Horoskop dzienny na czwartek 12 grudnia 2019 roku - Skorpiony nie będą się nudzić, Koziorożce skupione na pracy...

Horoskop dzienny na czwartek 12 grudnia 2019 roku - już niebawem weekend, wytrzymajcie więc jeszcze trochę. Lepiej szybko uporać się z obowiązkami, aby znaleźć czas na przedświąteczne spotkania. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Rodzinne zobowiązania odezwą się dzisiaj z większą siłą. Dlatego dzień poświęcicie na wysłuchanie i pomoc komuś najbliższemu. Miejcie też poszanowanie dla tradycji, aby nie urazić kogoś starszego. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Byka.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj szansę na większy sukces, jeżeli tylko odpowiednio się zmobilizują. Warto ruszyć do przodu! Nowe pomysły będą mile widziane. Zatem nie marnujcie czasu ani okazji, a potem podziękujcie za pomoc tym, którzy na to zasłużyli. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą mieć dzisiaj szansę na dodatkowe zyski, jeżeli tylko rozejrzą się uważnie i wykorzystają nadarzającą się okazję. Nie przegapcie kilku propozycji. Macie także możliwość nauczenia się czegoś nowego. Trzymajcie się tylko swoich zasad. A przyjazny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są zapracowane dzisiaj tak, jak już dawno nie były. Zwali się na nich masa obowiązków. Aż je to nieco przestraszy. Co zrobić, aby temu podołać? Może znajdziecie pomocników, albo uda wam się wynegocjować inne terminy? Spróbujcie różnych opcji. Ostatecznie możecie liczyć też na szczęście. Albo na wsparcie ze strony zodiakalnych Bliźniąt.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom jakoś trudno będzie dzisiaj objąć rzeczywistość. Skupią się raczej na marzeniach i ogólnie rzecz biorąc - będą bujać w obłokach. Prorocze sny to jednak nie wszystko, czym powinniście się kierować. Zejdźcie na ziemię i podejmijcie wyzwania. A sprzyjać wam będzie teraz zodiakalna Ryba.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie mają co narzekać, bo czeka je dobry i owocny dzień. Od rana wszystko będzie się im udawało, nawet trudne sprawy urzędowe. Zatem, co to za markotna mina? W dodatku single mają dzisiaj szansę na znalezienie miłości. A przynajmniej na zauroczenie. No i trzymajcie się blisko pomocnego Raka.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są nieco zdezorientowane i nie mogą jakoś opanować porannego chaosu. Długo będą się zbierać w sobie, aż wreszcie wdadzą się w dyskusje, które doprowadzą, być może, do jakichś zmian w pracy. Możliwe sprzeczki z szefem, zatem bądźcie czujni. Ale usłyszycie także ciekawą propozycję. Pomocny znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony chętne do działania nie będą się dzisiaj nudzić. W dodatku spotkania dostarczą wam ciekawych informacji, a może i plotek, które jednak okażą się nieszkodliwe. Być może wyruszycie też dzisiaj w niedaleką podróż. Pojawi się także ktoś z korzystną propozycją. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj trochę rozgorączkowane i nie za bardzo skłonne do racjonalnego myślenia. Takie nielogiczne myślenie nie jest jednak dla was korzystne, zatem postarajcie się zmienić nieco nastawienie. Uważajcie na plotkarzy i nieżyczliwe osoby. A trzymajcie się blisko przyjaznego wam Skorpiona.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj zajęte negocjacjami, umowami i wszelkiego rodzaju ustaleniami, co może mieć związek z ich zawodowymi sprawami. Nie poddacie się zbyt łatwo. Uważajcie też na plotki i niedomówienia, aby nie zaciemniły wam obrazu. Waszym sprzymierzeńcem jest dzisiaj ktoś spod znaku Wodnika.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj usilnie starać się o zmniejszenie ilości domowych obowiązków, a przynajmniej wykonać je w ekspresowym tempie. Potrzebują bowiem czasu na zajęcie się karierą lub też na spotkania w większym gronie znajomych. To jednak nie bardzo się uda i rodzina domagać się będzie swoich praw. Pomoże wam teraz ktoś spod znaku Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Sprzyja wam teraz szczęście i macie zapewnione wsparcie wpływowych osób. Dlatego nic się nie martwcie o najbliższe projekty. Sukces jest na wyciągnięcie ręki. Po południu dobrze jest zadbać o urodę, bo spotkania towarzyskie czekają. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskopy