Horoskop dzienny na poniedziałek 16 grudnia 2019 roku - Wodniki będą waleczne w pracy, Lwy czeka po południu pewien sukces...

Horoskop dzienny na poniedziałek 16 grudnia 2019 roku - do świąt jeszcze tylko tydzień. Pomyślcie, co jeszcze trzeba zrobić i... wyluzujcie. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom potrzeba dzisiaj spokoju i ciszy, aby mogły uporać się z nowymi zadaniami. Możliwe, że ogarnie je niewielka panika, czy zdąż ze wszystkim, a nawet pokłócą się o to ze współpracownikami. Nie zaczynajcie w ten sposób tygodnia. Lepiej dogadajcie się z otaczającymi was ludźmi. Pomocny znak na dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zapragną zmian, a już szczególnie w pracy rutyna je już znuży. Czas na nowe wyzwania. Byki będą dzisiaj wymagające wobec współpracowników, a nawet nieco wybuchowe. Nie wdawajcie się w burzliwe dyskusje, bo zepsujecie sobie dzień. Trzymajcie się blisko przyjaznego Strzelca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zaniepokoją się stanem portfela i postanowią odzyskać swoje pieniądze. Jeżeli zatem ktoś ma u was długi, zostanie poproszony o zwrot. Nie przesadzajcie jednak z naciskami, miejcie więcej empatii. Pomocny znak na dzisiaj to Waga. Spróbujcie posłuchać jej rady.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki powinny w miarę szybko opuścić biuro i wyruszyć na miasto. Okoliczności będą wam sprzyjać, a ludzie staną po waszej stronie. Dzisiejsze zadania pójdą wam więc gładko i z łatwością załatwicie nawet trudniejsze sprawy urzędowe. Nie sugerujcie się tylko cudzymi opiniami. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew ma dzisiaj dzień związany ze sprawami finansowymi. Dotrą do niego informacje, które okażą się przydatne i pomogą mu rozwiązać pewien problem. Zatem w drugiej połowie dnia czeka was spory sukces. Nie przegapcie okazji na dodatkowy zarobek. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są ambitne jak nigdy. Rzucą się zatem w wir spraw, które będą chciały wykonać możliwie najlepiej. I w dodatku - samodzielnie. Nie przyjmą oferowanej pomocy i skoncentrują się na swoich pomysłach. Jeden z nich rozbawi nawet szefa. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi zabiorą się za porządki. Może nie powinny tylko przesadzać z rozstawianiem wszystkim po kątach. Możecie wciągnąć ich we wspólną pracę i tak zorganizować wszystko, aby udało się szybko ukończyć zadania. Potem chwile oddechu przydadzą się wszystkim. Warto posłuchać, co ma do powiedzenia Ryba.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą miały ochotę na niewielką podróż, może do sąsiedniego miasta, aby odetchnąć przedświąteczną atmosferą. Przy okazji załatwią sprawy prezentów, a przynajmniej częściowo. Skoncentrujcie się także na jednym zadaniu, które powierzy wam szef. To ważny moment w waszej karierze. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj buntownicze i odmówią wykonania pewnego polecenia. Uznają, że co za dużo to niezdrowo. Dzień sprzyja także wymyślaniu nowych i ciekawych rozwiązań. Skupcie się na tym, a dzień uznacie w końcu za udany. Sprzyja wam dzisiaj odważny Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mogą okazać się zapominalskie albo pomylić się w rachunkach. Tak jakby jeszcze nie otrząsnęły się z weekendowego lenistwa. Zasypią was też różne drobiazgi, które  trzeba będzie jakoś opanować. Skoncentrujcie się na nich, a jakoś przetrwacie ten dzień. Macie po swojej stronie zodiakalnego Byka.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki uznają dzisiaj, że czas zawalczyć o swoją pozycję w pracy i zarobki. Spróbują zatem porozmawiać z szefem, aby spytać o możliwości awansu i podwyżki. Możliwe, że dojdzie jednak przy tym do burzliwej dyskusji. Nie poddawajcie się jednak naciskom i twardo trzymajcie swojego zdania. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby okażą się dzisiaj pracowite i nadzwyczaj obowiązkowe. Wezmą na siebie sporo zadań, nawet tych, które niekoniecznie do nich należą. Gwiazdy zalecają jednak pewną asertywność, bo możecie paść ofiarą kogoś, kto lubi zwalać swoje sprawy na innych. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskopy