Horoskop dzienny na niedzielę 22 grudnia 2019 roku - Bliźnięta i Wagi nie będą narzekać na nudę...

Horoskop dzienny na niedzielę 22 grudnia 2019 roku - w wirze przygotowań do Świąt nie zapomnijcie o odpoczynku. Wyjdźcie na spacer. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany muszą jeszcze dzisiaj pozałatwiać kilka przedświątecznych spraw i dopiero wtedy będą mogły pomyśleć o odpoczynku. Macie także w planach spotkanie z przyjaciółmi, zatem dzień będzie wypełniony po brzegi. Trzymajcie się dzisiaj planu dnia. Pomocny znak zodiaku to dla was Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są zajęte sprawami rodzinnymi. Jeżeli będziecie uważnie słuchać, uda wam się rozwikłać jakieś rodzinne sekrety. Może nawet rozwiążecie pewne sprawy finansowe. Po południu poczujecie przypływ sił i zabierzecie się za prace domowe, które od wczoraj was doganiają. Przychylny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka dzisiaj bardzo przyjemny dzień. Nie macie co narzekać, bo już za chwilę dotrą do was pomyślne wiadomości. Odpocznijcie i zajmijcie się tymi raczej luźniejszymi sprawami. Nie musicie się nigdzie spieszyć. Czas poświęćcie raczej na przyjemności. Trzymajcie się blisko wesołego Barana.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj senne i niechętne do jakiejkolwiek aktywności. Trudno wam będzie dotrzymać obietnic albo zajmować się poważniejszymi sprawami. Zatem może raczej zajmijcie się czymś, co poprawi wam humor. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie będą dzisiaj narzekać na nudę. Czeka je ciekawy dzień. Zajmą się sprawami, które będą je cieszyć. W dodatku wywiążą się przy tym z dawnych obietnic. Jeżeli planujecie zajęcia sportowe, uważajcie i nie przeciążajcie zbytnio organizmu. Sprzyjającym wam znakiem zodiaku jest teraz Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zajmą się dzisiaj swoimi sprawami i nie będą chciały w jakikolwiek sposób angażować się w większe spotkania czy wydarzenia. Dzień sprzyja przemyśleniom i robieniu planów na następny rok. Coś, co zdarzy się po południu, wymagać będzie od was podjęcia szybkiej decyzji. Zaufajcie przy tym intuicji. A pomocny znak na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Waga (24 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj wyśmienity nastrój. Wykorzystają dobrze czas, a rozpierającą ich energię skierują na sprawy rodzinne. Znajdziecie także czas na chwilę odpoczynku. Dzień sprzyja poznawaniu nowych osób, zatem wyjdźcie z domu i spotkajcie się w większym gronie. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj zajęte naprawdę poważnymi sprawami. Wyręczą kogoś w obowiązkach i pomogą w załatwianiu spraw. Pewna rozmowa otworzy wam dzisiaj oczy na kilka problemów. Ale poradzicie sobie doskonale z tymi zadaniami. Trzymajcie się blisko pomocnego Koziorożca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom zamarzy się wolna chwila, a tutaj jednak trzeba zająć się pilnymi sprawami. Trudno wam będzie jednak zmusić się do pracy. Jednak nie możecie pozostawać bezczynni, podczas gdy inni członkowie rodziny pracują. Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, ale te odłóżcie na wieczór. Trzymajcie się towarzystwa zodiakalnego Lwa i Barana.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce muszą uważać na słowa, bo dopadnie je dzisiaj rozdrażnienie, zatem łatwo o kłótnię. Nie musicie przecież we wszystkim krytykować bliskich i na nich krzyczeć. Nie wtrącajcie się w nie swoje sprawy a wszystko pójdzie lepiej. Po południu dobre wiadomości poprawią wam humor. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki potrzebują towarzystwa, aby poczuć się dobrze. Samotność im nie służy, dlatego postarają się zorganizować spotkania ze znajomymi i nawiązać nowe znajomości. Będą mieć także dobrą rękę do zakupów i wypatrzą coś naprawdę ciekawego. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj obowiązkowe, pracowite i skupione na zadaniach. Wszystko, o co się je poprosi, wykonają skrupulatnie i chętnie. Można będzie na was liczyć. Nie słuchajcie cudzych narzekań, aby to nie zepsuło wam humoru. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna i Koziorożec.

Horoskopy