sympatyczne spotkanie. A podczas nich powspominacie stare czasy, zapominając o bieżących kłopotach. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran i Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są spokojniejsze niż zwykle, a w drugiej połowie dnia poczują przypływ energii. Zabiorą się zatem za działanie i może zorganizują jakieś większe spotkanie albo wyjazd. Tak czy owak, nie zostaną w domu lub za biurkiem zbyt długo. Wieczór także zapowiada się energetycznie. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Baran oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony przypomną sobie lepsze czasy i zamarzą o odpoczynku i spotkaniu dawno nie widzianych osób. Tymczasem będą musiały nadgonić zaległości i wyjaśniać nieporozumienia. Niektóre sprawy będą wymagać od nich współpracy z innymi, a najlepiej gdyby to była osoba spod przyjaznej wam Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są niespokojne i niecierpliwe. Wybiorą się gdzieś dalej, być może na spacer, aby nie zajmować się mało ciekawymi sprawami. Odetną się na chwilę od nielubianych zajęć. Macie też szanse na zdobycie ciekawych wiadomości, o ile otworzycie się na nowe znajomości. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Koziorożec oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są ruchliwe i ciekawskie. Zaczną planować podróż albo realizować inne marzenia. Spotkacie się z przyjaciółmi, aby omówić wspólne przedsięwzięcia. Nie posuwajcie się tylko za daleko w omawianiu problemów innych osób, aby nie uznano tego za plotkowanie. Lepiej skoncentrować się na własnych sprawach. Przychylne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki od rana zajęte będą liczeniem pieniędzy i planowaniem wydatków. Lepiej jednak unikajcie poważniejszych dyskusji na ten temat i poczekajcie na dogodny moment. Teraz oszczędzanie nie będzie szczególnie łatwe. Pomocne wam znaki zodiaku to Lew oraz Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zajmą się sprawami, które nie zostały zrobione w całości w zeszłym tygodniu. Czas je wreszcie zamknąć. Zajmie wam to niemal połowę dnia i nieco zmęczy. Zatem potem będzie czas na wytchnienie, bo nie można przesadzać z obciążaniem organizmu. Macie po swojej stronie kogoś spod znaku Bliźniąt oraz Panny.

Horoskopy