Horoskop dzienny na sobotę 7 grudnia 2019 roku - Raki ciągle w ruchu, Lwy czekają miłe spotkania...

Horoskop dzienny na sobotę 7 grudnia 2019 roku - wyjdźcie z domu i zobaczcie, jak pięknie oświetlono ulice. Cieszcie się przedświąteczną atmosferą i pomyślcie o prezentach. Dobrego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Najlepsza pora dzisiaj to popołudnie. Wybierzecie się na większe zakupy albo na spotkanie z przyjaciółmi. Przedtem jednak czeka was trochę problemów, które trzeba będzie rozwikłać. Postarajcie się zachować spokój i bądźcie wyrozumiali.  Pomocny znak zodiaku to na dzisiaj Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj pomysłowe i właściwie nic nie będzie w stanie ich zatrzymać. Unikniecie na szczęście pewnych perturbacji, które wam groziły jeszcze niedawno. Zawierajcie dzisiaj nowe znajomości, bo okażą się nie tylko ciekawe ale i trwałe. Humor poprawi wam też aktywność fizyczna. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie powinny się dzisiaj martwić wydarzeniami, bo te okażą się ze wszech miar korzystne. Chociaż i tak lepiej jest się najpierw zastanowić, zanim podejmie się większą decyzję. To, co postanowicie, będzie rzutować na najbliższe dni lub tygodnie. Będziecie się dzisiaj dobrze czuli w towarzystwie Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj obowiązkowe i pracowite jak mrówki. Rano postanowią zrealizować większość weekendowych zadań, aby potem cieszyć się wolnym czasem. Może wtedy znajdą czas na luźniejsze spotkanie ze znajomymi albo na randkę? Najwyższy czas udzielać się towarzysko. A sprzyjające wam znaki to teraz Waga oraz Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chętnie spotkają się dzisiaj z rodziną i przyjaciółmi, aby celebrować a to urodziny, a to jakąś rocznicę. Tak czy owak, czas na zabawę. Weekend zapowiada się zatem ciekawie i bogato. Rozmowy z przyjaciółmi sprawią, że wiele spraw zobaczycie w innym świetle. Macie szansę zyskania nowych przyjaciół przy tej okazji. Sprzyjający znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są w dobrym humorze i pełne życia. Dzień zapowiada się sympatycznie. Trzeba powiedzieć, że wstałyście dzisiaj pod dobrą gwiazdą. Czeka bowiem na was miła i ze wszech miar korzystna niespodzianka. A za przyjazne znaki macie dzisiaj Lwa oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Na Wagi czeka dzisiaj ciekawy dzień, który spędzicie w gronie rodziny i przyjaciół. Weźcie się w garść i wyjdźcie zatem z domu, zamiast rozpamiętywać urazy. Lepiej zabrać się za planowanie przyszłości i zamknąć pewne rozdziały na zawsze. Nie sugerujcie się plotkami, ale posłuchajcie intuicji. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są towarzyskie i we wspaniałym humorze. Będą tryskać optymizmem, a ich anegdotki rozbawią rodzinę. Popołudnie sprzyja odpoczynkowi, chociaż niekoniecznie na kanapie. Lepiej wybierzcie się gdzieś dalej od domu i spotkajcie dawno nie widzianych przyjaciół. Dobrze wam zrobi też towarzystwo sympatycznej Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce najchętniej ten dzień spędziłyby na kanapie. Ale nie dajcie się chandrze, tylko odważnie stawcie jej czoło. Lepiej wyjść światu naprzeciw, a poprawa nastroju nadejdzie szybko. Nawet się nie obejrzycie, jak będziecie się świetnie bawić z przyjaciółmi. Trzymajcie się blisko zodiakalnej Panny.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj wspaniały humor, a wyjście z domu sprawi im przyjemność. Nawet ewentualne publiczne wystąpienia nie będą was stresować i pokażecie się z najlepszej strony. Zyskacie dzięki temu wiernych fanów. Nie bierzcie jednak na siebie zbyt wielu zobowiązań. Za to spotkajcie się z przyjacielskim i wesołym Strzelcem.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są oddane dzisiaj pracy i sprawy służbowe zajmą im sporo czasu. Mimo waszej obowiązkowości pomyślcie jednak o weekendzie i minimum odpoczynku. Popołudnie spędźcie ze znajomymi lub rodziną, aby nie pomyśleli, że ich lekceważycie. Warto nieco się wysilić i zachować dobre relacje ze światem. A najlepiej będzie wam służyć towarzystwo Koziorożca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby połowę dnia poświęcą na pracę, ale za to po południu czeka je miłe spotkanie i niespodzianka. Może nawet uda się rozpocząć coś nowego, co wniesie w wasze życie sporo urozmaicenia. Nie bierzcie jednak wszystkiego tak bardzo serio. Niektórym ludziom warto trochę odpuścić. Macie dzisiaj dobre relacje ze Strzelcem.

Horoskopy