Horoskop dzienny na niedzielę 29 grudnia 2019 roku - Ryby pragną wielkich zmian, Strzelce są nie do zatrzymania...

Horoskop dzienny na niedzielę 29 grudnia 2019 roku - koniecznie zróbcie dzisiaj coś dla poprawy kondycji. Nie przesadźcie z biesiadowaniem za stołem. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany wreszcie wyrwą się z kręgu rodzinnych obowiązków i porządnie wypoczną. Dopiero pod wieczór zdecydują się na wyrwanie z ciepłego domu i spacer lub kino. Spotkanie z przyjaciółmi da wam sporo radości. Aura sprzyja także artystycznym poczynaniom, jeżeli macie takie skłonności. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki lubią wszystko, co wiąże się z tradycją. Nowoczesne wynalazki dzisiaj je nie zainteresują. Powroty do przeszłości mogą być zresztą bardzo ciekawe i inspirujące. Dzień sprzyja także trosce o zdrowie. Zainteresujcie się dietą i zdrowymi produktami. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są uczynne, chętne do pomocy i współdziałania. Macie dzisiaj okazję poznać kogoś, z kim połączy was dłuższa znajomość, a nawet przyjaźń, jeśli się tylko postaracie. Unikajcie sporów przy stole i bawcie się dobrze w atmosferze świąt. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają teraz ochotę na absolutne lenistwo. Najchętniej dzień spędziłyby w szlafroku na kanapie przed telewizorem. Nie można jednak tak ignorować otoczenia. Ktoś pragnie spędzić z wami nieco czasu. Humor poprawi wam nawet niewielki spacer. Wyrwijcie się z domu i spotkajcie z kimś spod znaku Byka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są nastawione pozytywnie do świata i z ciekawością czekają na to, co przyniesie najbliższa przyszłość. Macie kilka zaproszeń na sylwestra, wybierzcie zatem według gustu. Możecie też zaufać dzisiaj intuicji. Ostrzeże was przed nieżyczliwą osobą. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są zajęte obowiązkami rodzinnymi. Trzeba będzie doradzić lub pomóc krewnym, zatem dzień zajęty będziecie mieć przez rozmowy i uzgodnienia. Nie pozwólcie, aby dzień przeszedł wam tak szybko bez jakiejkolwiek przyjemności. Zamiast porządkami w szafie zajmijcie się zdrowiem i kondycją. Przychylny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi chętnie zmienią ułożone już wcześniej plany i zabiorą się za nowe wyzwania. Postarają się o rozszerzenie grona przyjaciół i nie zapomną o podtrzymywaniu starych więzów. Postarajcie się o możliwie ciekawe sposoby spędzenia wolnego czasu, bo nie macie go za wiele. Warto wykorzystać każdy dogodny moment. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają przed sobą naprawdę sympatyczny dzień. Będą emanować radością i optymizmem. W razie problemów postawią na niekonwencjonalne rozwiązania. O niektórych sprawach najlepiej jednak zapomnieć. Nie macie co włączać się w niepotrzebne sąsiedzkie spory. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są niecierpliwe i niechętne do ustępowania z raz obranej drogi. Mają dzisiaj sporo do zrobienia, ponieważ zobowiązały się do zrobienia kilku rzeczy. A nie lubią zawodzić nikogo. Uważajcie przy tym, aby nie przesadzić z niektórymi sprawami. Warto wcześniej porozmawiać z przyjacielskim Wodnikiem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj bardzo dociekliwe, dzięki czemu dotrą do informacji, które je ucieszą i pozwolą z otuchą patrzeć w przyszłość. Ponadto dzień sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw. Zatem to już dwa powody, aby zdecydować się na coś, o czym myślicie już od dawna. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czeka sympatyczny dzień. Niewielka przerwa w rodzinnych obowiązkach dobrze wam zrobi. Oddacie się lenistwu i postanowicie nie ruszać nawet palcem przez pół dnia. Po południu coś jednak wyrwie was z domu. Wybierzcie się na spacer, do kina lub do knajpki. Dobrze wam to zrobi. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zastanawiają się, czy nie czas na zmiany w szafach i szufladach. Może czas na radykalną zmianę garderoby? Albo fryzury? Tak czy owak, Rybom nie wystarcza to, co mają i dlatego poszukują wyzwań i okazji do zmian. Dobrze jest teraz trzymać się blisko przyjacielskiego Wodnika.

Horoskopy