Horoskop dzienny na środę 8 stycznia 2019 roku - Raki ambitnie rozpoczną dzień, Panny chętnie zostałyby w domu...

Horoskop dzienny na środę 8 stycznia 2019 roku - już połowa tygodnia, zatem coraz bliżej weekendu. To pociecha dla tych, którym mało było świątecznych dni.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj popularnymi towarzyszami i w pracy, i poza. Nie mogą opędzić się od zaproszeń. To dobry znak na początek roku. W pracy natomiast zdecydujecie się na rozmowę z szefem na temat podwyżki. Sprzyjają wam dzisiaj Waga oraz Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj niezbyt spokojne, ponieważ kilka ważnych spraw trochę się przeciąga. Ale wasze działania przyniosą wkrótce skutek i wszystko będzie miało szczęśliwe zakończenie. Nie po raz pierwszy okaże się, że jesteście zdolnymi dyplomatami. Trzymajcie się blisko pomocnych Bliźniąt oraz sympatycznego Raka.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj pewne siebie i dlatego bez oporów ruszą zdobywać nowe szczyty. A przyjaciele będą ich w tym wspierać. Teraz okaże się, kto tak naprawdę wam sprzyja i nie zazdrości sukcesów. Będziecie teraz z optymizmem spoglądać w przyszłość. Pomocne znaki to Waga oraz Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki podejmą się dzisiaj ambitnego zadania, w którym będą mogły wreszcie wykazać się samodzielnością i kreatywnym umysłem. Dobrą motywacją do pracy będą także obiecane przy tym pieniądze. W sprawach osobistych macie dobrą passę. Nie zawiedźcie swojego partnera lub partnerki i wywiążcie się z zobowiązań. Pomocne znaki zodiaku to teraz Lew, a także Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew będzie zaskoczony dzisiaj, jak bardzo niespodziewanie może potoczyć się życie. Czekają was bowiem nowiny i sprawy, których się nie spodziewaliście. Ale to wszystko obróci się na waszą korzyść. Przyjrzyjcie się także kilku pomysłom na towarzyskie spotkania. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Raki oraz Skorpiony.

Zobacz wideo

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny maja dzisiaj ogromną ochotę na zajęcie się wreszcie domem i zakupienie niezbędnych rzeczy do remontu lub przemeblowania. Dawno już o tym myślały, tylko brakowało im funduszy. Dobre pomysły zawsze są w cenie, a Panna ma niezły gust. Jej propozycje spodobają się domownikom. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi przejmą się swoim zdrowiem i postanowią zrobić sobie szereg badań. Nic im właściwie nie dolega, ale strzeżonego... Zatem dzień spędzą na planowaniu rozlicznych konsultacji. Musicie przez to nieco wcześniej wyjść ze szkoły, albo z pracy. Pomocne znaki zodiaku dzisiaj to Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj spokojne i wyluzowane. Dzień zapowiada się leniwie i nie musicie się nigdzie spieszyć. Warto sięgnąć po lekturę, albo zająć się ulubionym hobby. Może wizyta w księgarni będzie nie od rzeczy. Trzymajcie się towarzystwa Bliźniąt oraz Raka.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce odkryją, że mają całkiem spore umiejętności handlowe i negocjacyjne. Takie zalety przydają się w niejednej pracy. Jesteście dla niektórych cennym towarzyszem. Pomogliście już ludziom w wielu kłopotach. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak oraz Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj znakomity nastrój. Będą miały dużo zabawnych rzeczy do opowiedzenia i tryskać dobrym humorem. Dzień sprzyja także randkom lub romantycznym wieczorom przy świecach. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj nieco roztargnione, a zatem jest szansa, że zapomną o spotkaniu, albo o załatwieniu jakiejś sprawy. Co prawda, nie jest to jeszcze koniec świata, ale i tak nieźle was to zdenerwuje. Po południu skupcie się na sprawach rodzinnych. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby chciałyby dzisiaj poważnie porozmawiać. Mają bowiem do podjęcia ważną decyzję i szukają jak najlepszych argumentów. Nie stawiajcie jednak wszystkiego na jedną kartę - radzą wam gwiazdy. Spytajcie o radę przyjaznego Koziorożca lub rozsądnej Wagi. Życiowe decyzje trzeba podejmować z rozwagą.

Horoskopy