Horoskop dzienny na wtorek 10 grudnia 2019 roku - Koziorożce w świetnym nastroju, Lwy zawalczą o swoje sprawy...

Horoskop dzienny na wtorek 10 grudnia 2019 roku - dzisiaj nastroje dobre, a większość spraw pójdzie gładko do przodu. Zatem powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą miały dzisiaj udany dzień. Czekają je co prawda pewne nieporozumienia, ale szybko o nich zapomną. Możliwe też, że niespodziewanie odwiedzi was starsza osoba, a wy zdecydujecie się pomóc jej w jednej sprawie. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj ciekawe zadania do wykonania. Będą występować publicznie i prezentować swoje pomysły. Potem warto pomyśleć o odwiedzinach u kogoś, komu obiecaliście już dawno pomoc. A po południu spotka was coś niecodziennego. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj zajęte pilnymi obowiązkami w pracy. Będą dzisiaj wyjątkowo pracowite i drobiazgowe. Nie przesadzajcie jednak z wytykaniem błędów innym osobom. Pamiętajcie, że wy także nie jesteście nieomylni. Trzymajcie się blisko przychylnych wam Panien oraz Wag.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą miały dzisiaj pełno zaskakujących pomysłów dotyczących pracy. Ale nie zapominajcie, że powinniście je przedyskutować ze współpracownikami, zanim zabierzecie się za ich realizację. W sprawach prywatnych nastąpi pewien postęp i to, co planowaliście od dawna, okaże się już możliwe do realizacji. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Lew oraz Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj dzień utarczek. Ale wasze zdecydowanie pomoże wam rozwiązać pewne problemy i wyjść z nich obronną ręką. Nie przesadzajcie tylko z reakcjami, szczególnie gdy będziecie rozmawiać z szefem. Dzień sprzyja także załatwianiu spraw rodzinnych, zatem skupcie się na nich. Przychylny wam znak zodiaku na dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj nastawione pozytywnie do świata i dzięki temu uda im się rozwiązać pewną trudną sprawę. Jednocześnie uważajcie jednak, aby nie przesadzić z brawurą. Nie przesadzajcie z uszczypliwymi uwagami, bo ktoś może poczuć się nimi urażony. Nie pomijajcie też innych przy podejmowaniu decyzji. Czasem warto się skonsultować. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj do załatwienia sporo spraw finansowych. Powinniście być przy tym uważni ale i uparci. Ktoś doceni dzisiaj wasze starania i będziecie mogli odetchnąć z ulgą, bo dostaniecie solidne wsparcie. Nie macie co narzekać, bo dzień w sumie okaże się udany. Pomocny znak na dzisiaj to Byk.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą miały dzisiaj przygody, które okażą się nieco dziwaczne. Nie wiadomo będzie, jak się do nich odnieść. Jednak zamiast tropić cudze tajemnice zabierzcie się za swoje prywatne sprawy. Czas zadbać o karierę. Poważna rozmowa z szefem nie zaszkodzi. Dzisiaj szukajcie też wsparcia zodiakalnej Panny lub Skorpiona.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj w swoim żywiole. Będą udzielać rad i pomagać ludziom w podejmowaniu decyzji. Usłyszycie, że jesteście niezastąpieni, a wasza pomoc bezcenna. To wprawi was w znakomity nastrój. Nawet w rozmowie z szefem postawicie na swoim. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Barana.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są w świetnym nastroju od rana, a ważne sprawy potoczą się po ich myśli, szczególnie te zawodowe. Będziecie zatem wyrozumiali i łatwo wybaczycie innym błędy. Nie wtrącajcie się tylko w cudze sprawy, aby ktoś nie poczuł się zagrożony. Łatwo bowiem o nieporozumienia, jeżeli ktoś jest nadmiernie drażliwy. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj dzień, gdy odkryją nowe dla nich dziedziny, które niezwykle je zafrapują. Jeżeli czekają was jakieś trudne sprawy do załatwienia, posłuchajcie rady kogoś, kto ma za sobą podobne doświadczenia. Wieczorem uważajcie na swoje zdrowie. Nie przesadzajcie też z popisami sportowymi, aby nie skończyły się kontuzją. Sprzyjający znak na dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj towarzyskie i chętnie do rozmów, nawet na trudne tematy. Wykażą się wrażliwością i zrozumieniem dla problemów innych ludzi. Dzięki swoim talentom negocjacyjnym uzyskają dzisiaj to, czego potrzebują. Po południu może ktoś lub coś was nieźle zaskoczyć. Niespodzianka będzie jednak miała przyjemny charakter. Pomocny znak na dzisiaj to Waga.

Horoskopy