Horoskop dzienny na sobotę 4 stycznia 2020 roku - Barany szukają spokoju, Lwy wreszcie zostaną docenione...

Horoskop dzienny na sobotę 4 stycznia 2020 roku - wybierzcie się na zimowy spacer. To najlepsza forma odpoczynku. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 stycznia do 19 kwietnia)

Barany mają chwilowo dość pracy i ciągłych zajęć, pragną dzisiaj odpocząć. Po prostu nic nie robić, tylko poleżeć na kanapie. Nie zawsze da się jednak tak zupełnie odciąć od otoczenia. Rodzina zmobilizuje was do wyjścia do miasta, na zakupy lub wyznaczy inne zadania. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk oraz Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mimo soboty będą raczej zapracowane. Wciągną je domowe obowiązki i trudno będzie im się od tego wykręcić. Zatem podejdźcie do zadań systemowo i zróbcie plan, a następnie poproście o wsparcie. Nie tylko wy macie tutaj coś do zrobienia. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Bliźnięta oraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą się dzisiaj spóźnić albo nawet zapomnieć o spotkaniu. Są nieco rozkojarzone i senne, bo ostatnie dni miały bardzo intensywne. Wiele się działo, zatem sobota mogłaby być bardziej spokojna. Marzy im się odpoczynek, a tutaj sąsiedzi coś od nich chcą. Nie dajcie się wciągać w takie sprawy. Trzymajcie się blisko Byka oraz Raka.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzisiaj dobry humor, co pozwoli im uporać się z pewną sprawą, która wymaga dystansu i niestandardowego podejścia. Kreatywność Raków bardzo się tutaj przyda. Popołudnie poświęcicie na spotkania z przyjaciółmi i planowanie wspólnych wyjazdów. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Baran oraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj cieszyć się z efektów wielomiesięcznej pracy. Wreszcie przyjdzie satysfakcja z dobrzej wykonanej roboty, pochwały lub gratyfikacje pieniężne. Zostawicie konkurencję daleko w tyle. Teraz czas na odpoczynek i zajęcie się osobistymi sprawami. Sprzyjające znaki zodiaku to Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zasiądą dzisiaj do planowania zimowych wyjazdów. Przejrzą oferty biur podróży albo same zabiorą się za organizowanie sobie urlopu. Dzień sprzyja także uprawianiu sportu lub pielęgnowaniu urody. Najwyższy czas przyjrzeć się sobie w lustrze i podjąć kilka noworocznych postanowień. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Skorpion oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi ogarnie dzisiaj dość nieładne uczucie zazdrości. Mają przez to ochotę na powiedzenie komuś kilku niemiłych słów. Ale najpierw zastanówcie się, czy nie zranicie kogoś swoimi uwagami. Może ten ktoś nie zasługuje na takie traktowanie? Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Bliźnięta.

Zobacz wideo

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są wesołe i chętne do rozmów, a nawet do nieszkodliwych ploteczek. Uważajcie, bo to może obrócić się przeciwko wam. Bądźcie ostrożni i nie wchodźcie z cudze życie z butami. Najpierw spytajcie o to, czy ktoś potrzebuje waszej rady. Macie po swojej stronie przyjacielskiego Byka oraz Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zajęte będą dzisiaj porządkami w domu. Nazbierało się trochę kurzu oraz niepotrzebnych rzeczy w każdym niemal kącie. Przy okazji odkryjecie coś interesującego. Może zagubioną fotografię albo dawno nie widziany przedmiot o sentymentalnej wartości. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Skorpion oraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj towarzyskie i otwarte na nowe doświadczenia. Przy okazji będą chciały rozwiązać pewien problem, a rady kilku osób okażą się tutaj bardzo przydatne. Spotkania pójdą po waszej myśli. Trzymajcie się blisko pogodnego Barana albo błyskotliwego Strzelca.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj coś do zrobienia, co zajmie im nieco czasu. Dlatego na rodzinne spotkanie przybędą nieco spóźnione. Ale i tak zdążą wziąć udział w burzliwej dyskusji. Nie bądźcie jednak zbyt krytyczni wobec pomysłów innych członków rodziny. Posłuchajcie argumentów, zanim je potępicie. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj optymistami. Żadne przeciwności nie zmienią ich nastawienia do świata. Dzięki temu dość szybko uporacie się z pewnymi sprawami. Miejcie uszy i oczy otwarte, aby nie przegapić jakichś sygnałów. Czeka was albo udana randka, albo bardzo owocne spotkanie. Pomocne znaki zodiaku to Lew oraz Strzelec.

Horoskopy