Horoskop dzienny na wtorek 31 grudnia 2019 roku - życzymy wszystkim udanej zabawy!

Horoskop dzienny na wtorek 31 grudnia 2019 roku - to już ostatnia szansa, aby zrealizować postanowienia noworoczne 2019 lub... spisać nowe na 2020 rok. Dobrej zabawy!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą się nieco denerwować przygotowaniami do Sylwestra. Nie przesadzajcie jednak z perfekcją, a ze wszystkim zdążycie. W dodatku do waszej grupy dołączy ktoś, kogo bardzo lubicie. Będziecie się dobrze bawić. Najlepiej w towarzystwie kogoś spod znaku Skorpiona.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są towarzyskie i chętne do większej zabawy. Będziecie mieć okazję do zdobycia nowych przyjaciół i rozszerzenia kręgu znajomych. Nie przejmujcie się opinią pewnej nieżyczliwej osoby. Przed wami udany wieczór i noc. Sprzyjający znak do teraz Lew.

Zobacz wideo

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą chciały w ostatniej chwili zmienić sylwestrowe plany. Nie róbcie innym takich niespodzianek. Trzymajcie się uzgodnień i obietnic, a wieczór okaże się udany. Tym bardziej, że będziecie wyglądać nieziemsko. Trzymajcie się towarzystwa wesołego Raka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są w świetnym nastroju i chętnie wyruszą na zabawę, w dodatku tę największą i najhałaśliwszą. Spotkacie też osoby, które ledwo znacie, ale z którymi zabawa okaże się przednia. Trzymajcie się blisko Bliźniąt i Strzelca.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą się nieco niepokoić, czy zdążą przygotować się do zabawy. Nie macie się co denerwować, zróbcie się na bóstwo i wyruszcie na imprezę. Noc okaże się udana i pełna ciekawych spotkań. Trzymajcie się blisko Raka oraz Koziorożca. To najzabawniejsze towarzystwo na dzisiaj.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie mogą się od rana doczekać na zabawę. Wybiorą raczej wielkie i huczne imprezy. A bawić się będziecie do samego rana. Można wam pozazdrościć energii. Bądźcie dzisiaj blisko zodiakalnego Strzelca, a nie zawiedziecie się. Miłej zabawy!

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj w świetnym humorze. Zrobią wiele, aby wieczór i noc okazały się udane. Jako gospodynie imprezy sprawdzicie się znakomicie. Ale także wyjściowe na imprezy okażą się udane. Będziecie wyglądać oszałamiająco i tańczyć do samego rana. Trzymajcie się blisko Wodnika oraz Raka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są energiczne i chętne do realizacji najdzikszych sylwestrowych pomysłów. Dobry humor nie będzie was opuszczał przez całą dobę. Nie przesadźcie tylko z używkami, bo nazajutrz będzie ciężko. Lepiej skupcie się na tańcu. Trzymajcie się blisko wesołego Strzelca oraz Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są od rana zaniepokojone, że nie zdążą się przygotować do zabawy. Mają jeszcze kilka obowiązków służbowych, a te zajmują im myśli i czas. Ale gdy już wreszcie się wyrobią, zdążą przyszykować przyjęcie albo wystroić się na bal. Noc okaże się wesoła i gorąca. Bawcie się do rana.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce wyciągną z szafy swoje najładniejsze ubrania, a i tak nie będą wiedziały, w co się ubrać. Nawet wpadną na pomysł, aby w ostatniej chwili gdzieś popędzić na zakupy. Nie róbcie jednak tego, bo nie będziecie specjalnie zadowoleni, a sklepy i tak szybko zamkną. Macie przed sobą całkiem udaną zabawę, bal lub prywatkę. Trzymajcie się towarzystwa Raka i Skorpiona.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są teraz pełne obaw, czy zdążą się przygotować do sylwestrowej zabawy. Ale gdy już zaczną się przygotowania, wszystko pójdzie sprawnie. Kreacja będzie szałowa, a zabawa przednia. Aż zaczniecie żałować, że tak szybko się kończy. Najlepsze towarzystwo na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom wieczór i noc udadzą się znakomicie. Dotrzecie na sylwestra nieco później, ale za to w świetnym nastroju. Wasza kreacja zrobi wrażenie, a humor wam dopisze. Nawet pewna hałaśliwa osoba nie będzie was już denerwować. Sami zresztą rozkręcicie się na całego. Najlepsze towarzystwo na dzisiaj to Waga oraz Bliźnięta.

Horoskopy