Horoskop dzienny na środę 1 stycznia 2020 roku - no i zaczyna się coś nowego. Powodzenia! Gwiazdy wam sprzyjają...

Horoskop dzienny na środę 1 stycznia 2020 roku - czy już wypoczęliście po nocnych szaleństwach? Spacer dobrze wam zrobi. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj ochotę na prywatność, ale i tak muszą zajmować się cudzymi sprawami. Taki już mają dzień. Większość czasu poświęcicie na pielęgnowanie urody, nadwerężonej ostatniej nocy. Wyśpijcie się dobrze. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są podejrzliwe i łatwo je będzie dzisiaj sprowokować do kłótni. To tylko zmęczenie i przejdzie wam, gdy już odeśpicie noc. Obejrzyjcie ulubione seriale leżąc wygodnie na kanapie. Poprawa nastroju wieczorem gwarantowana. Trzymajcie się blisko Raka oraz Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta niech się przygotują na niespodzianki. Czekają was spotkania na spacerze lub niezapowiedziane odwiedziny. Macie okazję dowiedzieć się, co słychać u znajomych, których dawno nie widzieliście. Trzymajcie się blisko przyjaznego Barana i Wodnika. To dobre towarzystwo na dzisiaj.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki okażą się dzisiaj chętne do rozmów i spotkań, mimo całonocnego szaleństwa. No, może dopiero po południu, ale jednak... Macie trochę pomysłów na spędzenie wieczoru. Znajdziecie też chwilę na rodzinne spotkanie. Sprzyjające znaki zodiaku to Panna i Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są w znakomitym nastroju i chętnie gdzieś pójdą lub pojadą. Co prawda, dopiero po południu, ale ruszą z domu na dłuższą wyprawę. Nie składajcie tylko zbyt wielu obietnic. Nie musicie przecież nikomu się podlizywać. Trzymajcie się swoich celów. A sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny narzekają dzisiaj na zmęczenie, ale to zrozumiałe. Przetańczona noc wymaga odpoczynku. Uważajcie, aby przy tym nie rozpychać się zanadto na kanapie. Inni też mają chęć na lenistwo przed telewizorem. Nie przesadzajcie tylko z obfitością dań. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Skorpion oraz Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają przed sobą całkiem ciekawy dzień. Przyjdą wam do głowy różne formy spędzenia czasu, ale najlepsze są te na świeżym powietrzu. Bądźcie zatem aktywni i nie zasiedźcie się na kanapie. Ktoś z bliskich przyjdzie do was ze swoimi problemami. Nie denerwujcie się, tylko pomóżcie w rozwiązaniu problemu. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Panna.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony ciekawie spoglądają na świat. Nowy rok wydaje im cię obiecujący i postanawiają skupić się na realizacji swoich noworocznych postanowień. Pierwsze z nich dotyczy zdrowia i kondycji, zatem wybiorą się na dłuższy spacer i porozciągają mięśnie. Sprzyjające dzisiaj znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj bardzo serdecznie i wyrozumiałe dla bliźnich. Nie przesadzają też z gadatliwością, wolą raczej poleżeć w milczeniu na kanapie. Dzień sprzyja też rodzinnym spotkaniom przy stole i Strzelce wezmą udział w noworocznych obiedzie w dawno nie widzianym gronie. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Rak oraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają ogromną ochotę na zostanie w domu i poczytanie książki lub pooglądanie seriali. Ale pogoda wyciągnie je w końcu z domu i Koziorożce ruszą na wycieczki i długie spacery.  Pogoda będzie sprzyjać, a widoki okażą się zachwycające. Najlepszym towarzystwem  będzie dzisiaj Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czeka dzisiaj sympatyczny dzień, mimo pewnego zmęczenia. Popołudnie okaże się pełne spotkań i wydarzeń towarzyskich. Bądźcie ostrożni w sprawach rodzinnych i nie drążcie za bardzo pewnego tematu. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Byk oraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby chcą dzisiaj odpocząć i słusznie, kiedyś trzeba odespać sylwestrową zabawę. Nie wpadajcie w złość, gdy ktoś zakłóci wam odpoczynek. Będziecie stroną w pewnym rodzinnym sporze i trzeba będzie wreszcie coś rozstrzygnąć. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Lew.

Horoskopy