Horoskop dzienny na piątek 6 grudnia 2019 roku - Bliźnięta dobrze nastawione do świata, Byki za bardzo przejmą się pracą...

Horoskop dzienny na piątek 6 grudnia 2019 roku - nie dajcie się stresom. Przed wami tylko kilka godzin pracy, a potem dwa dni oddechu. Dobrego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj w pełni sił, energiczne i przedsiębiorcze. Zabiorą się zatem za takie sprawy, które zwykle omijały z daleka. Dzień będzie udany, szczególnie że odbędziecie kilka poważnych i mądrych rozmów, dzięki czemu wasze życie nabierze nowych barw. Sprzyjającym znakiem jest teraz dla was Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą się dzisiaj przejmować sprawami zawodowymi. Niestety, trochę się przy tym zdenerwują, ponieważ ktoś zapomni o swoich obowiązkach albo nieco je zlekceważy. Ale pamiętajcie, że to piątek i nie warto tak się denerwować - za chwilę weekend i przyda się wam nieco luzu. Lepszy humor wróci po południu. Sprzyjają wam teraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj dobrze nastawione do ludzi i świata, co pomoże im uporać się z niektórymi zadaniami. Nie psujcie sobie i innym atmosfery przed weekendem. Niewielkie nieporozumienia uda się w miarę szybko wyjaśnić. Nie obawiajcie się także stanąć po stronie słabszych. Zrelaksujcie się potem nieco i zacznijcie cieszyć wolnym czasem. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj obowiązkowe i wymagające. Nic się przed wami teraz nie ukryje. Niestety, trochę się zestresujecie, gdy ktoś, komu ufaliście, spóźni się lub o czymś zapomni. Ale pamiętajcie, że to jednak nie jest koniec świata i wszystko da się jeszcze naprawić. Ponadto, dzień sprzyja sprawom urzędowym, jeżeli macie takie do załatwienia. Pomocny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie będą miały powodu, aby narzekać na dzisiejszy dzień. Wiele spraw pójdzie do przodu i szybko zaczniecie weekendowy odpoczynek. Ktoś poprosi was o wsparcie, a wy chętnie go udzielicie. Ponadto wpadnie wam do głowy dobre rozwiązanie pewnego problemu. Trzymajcie się blisko energicznego Strzelca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj nastawione na finanse. Sprawdzą stan swojego konta i podejmą pewne kroki, aby nieco poprawić swoją sytuację. Nie bierzcie dzisiaj na siebie zbyt wielu obowiązków. Postarajcie się znaleźć chwile na odpoczynek i odstresowanie się. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą miały dzisiaj sporo na głowie. Znajomi poszukają waszego towarzystwa, a sprawy, którymi się zajmujecie, nieco się skumulują. Trudno będzie wszystko pogodzić, tym bardziej, że przyjaciele domagają się waszej uwagi. Na szczęście talent dyplomatyczny okaże się teraz przydatny. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Waga oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są niecierpliwe i pragną szybkich efektów swojej pracy. A to przecież nie takie proste. Najpierw zróbcie porządek z pewnymi sprawami. I uważajcie przy tym na szczegóły, to one są kluczowe dla całości. Trzymajcie się miejsc cichych i spokojnych, aby nic was nie rozpraszało. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mogą być dzisiaj zanadto buntownicze, w wyniku czego podejmą niewłaściwą decyzję. To oznacza pewne problemy, z którymi potem trzeba będzie się uporać. Trzymajcie się raczej pogodnego Raka, który może poprawić wam nastrój. Być może dzisiaj ktoś niespodziewanie was odwiedzi.

Zobacz wideo

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj zamyślone i skoncentrowane na sobie. Dlatego na zewnątrz mogą sprawiać wrażenie osób nieuważnych i zapominalskich. Ale w gruncie rzeczy takie nie są i jeżeli tylko okaże się to potrzebne, otrząsną się i zabiorą za działanie. Zachowajcie się spokojnie i rozważnie, a wszystko się ułoży. Pomocny znak zodiaku teraz to Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą chciały dzisiaj rozwikłać pewne sprawy, z którymi borykają się od dawna. Nie przesadźcie tylko z reakcją, aby nie urazić kogoś albo nie wszcząć awantury. Popołudnie będzie już wasze i zagospodarujecie je sobie po swojemu. Może zdecydujecie się na wyjazd gdzieś niedaleko? Sprzyjającym znakiem są dla was dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby wydają się dzisiaj nieco zbyt nerwowe i skłonne do kłótni. Taki nastrój nie sprzyja wydajnej pracy, ani też nie służy w domu. Nie dajcie się zatem nadmiernym uczuciom, ale myślcie racjonalnie. Najlepiej dajcie sobie chwilę oddechu, a potem spójrzcie na wszystko świeżym okiem. Sprzyjającym znakiem zodiaku jest teraz dla was Byk.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.