Horoskop dzienny na czwartek 26 grudnia 2019 roku - podczas biesiadowania nie zapomnijcie jednak o zaczerpnięciu świeżego powietrza na rodzinnym spacerze...

Horoskop dzienny na czwartek 26 grudnia 2019 roku - czeka was dzień pełen wzruszeń. Obejrzycie niejeden rodzinny album. Wesołych Świąt!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany przeżyją dzisiaj wzruszające momenty z rodziną. Złożycie też teraz świąteczne postanowienie, że będziecie więcej czasu spędzać z rodziną. W sumie czeka was udany dzień. Zdarzy się także kilka miłych i zaskakujących rzeczy. Macie teraz po swojej stronie osoby spod znaku Wagi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj do wykonania odpowiedzialne zadanie, dotyczące rodziny. Zdaje się, że będą musiały pomóc komuś albo załatwić jakieś sprawy organizacyjne. Ale za to zyskacie wdzięczność krewnych i zostaniecie docenieni za swoje zaangażowanie i pomoc. Przychylny znak zodiaku to teraz Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj wyjątkowo serdeczne i pomocne. Nie odmówicie nawet pożyczki komuś potrzebującemu. A dzięki wam ktoś poczuje się dzisiaj lepiej. Czeka was dzień biesiadowania, ale także dłuższy spacer i miłe pogawędki. Trzymajcie się blisko Lwa oraz Barana.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zajmą się dzisiaj przygotowywaniem stołu i organizowaniem rodzinnego spotkania. Będą pozytywne emocje i wzruszenia, a oglądanie rodzinnego albumu bardzo was wciągnie. Będziecie wspominać stare czasy i tęsknić na niektórymi osobami. Sprzyjający znak zodiaku dzisiaj to Rak.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są pochłonięte rodzinnymi sprawami i świętowaniem. Szczególną przyjemność sprawią wam tradycyjne symbole świąteczne i zadbacie o to, aby było ich jak najwięcej. Nie pozwolicie także na burzliwe dyskusje w przy rodzinnym stole. Przychylny znak to dla was dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą wzruszone i zaangażowane w rodzinne opowieści. Powspominacie stare czasy i uronicie łezkę nad przeszłością. Uważajcie, aby przy tym kogoś nie urazić. Przy świątecznym stole lepiej nie rozmawiać o polityce. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Skorpion.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom czas upłynie szybko i efektywnie. Będą odpowiedzialne za przygotowanie rodzinnego spotkania przy stole i bardzo przejmą się tą rolą. Pomożecie też potrzebującym osobom. Dobry humor będzie wam popisywał przez cały dzień. Trzymajcie się blisko przyjaznego Barana.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj w świątecznym nastroju, wyluzowane i uśmiechnięte. Czekają was szczęśliwe zbiegi okoliczności i niespodziewane spotkania. Może zadzwoni ktoś ze starych przyjaciół albo wy do nich? Pamiętajcie także, aby zadzwonić do kogoś, kto za wami tęskni. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są w znakomitym nastroju. Chętnie uczestniczą w rozmowach przy rodzinnym stole i biesiadują na całego. Może jednak wstaniecie na chwilę od talerzy i wyjdziecie na świeże powietrze? Dzień sprzyja spotkaniom i wspomnieniom. Nie zapomnijcie o nieobecnych przy stole. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą chciały porządzić sobie w rodzinie i zdecydować o tym, co będą wszyscy robili w drugim dniu świąt. Szczególnie w kuchni trochę się szarogęszą. Powstrzymajcie swoje zapędy i usiądźcie w spokoju przy stole. Ktoś inny przejmie wasze zadania, bez obaw. Sprzyjające znaki zodiaku to Panna oraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki chętnie odwiedzą krewnych i posłuchają historii, które zdarzyły się w ciągu ostatniego roku. Święta są dobrą okazją do odnowienia relacji z dalszą rodziną. Wykorzystajcie zatem dobrze ten czas. Uda wam się nawet zorganizować spore spotkanie. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są zaangażowane w rodzinne rozmowy na całego. Mają wiele do opowiedzenia o wydarzeniach poprzedniego roku i chętnie posłuchają nowin. Staną się niemal gwiazdami przy rodzinnym stole, gdy wspomną o swoich planach. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Wodnik.

Horoskopy