Horoskop dzienny na poniedziałek 6 stycznia 2020 roku - Koziorożce czeka dobry dzień, Lwy czeka pewna niespodzianka...

Horoskop dzienny na poniedziałek 6 stycznia 2020 roku - początek roku to czas stawiania sobie ambitnych celów. Życzymy spełnienia marzeń!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są teraz nieco zabiegane mimo wolnego dnia. Zaprosiły na obiad ważne dla siebie osoby i starają się wypaść jak najlepiej. Wieczorem za to skupią się na swojej urodzie i zużyją niemal wszystkie preparaty, jakie znajdą w łazience. Pomocne znaki zodiaku dzisiaj to Panna oraz Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki postanowią zrobić dzisiaj podsumowanie zeszłego roku i zająć się planami na przyszłość. Rachunki muszą się wam zgadzać. Dopiero potem rozluźnicie się i zajmiecie czymś przyjemniejszym. Może zorganizujecie wypad do kina lub knajpki? Trzymajcie się blisko przyjaznych Raków oraz Skorpiona.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj pełne energii i ciągle wymyślają jakieś nowe usprawnienia w domu albo plany wyjazdów i inne atrakcje. Nie chce im się natomiast robić nic przyziemnego, nawet gotować zwykły obiad. Wolą fantazyjne potrawy i niecodzienne zestawienia. Smaczne czy piękne? Nie wiedzą, na co się zdecydować. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzisiaj dość pracowity dzień, mimo święta. Skoncentrują się na podsumowaniach i wyjdzie im, że w nadchodzącym roku trzeba coś radykalnie zmienić. Unikajcie teraz kłótni, bo do niczego was nie doprowadzą. Trzymajcie się towarzystwa przychylnego Lwa oraz Bliźniąt.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj zaskoczone przypływem gotówki. Nie spodziewały się takiego początku roku. To najlepszy czas zatem, aby odpowiednio wykorzystać ten potencjał. Może zaplanujecie już jakieś dalsze wyprawy albo skoncentrujecie się na zdrowiu i urodzie. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj bardzo aktywne. Widać, że mają w sobie sporo energii, którą będą chciały spożytkować albo na domowe porządki, albo na dalsze wyprawy. Już dawno zajmowały się swoją kondycją. Czas na nadrobienie zaległości. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Lew oraz Koziorożec.

Zobacz wideo

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj w dobrym humorze i nie pozwolą, aby ktoś im go zepsuł swoim marudzeniem. Trzymajcie się zatem daleko od malkontentów. Warto za to pomyśleć o nowych przedsięwzięciach. Bądźcie stanowczy i kreatywni, macie teraz dobry czas. Pomocne znaki zodiaku do Byk oraz Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie powinny dzisiaj podejmować ważnych decyzji, związanych z uczuciami i relacjami z  ludźmi. To nie jest najlepszy czas. Poczekajcie, aż nieco uspokoicie swoje emocje. Nie denerwujcie się, jeżeli zauważycie gdzieś jakieś pomyłki lub przeoczenia. Każdy ma prawo do błędu. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zapragną nagle zmienić swoje życie, bo codzienne sprawy nieco je już męczą. Zatem w swoich planach na najbliższy rok mają szukanie ciekawych doświadczeń, może nawet nowej pracy. Czeka je wiele pracy, ale Strzelce lubią wyzwania. Sprzyjające znak zodiaku to dzisiaj Byk oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą miały dobry dzień i raczej nie będą narzekać na brak wrażeń. Spotkają się zresztą z życzliwością wielu osób. Dzień sprzyja spacerom i poznawaniu nowych ludzi, zatem wybierzcie się na dłuższą przechadzkę. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj pełne dobrych myśli. Takie nastawienie do świata gwarantuje, że nie tylko będziecie czuć się dobrze, ale i inni poczują się z wami fantastycznie. Możecie sobie pogratulować dobrych relacji z ludźmi. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby potrzebują dzisiaj spokoju i wolnego czasu dla siebie. Mają sporo do przemyślenia i chcą sobie uporządkować kilka spraw. To dobrze, że już na początku roku o tym myślicie. Macie wiele dobrych chwil przed sobą. Trzymajcie się blisko przyjaznego Barana i Wodnika.