Horoskop dzienny na niedzielę 15 grudnia 2019 roku - Barany skoncentrowane na przeszłości, Lwy także zadumane...

Horoskop dzienny na niedzielę 15 grudnia 2019 roku - już niedługo przesilenie zimowe. Może poprawi wam to humor. Udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom będzie dzisiaj odpowiadać wszystko, co jest zgodne z tradycją i doświadczeniem. Nie będą miały ochoty na żadne rewolucyjne wynalazki albo nowe doświadczenia. Najchętniej też zakopałyby się gdzieś głęboko i przetrzymały niekorzystną aurę. Trzeba jednak zebrać się w sobie i pomóc rodzinie w pewnych sprawach. Sprzyjający znak zodiaku dzisiaj to Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą się dzisiaj czuły znakomicie. Staną się nadzwyczaj uczynne i serdeczne, a przypadłości, które niedawno was nękały, znikną bez śladu. Ktoś przyjdzie do was po poradę, której chętnie udzielicie. Dzień sprzyja zabawie i nawiązywaniu nowych znajomości. Unikajcie sporów lub rozmów o polityce, a wszystkie będzie dobrze. Pomocny znak na dzisiaj to Koziorożec.

Zobacz wideo

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą miały dzisiaj ochotę powłóczyć się w szlafroku po domu i nie zajmować się niczym trudnym i wymagającym wysiłku. Taki już mają dzień. Potrzebują wypoczynku. Dawno już nie miały luźniejszego dnia. Humor poprawi im się po południu, szczególnie że czeka je pewna pyszna niespodzianka. A sprzyjający znak to teraz Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie będą dzisiaj narzekać na nudę. Dużo będzie się działo wokół nich, a w dodatku uda im się ominąć z daleka kłopoty i pewną nieżyczliwą osobę. Wiele spostrzeżeń okaże się trafnych, a przychylny wam Baran znajdzie dla was wiele czasu i pomoże w kilku sprawach.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj rozmyślać nad swoim życiem. Odpocznijcie i porozmawiajcie z najbliższymi, a różne sprawy ukażą się wam w innym świetle. Stare sprawy wrócą do was, ale już inaczej na nie spojrzycie. Uważajcie na zdrowie i zadzwońcie do starych przyjaciół. Znajdą dla was czas i obdarzą uwagą. Pomocny znak to Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny miło spędzą niedzielę. Nawet obowiązki domowe was nie zmęczą, bo podejdziecie do nich na pełnym luzie. Macie w planach także spotkanie z przyjaciółmi i spacer w miłym towarzystwie. Wybierzecie się gdzieś niedaleko, aby nieco rozprostować nogi. Może także zabierzecie się za jakieś twórcze przedsięwzięcia? Sprzyjający znak na dzisiaj to dla was Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi nie mają co narzekać na dzisiejszą aurę. Czeka je całkiem udany dzień. Pewne kłopoty, które nie pozwalały im się w wyluzować, miną bez śladu. Postawcie na przyjaciół i na niekonwencjonalne rozwiązania. Pomocny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są teraz niecierpliwe i niechętnie zostaną w domu. Chcą się spotkać ze znajomymi i dobrze bawić, a nie zajmować się sprzątaniem kurzu. Uważają, że należy im się odpoczynek. I słusznie! Trzymajcie się blisko sprzyjającego wam Wodnika.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj dociekliwe i chętnie posłuchają szczegółów dotyczących pewnych wydarzeń. To właściwie będzie już na granicy plotek, uważajcie zatem, aby to nie zmieniło waszego osądu. Może rada udzielona przez Skorpiona pomoże wam wyrobić sobie właściwe zdanie?

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka sympatyczny dzień. Spędzą go tak, jak od dawna chciały: nieco leniuchując, spotykając się z przyjaciółmi, albo oddając artystycznym zajęciom. Dzień sprzyja poznawaniu nowych ludzi, wybierzcie się więc na imprezę, na którą macie zaproszenie. Będziecie się dobrze bawić. Szczególnie w towarzystwie Strzelca.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dla Wodników najważniejsze będą dzisiaj obowiązki rodzinne. Ktoś zwróci się do was o pomoc i trzeba będzie zakasać rękawy i zabrać się do roboty. Nie pozwólcie jednak wejść sobie na głowę. Trochę asertywności się wam przyda. Dzień sprzyja także zamykaniu spraw, zatem skorzystajcie ze sposobności, aby zakończyć jakieś długo ciągnące się zobowiązania. Pomocnym znakiem okaże się Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą pragnęły dzisiaj towarzystwa przyjaciół i pogodnych rozmów. Dlatego rzucą się w wir organizowania spotkań i szybko wyjdą z domu. Wszystkie pomysły na spędzenie wolnego czasu okażą się udane. Znajomi będą zadowoleni, że wyciągnęliście ich z domu. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Wodnik.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.