Horoskop dzienny na środę 8 stycznia 2019 roku - Raki ambitnie rozpoczną dzień, Panny chętnie zostałyby w domu...

Horoskop dzienny na środę 8 stycznia 2019 roku - już połowa tygodnia, zatem coraz bliżej weekendu. To pociecha dla tych, którym mało było świątecznych dni.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj popularnymi towarzyszami i w pracy, i poza. Nie mogą opędzić się od zaproszeń. To dobry znak na początek roku. W pracy natomiast zdecydujecie się na rozmowę z szefem na temat podwyżki. Sprzyjają wam dzisiaj Waga oraz Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj niezbyt spokojne, ponieważ kilka ważnych spraw trochę się przeciąga. Ale wasze działania przyniosą wkrótce skutek i wszystko będzie miało szczęśliwe zakończenie. Nie po raz pierwszy okaże się, że jesteście zdolnymi dyplomatami. Trzymajcie się blisko pomocnych Bliźniąt oraz sympatycznego Raka.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj pewne siebie i dlatego bez oporów ruszą zdobywać nowe szczyty. A przyjaciele będą ich w tym wspierać. Teraz okaże się, kto tak naprawdę wam sprzyja i nie zazdrości sukcesów. Będziecie teraz z optymizmem spoglądać w przyszłość. Pomocne znaki to Waga oraz Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki podejmą się dzisiaj ambitnego zadania, w którym będą mogły wreszcie wykazać się samodzielnością i kreatywnym umysłem. Dobrą motywacją do pracy będą także obiecane przy tym pieniądze. W sprawach osobistych macie dobrą passę. Nie zawiedźcie swojego partnera lub partnerki i wywiążcie się z zobowiązań. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew, a także Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew będzie zaskoczony dzisiaj, jak bardzo niespodziewanie może potoczyć się życie. Czekają was bowiem nowiny i sprawy, których się nie spodziewaliście. Ale to wszystko obróci się na waszą korzyść. Przyjrzyjcie się także kilku pomysłom na towarzyskie spotkania. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Raki oraz Skorpiony.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny maja dzisiaj ogromną ochotę na zajęcie się wreszcie domem i zakupienie niezbędnych rzeczy do remontu lub przemeblowania. Dawno już o tym myślały, tylko brakowało im funduszy. Dobre pomysły zawsze są w cenie, a Panna ma niezły gust. Jej propozycje spodobają się domownikom. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi przejmą się swoim zdrowiem i postanowią zrobić sobie szereg badań. Nic im właściwie nie dolega, ale strzeżonego... Zatem dzień spędzą na planowaniu rozlicznych konsultacji. Musicie przez to nieco wcześniej wyjść ze szkoły, albo z pracy. Pomocne znaki zodiaku dzisiaj to Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj spokojne i wyluzowane. Dzień zapowiada się leniwie i nie musicie się nigdzie spieszyć. Warto sięgnąć po lekturę, albo zająć się ulubionym hobby. Może wizyta w księgarni będzie nie od rzeczy. Trzymajcie się towarzystwa Bliźniąt oraz Raka.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce odkryją, że mają całkiem spore umiejętności handlowe i negocjacyjne. Takie zalety przydają się w niejednej pracy. Jesteście dla niektórych cennym towarzyszem. Pomogliście już ludziom w wielu kłopotach. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak oraz Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj znakomity nastrój. Będą miały dużo zabawnych rzeczy do opowiedzenia i tryskać dobrym humorem. Dzień sprzyja także randkom lub romantycznym wieczorom przy świecach. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj nieco roztargnione, a zatem jest szansa, że zapomną o spotkaniu, albo o załatwieniu jakiejś sprawy. Co prawda, nie jest to jeszcze koniec świata, ale i tak nieźle was to zdenerwuje. Po południu skupcie się na sprawach rodzinnych. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby chciałyby dzisiaj poważnie porozmawiać. Mają bowiem do podjęcia ważną decyzję i szukają jak najlepszych argumentów. Nie stawiajcie jednak wszystkiego na jedną kartę - radzą wam gwiazdy. Spytajcie o radę przyjaznego Koziorożca lub rozsądnej Wagi. Życiowe decyzje trzeba podejmować z rozwagą.

Horoskopy