Horoskop dzienny na wtorek 7 stycznia 2019 roku - Panny zawalczą o swoje sprawy, Strzelce z energią zabiorą się za pracę...

Horoskop dzienny na wtorek 7 stycznia 2019 roku - po wielu świątecznych dniach nadszedł czas powrotu do pracy. Trochę to stresujące, wiemy. Zatem - powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom nadal będzie się chciało prowadzić ożywione życie towarzyskie mimo tylu świątecznych spotkań. Teraz czas na przyjaciół. W nowym roku Barany postanawiają udzielać się w różnych grupach. Stąd nowe inicjatywy, z którymi wyjdą. A pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie dadzą się dzisiaj sprowokować do sprzeczki w pracy, mimo że postawią na swoim. Ale zrobią to w swoim stylu, spokojnie i bez krzyków. Wasze zdecydowanie zrobi wrażenie na współpracownikach. Dzień sprzyja także załatwianiu niektórych osobistych spraw. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Skorpion oraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Po takich dłuższych przerwach w pracy powroty nie są łatwe. Okazuje się nagle, że macie całkiem sporo pracy i na poważnie pomyślicie, czy nie nadszedł już czas na zmiany. Dodatkowe obowiązki okażą się nużące i niechętnie się za nie zabierzecie. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Lew oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie mają co narzekać, czeka je całkiem udany dzień. Mimo powrotu do pracy po wielu wolnych dniach, nie zostaniecie zasypani obowiązkami. To zasługa wcześniejszego dobrego planowania zadań. Po południu uważajcie jednak na liczby, bo łatwo o pomyłki. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran oraz Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj zaskoczone pewnymi sprawami i nieco podenerwowane. Ktoś spóźni się na spotkanie i będą miały przez to trudności w wykonaniu pracy. Cały dzień okaże się przez to rozregulowany. Musicie jakoś odreagować, najlepiej udając się na miłe i niezobowiązujące spotkanie. To powinno odwrócić waszą uwagę od niepowodzeń. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 21 czerwca)

Panny są dzisiaj dość przekorne, a nawet uszczypliwe. Mają na celu przede wszystkim obronę swoich interesów i walczą jak lwy, aby nikt nie zabrał im tego, co uznają za swoje. Macie rzeczywiście nadmiar energii i możecie ją wykorzystać na wiele sposobów. Na przykład zajmując się porządkowaniem otoczenia. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Waga.

Zobacz wideo

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są w dobrym humorze, a przychylność ludzi sprawi, że poczują się silne i niezależne. Czas i otoczenie sprzyja wam dzisiaj i możecie teraz zaplanować najbliższą przyszłość, spotkania i podróże. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj ożywione i chętnie do działania. Najważniejsze dla nich są dzisiaj sprawy zawodowe. Zajmą się teraz ważnymi decyzjami, które będą miały wpływ na ich życie przez najbliższe miesiące. Może uda się wynegocjować podwyżkę i awans. Macie po swojej stronie Lwa oraz Wagę.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj pracowite i zabiorą się za obowiązki służbowe z pełnym zaangażowaniem. Okaże się przy tym, że szefowie zauważą szybko waszą pracę i wyrażą swoje uznanie. Może to oznaczać, że w przyszłości spojrzą na wasz awans przychylnym wzrokiem. Sprzyjające znaki zodiaku na teraz to Wodnik oraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie będą miały powodów do narzekań. Sprawy, którymi się zajmują okażą się łatwiejsze w realizacji, niż początkowo się wam wydawało, a spotkania okażą się inspirujące. Po południu nastawcie się na ciekawe wiadomości. Trzymajcie się towarzystwa Barana oraz Panny.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mogą coś dzisiaj zgubić, zatem powinny uważać na to co robią. Nie przesadzajcie za kierownicą i nie pędźcie zbyt szybko. Spróbujcie tak zaplanować dzień, aby mieć dla siebie nieco czasu. Wieczorem warto pomyśleć o zdrowiu i urodzie. A sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą się dzisiaj zastanawiać, jakie są najnowsze trendy w modzie i czy za nimi nadążają. To dobry czas, aby zaplanować swój rozwój i może nauczyć się czegoś nowego. Nie od rzeczy byłoby zgłosić się na jakiś kurs i podszlifować angielski. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskopy