Horoskop dzienny na piątek 10 stycznia 2020 roku - Byki zajmą się sprawami rodzinnymi, Lwom przytrafi się coś ciekawego...

Horoskop dzienny na piątek 10 stycznia 2020 roku - to piątek, a zatem można już cieszyć się zbliżającym się weekendem i koniecznie zaplanować jakieś atrakcje. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj nastawione do świata nieco roszczeniowo. Domagają się większych zarobków i premii, chociaż jeszcze nie przyłożyły się zbyt mocno do pracy. Spróbujcie podejść do tej sprawy nieco rozsądniej. Może lepiej okazać nieco dystansu i uśmiechnąć się. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zajmą się dzisiaj sprawami rodzinnymi. Przypomnicie sobie, że ktoś bliski potrzebuje waszego wsparcia lub pomocy, chociażby przy dzieciach. Zorganizujecie wycieczkę lub spacer i wyciągniecie kogoś z domu. Dzięki temu zyskacie wdzięczność pewnej osoby i możecie kiedyś liczyć na wzajemność. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Lwy oraz Wodniki.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są teraz w znakomitym nastroju, wesołe i rozgadane. Ale praca niespecjalnie was będzie dzisiaj interesować. To raczej sprawy towarzyskie zabiorą wam większość dnia. Czeka was dobry czas i nie zmarnujcie jego potencjału. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Koziorożec.

Zobacz wideo

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zatęsknią dzisiaj za towarzystwem przyjaciół. Może w takim razie spróbujcie podzwonić i zorganizować jakąś niewielką imprezę. Niekoniecznie w domu. To może być po prostu niedaleka wycieczka lub spotkanie w knajpce. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Skorpion oraz Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj okazję na ciekawe, inne niż zwykle spędzenie dnia. Już rano ktoś się do nich odezwie z propozycją. Nie zrażajcie się przeszkodami tylko odważnie podejmijcie wyzwanie. To może być dla was szansa nie tylko na rozrywkę, ale i na poznanie nowych, interesujących osób. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Bliźnięta oraz Strzelce.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj zajęte sprawami, które nie są łatwe do rozwiązania. To będzie dla was pewien sprawdzian jak sobie radzicie z emocjami. Spotkajcie się z bliską wam osoba i porozmawiajcie szczerze. Może uda się dość do porozumienia zanim emocje wezmą górę. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi planują dzisiaj swoje wydatki na najbliższy miesiąc i są tym nieco zaniepokojone. Postanowią poszukać dodatkowego źródła utrzymania. Chętnie także odwiedzą dawno nie widzianych znajomych, aby poradzić się ich w trudnej sprawie. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom marzy się daleka podróż i przygody. Wezmą się zatem za planowanie urlopów w nadchodzącym roku. Będziecie marzyć o spotkaniach na krańcu świata i o nowych znajomościach. Sprzyja wam dzisiaj ktoś spod znaku Barana i Wodnika.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj sporo szczęścia. A już szczególnie jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Służbowe obowiązki zajmą im co prawda większość dnia, ale będą wyjątkowo przyjemne i w dodatku przyniosą konkretne korzyści. Wieczorem nie zapomnijcie do kogoś zadzwonić. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj wyjątkowo uparte, nawet jak na nich. Nie pozwolą, aby ktoś zatrzymał je na ich drodze i okażą zdecydowanie przy realizowaniu zadań. Postawią sobie zresztą całkiem ambitne cele. Po pracy poszukajcie jednak możliwości wypoczynku. Nie siedźcie sami w domu. A sprzyjające znaki zodiaku to Baran oraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj pracowity dzień w pracy. Zajmą się negocjowaniem umów, albo szukaniem nowych rynków. Tak czy owak włożą w to całą energię. Nie zapomnicie też o tym, ile może zdziałać osobisty urok. Szczęście sprzyja osobom, które częściej się uśmiechają. Nie zapominajcie o swoich dobrych stronach. Trzymajcie się blisko przyjaznego Raka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby spotkają się dzisiaj z przyjaciółmi, aby omówić kilka spraw. Między innymi postanowią wspólnie wybrać się na wakacje. Może trzeba już zacząć coś w tej sprawie robić? Macie dzisiaj dzień, w którym sprzyja wam szczęście. Znajdźcie zatem czas na działanie. A przyjazne znaki to teraz Lew oraz Skorpion.

Horoskopy