Horoskop dzienny na piątek 3 stycznia 2020 roku - Byki zapracowane, a Raki zajmą się domem i rodzinnymi sprawami...

Horoskop dzienny na piątek 3 stycznia 2020 roku - czas na nadrobienie zaległości. Im wcześniej się z tym uporacie, tym mniej będzie potem pracy. Powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają dzisiaj do zrobienia kilka zadań. Zajmą się swoimi obowiązkami zawodowymi z wielkim zaangażowaniem. Dawno już tak ich nie cieszyła praca. Nie będziecie zatem mieć dzisiaj zbyt wiele czasu dla siebie. Uda wam się tylko na krótko spotkać paru przyjaciół. Pomocny znak zodiaku to teraz Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki przez cały dzień skoncentrowane będą na pracy. Nie znajdą ani chwili na sprawy błahe i niezbyt pilne. Dzięki temu nadrobią solidnie wszystkie zaległości. Nie kłóćcie się tylko o drobiazgi. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta wykażą się dzisiaj wyjątkowym zaangażowaniem i cierpliwością. Będziecie nadrabiać stare błędy i odważnie przeć do przodu. Po południu czeka was chwila na rozrywki. Nie dajcie się długo prosić. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran oraz Waga.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są pochłonięte różnymi domowymi sprawami. Trzeba będzie się naradzić ze swoją rodziną i zaplanować kolejne ruchy. Nie zapomnijcie przy tym, że coś obiecaliście najbliższej osobie. Nie zawiedźcie jej. Pamiętajcie aby odezwać się też do Lwa lub Koziorożca. To wasze braterskie znaki na dzisiaj.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy zajmą się teraz raczej plotkami i intrygami, niż pracą. Ciekawić je będzie odkrywanie cudzych tajemnic i poświęcą temu sporo energii. Ale okaże się przy tym, że będzie to wiedza, która przyda im się przy podejmowaniu decyzji w sprawach zawodowych. Sprzyjają wam teraz Panna oraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny czeka dzień pełen towarzyskich wydarzeń. Będą wesołe, rozmowne i energiczne. Czekają was dyskusje w niezłym towarzystwie. Przygotujcie mocne argumenty, chociaż wdzięk osobisty także się przyda. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj dobrze nastawione do świata. Doskonały humor przyda się w sprawach osobistych, związanych z rodziną albo z najbliższą osobą. Sprzyja wam dzisiaj także fortuna. Może kupicie jakiś los? Zdaje się, że niespodzianki czekają. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony poczują się dzisiaj silniejsze i pewniejsze siebie. Zatem zabiorą się za sprawy wymagające silnego charakteru. Czasem niezbędne jest takie nastawienie do świata, aby lepiej uporać się z trudnościami. Najważniejsze, to nie stracić własnych przekonań. Trzymajcie się zatem, mimo przeszkód, swoich celów i rozprawcie z pilnymi sprawami. Pomocny znak zodiaku to Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dopisze dzisiaj szczęście i pokonają pewną trudność, która ostatnio ich niepokoiła. Dzięki samozaparciu oraz pewnej dozie intuicji wybrną z tego bez przeszkód. Pomoże wam także otwarty umysł i życzliwość dla innych. Popołudnie sprzyja randkom i spotkaniom z przyjaciółmi. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są pracowite i przejęte swoimi obowiązkami. Praca dostarczy wam sporo emocji, ale spotkacie się także z pochwałami i podziękowaniami od szefa. To dobry dzień na poważne rozmowy o pracy. Dopiero po południu odprężycie się i spotkacie z przyjaciółmi. Czeka was sporo przyjemności. Sprzyjają wam Wodnik oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są zamyślone i niezbyt skupione na pracy. Wolą raczej powspominać przeszłość. Nabiorą dzięki temu trochę dystansu do bieżących spraw. To ważne, bo czasem trzeba spojrzeć w przeszłość, aby zobaczyć wyraźniej przyszłość. Sprzyjają wam teraz Byk oraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zastanawiają się na swoimi wydatkami i czy przypadkiem nie przesadzają z kupowaniem rozlicznych rzeczy. Czy rzeczywiście to wszystko jest wam potrzebne? Nie każdą rzecz, która się wam spodoba, trzeba od razu kupować. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Lew oraz Wodnik.

Horoskopy