Horoskop dzienny na niedzielę 5 stycznia 2020 roku - Raki wyluzowane, Lwy będą pełne energii i chęci do działania...

Horoskop dzienny na niedzielę 5 stycznia 2020 roku - czas odpoczynku i rodzinnych spotkań. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj uczuciowe i wrażliwe na sygnały od otoczenia. Będą wyczuwać najmniejsze wahania nastroju u innych. To pomoże im zrozumieć, co tak naprawdę się dzieje i jak mogą komuś pomóc. Życzliwość wobec ludzi zawsze popłaca. Macie dzisiaj za sobą Byka oraz Koziorożca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są teraz pomysłowe i stawiają na niekonwencjonalne rozwiązania. Wasze propozycje zostaną docenione i jest szansa na ich realizację. Będziecie zatem zadowoleni i wdzięczni za wszystko. To dobra prognoza na przyszłość. Sprzyjające znaki zodiaku to Lew oraz Wodnik.

Zobacz wideo

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj nieco roztargnione i senne. To czas na odpoczynek i spojrzenie w głąb siebie. Nie bierzcie się zatem za trudne i wymagające zaangażowania sprawy i poświęćcie się kontemplacji. Przyda się taki jeden dzień spokoju. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są spokojne, wyluzowane, bo wreszcie mogą spędzić dzień, tak jak lubią. Dzięki dobrej organizacji nie muszą nigdzie pędzić, czy też nadrabiać zaległości. Dzień sprzyja domowym zajęciom, takim choćby jak czytanie książki. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy podejdą do swoich obowiązków z zaangażowaniem, co ucieszy rodzinę. Dzięki temu inni będą mieli mniej zadań. Czeka was udane popołudnie z przyjaciółmi, którzy wpadną na chwilę. Ale będzie się wam tak dobrze rozmawiało, że zostaną na dłużej. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj nastawione na nowinki i plotki. Jakoś ciągnie je do pewnego plotkarskiego towarzystwa. Uważajcie, bo ten kij ma dwa końce. Plotki mogą też dosięgnąć was. Spotkanie będzie jednak pełne wspomnień i barwnych opowieści. Czeka was dobra zabawa. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj niechętne wszelkim eksperymentom, nawet w kuchni. Zrobią tradycyjny obiad i zasiądą na kanapie. Dzisiaj macie szansę dowiedzenia się czegoś nowego o swoich znajomych, a te wiadomości nieco was zaskoczą. Nie zapomnijcie ich wesprzeć choćby telefonem. Trzymajcie się blisko Barana oraz Koziorożca.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą w świetnym humorze i w dodatku przyjdą im do głowy całkiem dobre rady. Ktoś z najbliższych przyjaciół potrzebuje bowiem wsparcia. Czeka was zatem spotkanie, w które trzeba będzie się mocno zaangażować. Single mogą spodziewać się także pewnego poruszenia serca na widok jednej osoby. A sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są zajęte dzisiaj swoim zdrowiem i planowaniem zdrowego stylu życia. Postanowią zmienić dietę i codzienne zwyczaje. To dobrze, bo ruch potrzebny jest wam jak nigdy. Macie też ambitne plany na udział w kulturalnych wydarzeniach. Czeka was całkiem ciekawy czas. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są bardzo zadowolone z siebie i planów na dzisiejszy dzień. Mamy nadzieje, że pewien krewny nie zepsuje wam humoru. Trzymajcie się z daleka od wiecznie narzekających osób. Nie zapomnijcie o codziennych ćwiczeniach na świeżym powietrzu lub o dłuższym spacerze. Sprzyjają wam teraz Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj rozleniwione i niechętne do opuszczania domowych pieleszy. Zajmą was sprawy rodziny, maluchów lub porządków. Nie znajdziecie zbyt dużo czasu dla siebie niestety. Ale przynajmniej będziecie mieć poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Trzymajcie się przyjaznego Raka lub Strzelca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom trudno jest dzisiaj przejąć się prozaicznymi obowiązkami, ponieważ opanuje je nostalgiczny nastrój. Zaczną wspominać przeszłość i tęsknić za niektórymi osobami. Warto dzisiaj poszukać towarzystwa ciepłych i otwartych ludzi. To pomoże wam uporać się z niewielką chandrą. Pomocne znaki to Rak oraz Bliźnięta.

Horoskopy