Horoskop dzienny na czwartek 2 stycznia 2020 roku - Koziorożce i Ryby zapracowane, Lwy robią plany wypraw na cały rok.

Horoskop dzienny na czwartek 2020 roku - pracowity dzień dla tych, którzy nie są na urlopach. Ale bez trudu sobie poradzicie. Pomyślności w Nowym Roku!

Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj w centrum wydarzeń. To sprawy zawodowe staną się najważniejszą częścią dnia. Ktoś ze współpracowników zwróci się do was z prośbą o wsparcie i radę. Nie odmawiajcie, tylko stańcie na wysokości zadania. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są zajęte od rana sprawami zawodowymi, ale humor jednak im dopisuje. Możliwe, że spotkają kogoś, kto wprawi ich w zdumienie, a potem rozbawienie. Nie przegapcie okazji do miłej rozmowy. Odbierzcie telefon od nieznajomego. A pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają teraz dobry czas na porządkowanie różnych rzeczy i spraw. To moment, gdy trzeba sobie postawić cele i trzymać się ich, aby cieszyć się potem efektami. Czekają was też chwile, gdy będziecie potrzebować wyciszenia. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą miały dzisiaj naprawdę pracowity dzień. Czeka je mnóstwo pracy, ale nawet jeśli wszystko uda im się zrobić, to i tak wieczorem jeszcze sobie o czymś przypomną. Wyluzujcie się nieco i nie pędźcie tak do przodu. Znajdźcie czas na odpoczynek. Sprzyjają wam teraz Baran i Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy planują dzisiaj kolejne wyjazdy. W noworocznych postanowieniach mają przecież wiele do zdziałania i sporo krajów do odwiedzenia. Zatem już teraz przyglądają się co tańszym ofertom linii lotniczych. Humor poprawi wam także dobra książka lub film. Trzymajcie się blisko Wagi oraz Strzelca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj miłe i uczynne, a współpracownicy mogą liczyć na ich pomoc w większym niż zwykle wymiarze. Dzień sprzyja także popołudniowym spotkaniom z rodziną lub znajomymi. Posłuchajcie, co mają wam do opowiedzenia. Sprzyjające znaki zodiaku to Byk oraz Panna.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są przekonane, że zaplanowane na dzisiaj sprawy będą wymagać wielu zabiegów. Na szczęście okaże się, że nie jest tak źle. Ktoś pospieszy z pomocą, wy także musicie się w coś zaangażować. Mimo zmęczenia bierzcie się do roboty. Trzymajcie się blisko przyjaznego Byka oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony poszukają sobie teraz ciekawego zajęcia. To czas odkryć i znajdowania nowych pasji i zainteresowań. Nie macie co narzekać, będzie ciekawie. Znajdźcie jednak trochę czasu dla siebie i nie przesadzajcie z obietnicami. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Rak oraz Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj mocno zapracowane, a to z powodu nieobecności w pracy wielu współpracowników. Macie przez to o wiele więcej niż zwykle pracy i nie możecie się opędzić od telefonów. Trzeba zajrzeć także do rodzinnego domu. Macie tam coś do zrobienia. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj zapracowane, ale i zadowolone z przebiegu spraw. Kilka zadań uda się pchnąć do przodu i znajdziecie się w zupełnie innym miejscu, czy to w życiu prywatnym, czy też zawodowym. Czeka was zatem spora zmiana. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są niespokojne i dość czujne, co pomoże im uporać się z pewną sprawą szybciej niż przypuszczały. Możecie pozazdrościć innym zawodowych sukcesów, ale to was jeszcze bardziej zmobilizuje do pracy. Trzymajcie się blisko pomocnego Barana lub Ryby, a wszystko pójdzie jak po maśle.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj pełne optymizmu i chętni do działania. To oznacza, że żadne służbowe obowiązki nie będą wam straszne. Zacznijcie od przewertowania papierów i wyznaczenia najważniejszych zadań. Dzięki swojej pracowitości i przenikliwości uda wam się pomyślnie zakończyć kilka spraw. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Lew oraz Koziorożec.

Horoskopy