Horoskop dzienny na niedzielę 8 grudnia 2019 roku - Bliźnięta rozleniwione, za to Raki chętne do zabawy...

Horoskop dzienny na niedzielę 8 grudnia 2019 roku - odpocznijcie i pomyślcie, że niedługo Święta. Przygotowujcie się już zatem powoli do nich. Prezenty gotowe?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają burzliwy dzień. Okażą się jednak na tyle wrażliwe, aby nie popsuć innym humoru. Dzień okaże się potem w sumie przyjemny i bogaty w wydarzenia. Spotkacie się z przyjaciółmi, a niektórzy pójdą nawet na randkę. Trzymajcie się blisko przychylnej wam Panny. I nie zapomnijcie, aby zadbać o kondycję i zdrowie.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają ochotę na przechadzkę lub niedaleki wyjazd. Chcą ciekawie spędzić wolne od pracy chwile i odpocząć, ale aktywnie. Jeżeli zaproponujecie podróż znajomym, z pewnością będziecie się dobrze bawić. Zabierzcie ze sobą zatem dobry humor i w drogę. A najlepiej trzymajcie się blisko energetycznego Barana.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj wolały zostać w domu i odpoczywać na kanapie. A szkoda, bo świąteczne ulice wyglądają magicznie. Mimo lenistwa, które was dzisiaj ogarnie, postarajcie się chociaż na chwilę wyjść z domu. Po południu doświadczycie przypływu energii i dobrego humoru. Sprzyjającym znakiem na dzisiaj jest Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czekają teraz niespodzianki i ciekawe propozycje lub zaproszenia. Skorzystajcie z okazji do spotkania z przyjaciółmi. Dzień sprzyja odpoczynkowi, ale przede wszystkim aktywnemu. Nie pokłóćcie się z kimś starszym dzisiaj wieczorem, uważajcie zatem na słowa. A za przychylne znaki macie dzisiaj Barana oraz Strzelca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj sentymentalne i rozmarzone. Będą wspominać dawne czasy i z rozrzewnieniem oglądać stare zdjęcia. Uważajcie też na siebie i zadbajcie o swoje zdrowie. Czas na zajęcie się swoimi osobistymi planami. Macie teraz przychylne dwa znaki: Raka oraz Byka.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj okazję poznać nowe osoby i zaprzyjaźnić się z nimi. Dzień sprzyja także zdobywaniu nowych umiejętności. Odkryjecie, że macie talenty, których nawet nie podejrzewaliście u siebie. Po południu zjawi się ktoś z plotkami. Nie słuchajcie jego złośliwości. Zepsują wam tylko humor. A pomocny znak teraz to Bliźnięta.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj dociekliwe i uparte, a pomysły, które przyjdą im do głowy okażą się ciekawe, dla niektórych nawet wzruszające. Warto spędzić niedzielę z kimś sympatycznym i  energetycznym. Wzruszycie się na myśl o dawnych przyjaciołach i zapragniecie się z nimi spotkać. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są w znakomitym nastroju. W dodatku spotkają sympatyczne osoby i spędzą z nimi dłuższy czas. Miło będzie powspominać przeszłość. Uporajcie się z niedzielnymi obowiązkami szybko. Potem możecie się wyrwać z domu. Propozycje od znajomych okażą się naprawdę ciekawe. Trzymajcie się blisko sympatycznego Lwa.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą się czuć nieco osłabione, zatem dzień zaczną leniwie wpatrując się w telewizor. Ale wkrótce ogarnie je chęć do działania. Nie dotyczyć będzie jednak domowych obowiązków. Strzelce zapragną ruszyć się z domu i zobaczyć, co dzieje się na mieście. Przemyślcie zatem swoje plany i do dzieła. Sprzyja wam dzisiaj Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz towarzyskie i nastawione na spotkania i niedalekie podróże. Może spotkają się z dawno niewidzianymi osobami? Mają dzisiaj sporo okazji do ciekawych rozmów jeżeli tylko wyjdą z domu. Sprzyjający wam znak zodiaku to teraz Waga. Poszukajcie jej towarzystwa.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nie będą dzisiaj narzekać na nudę. Zajmą się z całym zaangażowaniem porządkami w domu i przygotowaniami do świąt. Nie obejdzie się przy tym bez niewielkich zatargów, ale te szybko się rozwieją. Pamiętajcie, aby nieco odpocząć pod wieczór. Macie też możliwość poznania  kogoś nowego, jeżeli tylko wyjdziecie na chwilę z domu. Pomocne znaki zodiaku to teraz Strzelec oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj wesołe i otwarte na nowe doświadczenia. Wasz dobry humor udzieli się także innym. Pomysły będą gonić pomysły, a wyjście z domu okaże się bardzo ciekawe. Może uda wam się także pójść do kina lub teatru, macie bowiem ogromną ochotę na kulturalne przeżycia. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskopy