Horoskop dzienny na środę 4 grudnia 2019 roku - Panny są dzisiaj nadzwyczaj rozmowne, Ryby natomiast pragną wiedzy...

Horoskop dzienny na środę 4 grudnia 2019 roku - czas na zabranie się za świąteczne prezenty. Niektórzy już wiedzą, co kupić najbliższym.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są niespokojne oraz energiczne od samego rana. Ale narzekania innych ludzi mogą je wprowadzić w zły humor, szczególnie po południu, gdy już będą nieco zmęczone. Czeka je bowiem trudne i czasochłonne zadanie. Nie dajcie się gorszemu nastrojowi i trzymajcie blisko wesołej Panny.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą towarzyskie i chętnie wezmą udział w większym spotkaniu. Uważajcie na siebie i dobrze się ubierzcie, bo będzie nieco zimno, a ktoś wyciągnie was na zakupy. Czekają też ciekawe wieści. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Baran oraz Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta muszą się liczyć z drobnymi nieporozumieniami albo zawalczyć o kilka spraw. Ktoś, na kim polegaliście dzisiaj, nieco się spóźni i zepsuje wam plany. Nie miejcie jednak do niego tak wielkich pretensji, każdemu się to zdarza od czasu do czasu. Przyda się wam więcej wyrozumiałości. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak lub Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka udany dzień i nie będą wreszcie narzekać na obowiązki w pracy, ani na szefa. Nie lekceważcie poleceń i starajcie się unikać plotek, a dzień okaże się udany. Trzymajcie się blisko przyjacielskiego Lwa albo roztropnej Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Dzień rozpoczniecie w dobrym nastroju. Zabierzecie się na domowe porządki albo za zaległości w pracy, aby po południu móc dysponować swobodnie swoim czasem. Nie odmawiajcie sobie dzisiaj przyjemności. I nie dajcie się wciągnąć w ryzykowne sprawy. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Rak i Ryba.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj gadatliwe i zamęczają otoczenie opowieściami o swoich przygodach. Może też przy okazji chwalą się artystycznym doznaniem lub talentem. Tak czy owak, zupełnie zapomną o obowiązkach i postanowią przełożyć je na inny dzień. Szczególnie niechętnie spojrzą na obowiązki w pracy. A sprzyjające im znaki dzisiaj to Baran oraz Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są uparte i dość kłótliwe. I to od rana. Dojdzie do nieprzyjemnej wymiany zdań, ale nie bierzcie dzisiaj wszystkiego tak do siebie. Ta osoba nie miała przecież złych intencji. Najważniejsze zadania wykonajcie dzisiaj sami. To dobry dzień na trudne sprawy. Pomocne znaki to Lew oraz Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj pełne energii i optymizmu. To pozwoli im uporać się ze wszystkimi ważnymi i zaplanowanymi na dzisiaj sprawami. Nie obawiajcie się domagać głośno swoich praw, jeżeli zauważycie, że coś nieprzychylnego wam się dzieje. A za pomocne znaki macie dzisiaj Barana oraz Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj w centrum wydarzeń. Macie teraz dobry czas na pomysły i szansę na ich realizację. Wasza kreatywność spodoba się wielu osobom i będą chciały was wesprzeć. Postarajcie się nie nadużywać jednak ich przychylności i większość spraw zrobić własnymi rękami. A sprzyjające znaki na teraz to Panna oraz Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj w trudnym położeniu, ponieważ powinny uczestniczyć w tak wielu spotkaniach i zebraniach służbowych, że zabraknie im czasu. A ponadto to dzień nawiązywania ciekawych znajomości. Szukajcie zrozumienia u Wodnika lub Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są przedsiębiorcze jak zwykle i dlatego bez większego trudu osiągną dzisiaj to, co zamierzały. Uporacie się z szybko zadaniami, aby móc po południu nieco odetchnąć na zakupach lub na spotkaniu z przyjaciółmi. Może także niektórym przydarzyć się dzisiaj randka. Pomocny znak to Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są chętne nauczenia się czegoś nowego. Są bardzo żądne wiedzy i zrobią wiele, aby ją zdobyć. Wasz wysiłek przyniesie efekty, może też wyruszycie w podróż lub weźmiecie udział w szkoleniu. Tak czy owak dzień okaże się pełen korzyści. A za pomocne znaki macie dzisiaj Lwa oraz Strzelca.

Horoskopy