Horoskop dzienny na czwartek 9 stycznia 2020 roku - Bliźnięta zajmą się finansami, Lwy pokażą pazury...

Horoskop dzienny na czwartek 9 stycznia 2020 roku - zima w pełni, a jednak brakuje nam zimy. Szkoda, że nie możemy nawet ulepić małego bałwana. No chyba, że gdzieś dalej się wybierzemy. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj tak zajęte, jak już dawno im się to nie zdarzyło. Wypadnie im robić naraz wiele rzeczy, a sprawy będą się jakby mnożyć. To będzie bardzo pracowity dzień. Ciekawić was będą także sprawy polityczne. Nie bierzcie sobie jednak tego na głowę. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj dalekie od codzienności. Przyziemne sprawy w ogóle nie będą was interesować. Możecie jednak zbyt daleko odbiec od szarej rzeczywistości. Nie wszystko da się w ten sposób potraktować. Trochę spraw będzie domagało się uwagi. Macie na szczęście po swojej stronie pogodne Bliźnięta i spokojnego Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj zajęte sprawami finansowymi. Dlatego też będą rozglądać się za okazjami do dodatkowego zarobku. A jeśli nie, to przynajmniej zainteresują się tanimi zakupami. Wyprzedaże będą się centrum waszych zainteresowań. Uważajcie, aby przy tym nie skłócić się z najbliższymi. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj nastawione na zdobywanie świata. Zabiorą się za nowe wyzwania i to wcale niełatwe. Uda im się także przekonać do swoich racji kogoś z najbliższych osób i w ten sposób zyskać sojusznika. Ale macie także pewne zobowiązania. Nie powinniście o nich zapominać. Sprzyjają wam dzisiaj Barany oraz Wodniki.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj waleczne, chociaż głównie zawalczą ze swoimi szefami. Mają bowiem już po dziurki w nosie różnych obowiązków, które narastają z dnia na dzień. Mogą przez to okazać się niezbyt sympatyczne. Grozi im, że z tego powodu pewna znajomość może zakończyć się niezbyt dobrze. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk oraz Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są stęsknione spokoju i pragną nade wszystko poleniuchować chociaż przez jeden dzień. Chciałyby w spokoju spędzić następne dni, a nie nadganiać zaległości. Są przekonane, że byłyby wtedy znacznie szczęśliwsze i łatwiejsze we współżyciu. Mogłyby bowiem pokazać najlepsze cechy swojego charakteru. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga nie ma dzisiaj dobrego zdania o tych, którzy za wszelką cenę chcą stanąć na świeczniku. Trochę ich to mierzi i chciałyby już odciąć się od takich osób i działań. Nie będziecie mieć zbyt wielkiego zrozumienia dla bufonów i osób nadmiernie eksponujących swoją wartość. Uważacie, że skromność jest znacznie ważniejsza. Wasze przyjazne znaki na dziś to Rak oraz Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie będą się dzisiaj długo zastanawiać, tylko zapragną przeć do przodu. Decyzje będą podejmować w ułamku sekundy. Uważajcie, aby przy tym tempie nie zaprzepaścić jakiejś okazji. Nie pokłóćcie się aby z kimś, kto będzie miał inne zdanie. Ma do tego prawo. Poszukajcie sojuszników wśród Bliźniąt oraz Koziorożców.

Zobacz wideo

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj jakieś melancholijne, zamyślone i niechętne do działania. Nie będą także przejmować się opiniami ludzi, którzy ich niespecjalnie interesują. Dlatego też ktoś może się zdenerwować i uznać ich zachowanie za niewłaściwe. Ale Strzelce i tak postawią na swoim Pomocne znaki zodiaku to Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będzie przepełniać dzisiaj pozytywna energia. Wszystkie pomysły, a będzie ich sporo, okażą się fascynujące i warte realizacji. W pracy będzie wam się dzisiaj nadzwyczajnie wiodło, a szefowie okażą się mili i hojni. To dobrze, bo od dawna oczekiwaliście jakiejś formy uznania waszej pracy. Sprzyjają wam Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj zajęte naprawdę poważnymi sprawami. Nie ma tutaj czasu na improwizację i wymyślanie czegoś od nowa, Trzeba po prostu wziąć się do pracy i po kolei wszystko zrealizować. Dopiero wtedy będziecie mogli powiedzieć, że dzień mieliście udany. Pomocne znaki na dzisiaj to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą się zastanawiać, jak dzisiaj powinny się zaprezentować na szerszym forum, aby wypaść jak najlepiej. Może nawet dojdą do wniosku, że bez wcześniejszego wyjścia na zakupy już dłużej nie wytrzymają, Czas na poprawienie sobie nastroju! Najlepiej podejmując nowe wyzwania i kierując energię na naukę czegoś nowego. Przyjazne znaki zodiaku to dzisiaj Wodnik oraz Koziorożec.

Horoskopy