Horoskop dzienny na sobotę 28 grudnia 2019 roku - Barany chętnie pośpią dłużej, Lwy także rozleniwione...

Horoskop dzienny na sobotę 28 grudnia 2019 roku - korzystajcie z zimy i dawno nie widzianego śniegu. Życzymy udanego dnia.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany dzień rozpoczną leniwie i przyjemnie. Poranne rozmowy przy śniadaniu, potem wolna przechadzka i wszystko, co lubicie najbardziej. Czeka was miły dzień i wreszcie odpoczniecie po trudach ostatnich tygodni. Trzymajcie się blisko przyjaznego Lwa.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki jakoś nie najlepiej rozpoczną dzień. Poczują się nieco zazdrosne, chociaż właściwie nie mają żadnego powodu. Skupcie się lepiej na pielęgnowaniu dobrych relacji z innymi. Ważne jest, abyście teraz okazali miłość i przywiązanie do pewnej osoby. Odwdzięczy się tym samym. Pomocny znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta powinny się dzisiaj nastawić na kilka niespodzianek. Ktoś was odwiedzi i poprosi o pomoc i wyrażenie zdania. Może nawet będziecie musieli rozstrzygnąć pewien spór. Nie denerwujcie się, że to zmieni wam plany na najbliższe dni. Może wyjdzie wam to na dobre. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki potrzebują dzisiaj ciszy i spokoju. Taki mają nastrój i nic nie wyciągnie ich z domu. Chyba że na krótką przechadzkę. Macie sporo do nadrobienia jeśli chodzi o lektury czy filmy. Ten dzień przeznaczycie zatem na kulturalne rozrywki. Trzymajcie się przychylnych wam Ryb.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj w żartobliwym nastroju. Mają ponadto dzień, gdy najbardziej na świecie pragną spokoju i wylegiwania się w łóżku. Dzień sprzyja więc odpoczynkowi i nadrabianiu zaległości w spaniu. Sprzyjający znak zodiaku to dla was dzisiaj Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czekają dzisiaj dodatkowe obowiązki. Ktoś przeszkodzi wam w odpoczynku i poprosi o interwencję. Niestety, to oznacza, że trzeba będzie wyjść z cieplutkiej pościeli i nieść pomoc. Niech to nie popsuje wam humoru. Ktoś będzie wam za to wdzięczny. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi koncentrować się będą dzisiaj na sprawach innych osób. Ucieszą je plotki i wszelkie wieści od znajomych. Macie dzień pełen rozrywek i spotkań. Wybierzecie się z wizytą albo ktoś was teraz odwiedzi. Ale w sumie całkiem nieźle odpoczniecie. Pomocne znaki zodiaku to Lew i Panna.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj senne, chętnie pośpią dłużej i nie za bardzo będą miały ochotę na aktywność. Dzień sprzyja lenistwu, zatem skorzystajcie z okazji do odpoczynku. Możecie trochę podzwonić i pogadać o różnych sprawach, ale nie podejmujcie się większych spraw. Czas na relaks. Pomocny znak zodiaku to na dzisiaj Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj zadowolone z siebie i z towarzystwa. Będą się cieszyć z wolnego dnia na różne sposoby. Niektórzy pójdą na dłuższy spacer i postanowią się nieco rozruszać. Może nawet nawiążą nowe znajomości. Przychylny znak zodiaku na dzisiaj to Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zamkną się dzisiaj w czterech ścianach i zapragną spokoju. Pośpią dłużej i nie zdecydują się na żadne domowe obowiązki ani na wyjazdy. Po południu dobra wiadomość poprawi wam humor. Przychylny znak zodiaku to dzisiaj Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają przed sobą udany i wesoły dzień. Ktoś przypomni sobie o was i zaprosi was gdzieś, albo zadzwoni i podzieli nowinami. Czeka mnóstwo towarzyskich wydarzeń. Dotrą do was także pewne plotki. Przychylny znak zodiaku to na dzisiaj Rak. Trzymacie się także blisko przyjacielskiej Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby najchętniej dzień spędziłyby w domu i nie angażowały się w żadne wydarzenia. Zatem oglądanie filmów lub poczytanie dobrej książki dobrze wam zrobi i spowoduje, że poczujecie się zrelaksowani. Odpoczynek poprawi wam humor na dłużej. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Panna.

Horoskopy