Horoskop dzienny na poniedziałek 30 grudnia 2019 roku - Lwy i Ryby szykują się do zmian w swoim życiu. Skorpiony skupią się na planach zawodowych...

Horoskop dzienny na poniedziałek 30 grudnia 2019 roku - czas na przygotowanie noworocznych postanpwień. Niektórzy z was już to zrobili. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dużo dzisiaj pracować. Dzięki temu uporają się na koniec roku z niemal wszystkimi zaległymi sprawami. Konkurenci zostaną daleko w tyle. Unikajcie jednak zbyt władczego tonu, szczególnie wobec najbliższych. Trzymajcie się blisko pogodnej i wyrozumiałej Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mogą dzisiaj spotkać osoby nieprzychylne sobie, zatem trzymajcie się raczej towarzystwa przyjaciół. W razie czego będzie miał kto was wesprzeć. Nie zdradzajcie też za bardzo swoich zawodowych planów. To nie jest najlepszy moment. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj szczęście i najprawdopodobniej czeka je sukces tam, gdzie się tego nawet nie spodziewały. Wpadną też na pomysł szybkiego załatwienia pewnej sprawy. Mogą przy tym być dość uparte. Sprzyja im dzisiaj osoba spod znaku Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj czarujące i właściwie nikt nie oprze się teraz ich urokowi. Czekaja was miłe spotkania z najbliższymi, albo nawet randka, jeżeli jesteście singlami. Pomyślcie też o noworocznych postanowieniach. Niektóre warto nawet zapisać. Pomocny znak zodiaku to teraz Skorpion.

Zobacz wideo

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy pragną zmienić swoje życie tak, aby przynosiło im więcej satysfakcji. Zaczną od zaplanowania najważniejszych zadań. Chcą przede wszystkim poprawić swoją pozycję zawodową. Nie przesadzajcie jednak z ilością rzeczy do zrobienia. Umiar przede wszystkim, bo zapracujecie się ponad miarę i zapomnicie o odpoczynku. Pomocny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny niespecjalnie przejmą się dzisiaj pracą. Zadbają raczej o swój komfort i zdrowie. Nie przejmujcie się jednak tak bardzo odchudzaniem, stopniowo wdrażajcie dietę i więcej ćwiczcie. Nie macie co przesadzać z głodowaniem, bo zepsujecie sobie tylko humor. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają ochotę na wyruszyć na zakupy. To dobra pora, bo akurat zaczęły się wyprzedaże. Przy okazji spotkacie się wreszcie z kimś spoza rodziny. To będzie miła odmiana. Macie ponadto okazję poznania kogoś nowego i ciekawego. Miejcie oczy i serca otwarte. A sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Byka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są energiczne i przedsiębiorcze. Zaczną omawiać nowe zawodowe plany i aranżować już niektóre. Wieczorem wybiorą się jednak gdzieś dalej z przyjaciółmi albo do kina. Czeka je dobra zabawa i całkiem ciekawe spotkanie. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są nerwowe i nieco rozkojarzone. Przez to nie zauważą nawet, że ktoś ma dla nich sporo sympatii i stara się zwrócić na siebie uwagę. Uważajcie, bo przez to przegapicie być może sporo przyjemnych chwil. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj ważne spotkanie, na którym muszą przekonać do swoich planów wpływowe osoby. To ponadto dzień, gdy możecie spotkać kogoś, kto poruszy wasze serce. Unikajcie jednak przechwałek i pustych słów. Trzymajcie się tego, co jest szczere. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są teraz miłe i odważne. Dzięki temu spełnią swoje marzenia i to w brawurowy sposób. Te Wodniki, które lubią gotować, stworzą dzisiaj niemal dzieło sztuki. Ktoś przez to straci dla was głowę. Trzymajcie się towarzystwa przychylnej Wagi.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby postanowią, że teraz już zabiorą się za siebie i zainwestują w swój rozwój. Może zapiszą się na kurs języka obcego, albo pójdą na porządne zakupy, aby odświeżyć garderobę? W każdym razie coś się u nich zmieni. I to na lepsze. A sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Wodnik.

Horoskopy