Horoskop dzienny na piątek 27 grudnia 2019 roku - Ryby już zastanawiają się nad noworocznymi postanowieniami. Barany ruszają na wyprzedaże...

Horoskop dzienny na piątek 27 grudnia 2019 roku - czas na pożegnanie starego roku i poszukiwanie nowych wrażeń. Niektórzy już myślą o nadchodzących wyzwaniach.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany już myślą o poświątecznych wyprzedażach. Nie przesadzajcie tylko z wydawaniem pieniędzy, aby potem nie martwić się o spłatę kart kredytowych. Ktoś z bliskich będzie o was nieco zaniepokojony. Spodziewajcie się telefonu. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zajmą się dzisiaj sąsiedzkimi sprawami. Nie zapomnijcie porozmawiać i uzgodnić wcześniej szczegółów. Nie narzucajcie przy tym innym swoich poglądów na siłę. Po południu czas na zajęcie się zdrowiem i urodą. Trzymajcie się blisko pomocnych Bliźniąt i Lwa.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są niespokojne i skłonne do kłótni. Z pewnych powodów okażą się drażliwe i nie zniosą żadnej, nawet najmniejszej krytyki. Nie bądźcie jednak aż tak przeczuleni na swoim punkcie. Odpuście nieco innym ludziom. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka sporo niespodzianek. Możliwe, że właśnie ktoś szykuje się z wizytą lub z telefonem. Usłyszycie rzeczy, które was nieco zaskoczą. Ale będą to raczej dobre i korzystne wieści. Podejdźcie do wszystkiego ze spokojem i rozwagą. Przemyślcie dobrze sprawę, a dopiero potem podejmujcie decyzję. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Rak oraz Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dojdą do wniosku, że czas na podjęcie życiowych decyzji. Ktoś do kogo zwrócicie się o pomoc, chętnie jej wam udzieli, pod warunkiem, że dacie mu dokładne instrukcje. I nie wszystkie szalone pomysły trzeba od razu realizować. Najpierw przemyślcie sprawę. Pomocne znaki zodiaku to Skorpion oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny liczą dzisiaj na pomoc ze strony otoczenia. Wzięły bowiem na siebie sporo dodatkowych obowiązków i trudno się im z nimi uporać. A przecież nie tak łatwo teraz o zmobilizowanie innych do działania. Niektóre sprawy wymagają też czasu. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom dzień może przynieść nieco niemiłych niespodzianek. Będziecie się denerwować na pewną osobę, chociaż tak naprawdę nie warto. Postąpicie wbrew czyimś życzeniom, co stanie się zalążkiem konfliktu. Nie dajcie się ponieść nerwom. Trzymajcie się rad pomocnego Byka lub Skorpiona.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mogą liczyć na ciekawy dzień. Dużo się będzie działo wokół, a do głowy przyjdą wam rozliczne pomysły. Wybierzcie najciekawsze i skupcie się na ich realizacji. Bądźcie opanowani i skupieni nie tylko na sobie, ale i na najbliższych. Mają wam coś do powiedzenia. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Wodnik.

Zobacz wideo

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj zainteresowane nowinami i dociekliwe jak nigdy. Uzyskają dzięki temu wzgląd w pewne sprawy. Znajdą także czas na spotkania i poznawanie innych ludzi. Okaże się także, że teraz czekają was miłe wydarzenia. Sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są teraz serdeczne i wyrozumiałe. Zapowiada się u was całkiem udany dzień. Spotkania okażą się zabawne i pełne niespodzianek. Już dawno tak się dobrze nie bawiliście w towarzystwie. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki najchętniej posiedziałyby na kanapie i poczytały książki. Na różne swoje zadania patrzą dzisiaj z niechęcią i pragną przenieść na jakiś inny termin. Nie bierzcie udziału w dyskusjach o polityce, a unikniecie kłótni. Trzymajcie się blisko pomocnych Baranów oraz Ryb.

Horoskop - Ryby (19 stycznia do 20 marca)

Ryby są dzisiaj zainteresowane głównie sobą i swoim wyglądem. Zastanawiają się, czy nie warto czegoś radykalnie zmienić. Na przykład fryzury. A może czas na przygotowanie spisu noworocznych postanowień? Zastanówcie się nad planami uwzględniając najbliższą rodzinę. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Wodnik.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.