Horoskop dzienny na poniedziałek 9 grudnia 2019 roku - Lwy planują dalsze wyjazdy, Strzelcom także marzy się urlop...

Horoskop dzienny na poniedziałek 9 grudnia 2019 roku - powoli zbliżają się święta, zacznijcie więc szukać prezentów. Chyba, że już wszystko przygotowane...

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają teraz moment, gdy ważne są dla nich przede wszystkim uczucia. Zapomną o pracy, karierze oraz pieniądzach i skoncentrują się na pielęgnowaniu związku. Przy okazji nasłuchają się jednak plotek i znajdą w nieciekawej sytuacji. Bądźcie zatem czujni, aby czyjeś nieopatrzne słowa nie zmieniły waszego nastawienia do najbliższej osoby. Trzymajcie się dobrych rad Panny lub Skorpiona.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj nastawione na przeżycia artystyczne. Postanowią poświęcić dzień na ulubione zajęcie i twórczość. Mają w sobie wiele emocji, które chciałyby uzewnętrznić. Nie będą się zrażać ani cudzą surową krytyką, ani nadmiernymi wymaganiami. Najciekawsze opinie usłyszą od przychylnych im Wag oraz Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są skupione na sprawach kariery. Poszukają okazji do porozmawiania z szefami na temat podwyżki, premii lub awansu. Nie wchodźcie jednak w konflikty, tylko podawajcie rzeczowe argumenty. Będziecie się dobrze dogadywać z Baranem oraz Lwem.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie będą się dzisiaj przejmować pracą, którą uznają za nużącą. Zajmą się obdzwanianiem znajomych i szukaniem okazji do spotkań. Za nic w świecie nie chcą spędzać wieczoru w domu. Może przy okazji załatwią też sprawy prezentów? Mają po swojej stronie przyjaznego Lwa oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą myśleć dzisiaj dalekosiężnie i planować wyjazdy oraz działania na następne, co najmniej, pół roku. Nie przegapcie jednak ważnego służbowego spotkania. Musicie się w nie zaangażować, bo w przeciwnym wypadku umknie wam coś korzystnego. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą zajęte negocjacjami. I to od samego rana. Urok osobisty oraz talenty organizacyjne pomogą wam wybrnąć z trudniejszej sytuacji, a dzień zakończy się sukcesem. Będziecie bardzo zadowolone z efektu. Szczęśliwe dla was znaki na dzisiaj to Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą miały dzisiaj dobry dzień. Nie prowadźcie zbyt wielu rozmów telefonicznych, bo i tak sprawy przybiorą korzystny dla was obrót. Nie traćcie niepotrzebnie czasu na przyspieszanie spraw. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Barana oraz Skorpiona.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są beztroskie i wesołe, a sprawy zawodowe nie będą dzisiaj ich priorytetem. Możecie także pomyśleć o kimś, kto usilnie szuka waszego towarzystwa i akceptacji. Czas na jakieś miłe słowo lub gest. Dobrze jest także poradzić się mądrych osób spod znaku Bliźniąt oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom marzy się urlop i daleki wyjazd, chociaż na razie wydaje im się za drogi. Rozejrzą się za okazjami, zatem może coś z tego będzie. Po południu zauważycie, że ktoś porusza wasze serce. Macie teraz okazję na znalezienie bratniej duszy. Trzymajcie się także w pobliżu zodiakalnej Wagi i Wodnika.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce myślami są ze swoją rodziną i dlatego postanowią zrobić dla niej coś miłego. Może nawet namówią ich na wypad do restauracji lub kina, aby ciekawiej spędzili czas. Obu tylko waszych planów nie pokrzyżował wam ktoś wścibski. Sprzyjają wam natomiast zodiakalny Lew oraz Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki uznały, że początek tygodnia to dobry czas na zajęcie się finansami. Podsumowania nie wypadły im najkorzystniej, zatem postanowią trochę przystopować z wydatkami. Popołudnie i wieczór spędzą spokojnie obmyślając gwiazdkowe prezenty. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca )

Ryby są dzisiaj nie do zatrzymania. Tak długo będą drążyć, aż uzyskają to, czego chcą. Macie szansę zrobić dzisiaj coś, na co od dawna się szykowaliście. Zdecydowanie także musicie się zabrać za świąteczne przygotowania. Oby nie zabrakło wam czasu. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Koziorożec.

Horoskopy