Horoskop dzienny na środę 11 grudnia 2019 roku - Barany dzisiaj ambitne, Panny spokojne i wyluzowane...

Horoskop dzienny na środę 11 grudnia 2019 roku - dzień okaże się w sumie udany, ale musicie wykazać się inicjatywą i pracowitością. Udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany wykażą się dzisiaj niecodzienną ambicją. Od rana też ostro wezmą się do pracy, co spowoduje, że już koło południa poczują się wyjątkowo zmęczone. Spróbujcie jednak rozłożyć siły na cały dzień, zamiast przesadzać z porannymi zadaniami. Macie dzisiaj w planach spotkanie z przyjaciółmi, a dobra wiadomość postawi was na nogi. Pomocny znak zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki dość chętnie wyręczą się dzisiaj współpracownikami. Nie mają specjalnej ochoty na wytężoną pracę, szczególnie rano. Dobrze, że są otoczone ambitnymi osobami, które w dodatku je lubią. Pomoc nadejdzie też z najmniej oczekiwanej strony. A sprzyjający znak zodiaku to dla was dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom rano trudno będzie się skupić. Za to po południu będą tytanami pracy, chociaż niekoniecznie będzie to związane z zawodowymi obowiązkami. Dzień sprzyja różnym zawodowym sprawom, które będą jednak łatwiejsze do rozwiązania, niż myślicie. Nie zwlekajcie zatem zbyt długo z realizacją. Pomocny znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Do Raków dotrą dzisiaj plotki o jednym ze współpracowników, które ich zaniepokoją. Zanim jednak wydacie wyrok, sprawdźcie dokładnie fakty, a nie tylko pogłoski. To ważne, bo możecie kogoś skrzywdzić niesprawiedliwą oceną. Możecie liczyć dzisiaj na wsparcie starych przyjaciół. Szczególnie pomocny okaże się zodiakalny Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dość łatwo znajdą dzisiaj pomocników, a ponieważ czeka je poważniejsze i pilne zadanie, będą wdzięczne za każdą pomoc. Może zainteresuje was dzisiaj propozycja ciekawego szkolenia lub kursu, która pomoże wam w nauczeniu się czegoś nowego. Skorzystajcie z okazji. A po drodze będzie wam dzisiaj z zodiakalnym Bykiem.

Zobacz wideo

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj spokojne i wyluzowane. Chętnie wezmą udział w niezobowiązującym spotkaniu i rzucą kilka żarcików. Po południu nadejdzie czas na sprawy domowe i zajęcie się rodziną. Coś nie za bardzo was to ucieszy, ale cóż - pewne obowiązki są nieuniknione. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj w pogodnym nastroju. Mogą także usłyszeć dziwne albo frapujące propozycje. Zależy, jak do nich podejdą. Może czekać was także nagły wyjazd związany ze sprawami zawodowymi. Możecie ponadto liczyć na wsparcie ze strony zodiakalnych Bliźniąt oraz Raka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj ogromną ochotę na spotkanie w większym gronie, zatem zrobią wszystko, co możliwe, aby wyjść wcześniej z pracy. Może uda wam się też zaprezentować swój niecodzienny pomysł i zabłysnąć w towarzystwie. Kierujcie się instynktem, a zauważycie też, że ktoś w otoczeniu potrzebuje pomocy. Sprzyjają wam Wodnik oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj na poważnie zajęte obowiązkami i nawet jak ktoś niekompetentny je skrytykuje, nie przejmą się i dadzą odpór. Właściwie to można powiedzieć, że teraz sprzyja wam wyjątkowe szczęście. Po południu wyluzujcie się i nie bierzcie na siebie zbyt wielu zadań. Czas na relaks. Pomocne znaki zodiaku to Panna oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz wyjątkowo ciekawskie i wypytują wszystkich o szczegóły. Propozycja spotkania nie poprawi wam zanadto humoru. To nie będzie to, czego oczekiwaliście od dzisiejszego dnia. Ale cóż, trzeba podjąć wyzwanie. Unikajcie jednak nadmiernych zobowiązań, bo potem ciężko będzie się z nich wywiązać. Sprzyjają Wam za to Lew oraz Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki rano będą się starały uniknąć ryzyka i nie podejmą pewnej decyzji, która wyda im się niedorzeczna. Dzień jednak sprzyja zawodowym sprawom i wasze pomysły zostaną docenione. Popołudnie macie zajęte różnymi drobnymi obowiązkami, z którymi jednak trzeba będzie się uporać. Trzymajcie się towarzystwa pomocnego Skorpiona.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj nastawione bojowo, a ich odważne stanowisko w kilku sprawach zostanie dobrze przyjęte. Oznacza to bowiem, że wreszcie uporacie się z jedną sprawą. Ludzie będą wam sprzyjać, szczególnie że potrzebujecie przychylności wpływowych osób. Dzięki temu wszystkiemu problemy rozwiążą się niemal same. Miejcie jednak oczy otwarte. Z pomocą ruszy zodiakalny Byk.

Horoskopy