Horoskop dzienny na wtorek 17 grudnia 2019 roku - Lwy i Panny poczują dzisiaj drgnienia serca...

Horoskop dzienny na wtorek 17 grudnia 2019 roku - nie stresujcie się nadmiarem pracy. Już niedługo solidnie odpoczniecie. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom nadmiar obowiązków zepsuje dzisiaj dzień. W dodatku będą miały tak zmienne humory, że trudno będzie za nimi nadążyć. Postarajcie się znaleźć chwile na odpoczynek, bo trudno jest już z wami wytrzymać. Trzymajcie się blisko przychylnego wam Raka.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mogą śmiało zabierać się za nowe przedsięwzięcia. Nie macie co obawiać się zmian, bo wyjdą wam dzisiaj na dobre. Zróbcie też coś dobrego dla bliskiej osoby, które wyraźnie tego potrzebuje. Sprzyjającym znakiem jest dla was teraz Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie chcą, aby ktoś wtrącał się w ich sprawy. Zdecydowanie odmówią udzielania informacji i tłumaczenia się ze swojego zachowania. Poczujecie, że czas na niewielką odmianę, ale to wy zdecydujecie, co takiego ma się zmienić. Nie pozwolicie na narzucanie sobie zdania. Dzisiaj pomocnym znakiem pozostaje Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj optymistami. Swoje nastawienie pragną przenieść także na innych. Nie mogą spokojnie patrzeć, jak ktoś sam się dołuje. Znajdziecie zatem czas na zrobienie czegoś pożytecznego. Macie po swojej stronie przyjaznego Wodnika.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy zajęte będą całkowicie sprawami uczuć i zapragną pokazać innym, jak bardzo im na nich zależy. Trzymajcie się więc blisko rodziny i przyjaciół i pokażcie, że ich wspieracie. Nie ma co też ulegać jakimkolwiek plotkom. Są dalekie od prawdy. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny dotrą do ważnych informacji, które zmuszą je do działania. Trzeba będzie zakasać rękawy i poświęcić się pracy. Dzień sprzyja także sprawom miłosnym i niektóre Panny poczują szybsze bicie serca. Szukajcie towarzystwa przychylnego wam Lwa.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj nieco osłabione i potrzebują odpoczynku. Ale praca nie może czekać i musicie się sprężyć. Ktoś potrzebuje waszej obecności i współpracy.  Nie rzucajcie się jednak na niepewne interesy, tylko spokojnie je przeanalizujcie. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony same ściągną na siebie kłopoty. Nie macie co zrzucać winy na innych, tylko zabierzcie się za naprawianie szkód. Unikajcie plotkowania i oceniania innych ludzi. Dopiero po południu ochłodniecie i pomyślicie racjonalnie. Pomocny znak na dzisiaj to Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom sprzyja dzisiaj szczęście, a sprawy ułożą się po ich myśli. Różne niecodzienne pomysły okażą się pomocne i warto będzie się w nie zaangażować. W pracy dostaniecie ofertę zrobienia nowych kursów albo wyjazdów służbowych Zastanówcie się, bo warto. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce staną się duszą towarzystwa dzisiaj. Wezmą udział w dyskusjach, a rozmowy wprawią je w dobry nastrój. Zdobędą dzięki nim cenne informacje. Popołudnie spędzicie w jakimś kulturalnym miejscu. Trzymajcie się blisko przyjacielskiej Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj obowiązkowe i oddane pracy. Szczerze przejmą się sprawami zawodowymi, ale nie zapomną też o danych obietnicach. Po południu zatem wezmą bliskie sobie osoby na jakieś wydarzenie kulturalne, albo po prostu na spacer. Sprzyjający znak zodiaku teraz to dla was Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zastanowią się nad swoim wyglądem i postanowią coś z tym zrobić. Na popołudniowe zakupy wybiorą się z przyjaciółką, której dobry gust doceniają. To korzystny dzień na zainwestowanie w siebie, chociaż nie tylko o nowe ubrania tutaj chodzi. Może zapiszecie się na jakiś kurs lub szkolenie. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskopy