Horoskop dzienny na sobotę 11 stycznia 2020 roku - Bliźnięta szukają okazji do zabawy, Panny postanowią zostać w domu...

Horoskop dzienny na sobotę 11 stycznia 2020 roku - można dzisiaj pomyśleć o zabawie i spotkaniach z przyjaciółmi. Nie marnujcie zatem czasu!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 stycznia)

Barany chcą dzisiaj bawić się i używać życia. Nie pozwolicie, aby ktoś odwiódł was od tego pomysłu. Możecie też spotkać kogoś ciekawego, kto poruszy wasze serce albo wyobraźnię. Może także nadszedł czas na planowanie zagranicznych podróżny. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Raka oraz Strzelca.

Horoskop - Byk (20 stycznia do 22 maja)

Byki nie mają powodów do narzekań, dzień będzie słoneczny i ze wszech miar udany. Będziecie szczęśliwi, że macie takie a nie inne widoki za oknem, a w dodatku robicie to, co lubicie najbardziej. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie chcą się dzisiaj zajmować nudnymi, codziennymi obowiązkami, ale zaszaleć w gronie znajomych. Postarają się zatem skrzyknąć parę osób i dobrze się zabawić. Przy okazji uważajcie jednak na nowe znajomości, aby nie ulec złudzeniom. Przyjazne znaki zodiaku to dzisiaj Rak oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj czujne i to pomoże im uniknąć błędnej decyzji. Nie dadzą się naciągnąć na żadne dziwne interesy. Jeżeli przyjrzą się bliżej pewnym propozycjom, zauważą dziwne zbiegi okoliczności. To da im do myślenia. Sprzyjający znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą chciały dzisiaj komuś specjalnie zaimponować. Ale nie zmieniajcie przez to swoich planów na weekend. To nie jest wcale ani konieczne, ani korzystne dla was. Zajmijcie się raczej tym co lubicie, czytaniem książek i odwiedzinami w kulturalnych miejscach. Pomocnym znakiem zodiaku pozostaje Rak.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają wreszcie trochę czasu, aby odpocząć i pomyśleć. Nie wypuszczą z ręki ciekawej książki, ani nie zmarnują czasu przy telewizorze. To dzień, gdy czekają was także intelektualne rozmowy. Dawno już tak mądrze nie spędzaliście wieczoru. Trzymajcie się blisko towarzystwa Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj bardzo niecierpliwe. Łatwo będzie więc o pomyłkę w rachunkach, a nawet o kłótnię na ten temat ze starszą osobą. Trzymajcie swoje nerwy na wodzy. Niepotrzebnie szukacie dziury w całym. A szkody i tak już nie da się odkręcić. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj spragnione tradycyjnych potraw, zwyczajów i obrazów z przeszłości. Taka nostalgia za starymi latami nieczęsto im się przecież zdarza. Poproszą kogoś w rodzinie o rozmowę i wymyślą, jak zachować coś z przeszłości. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są ciekawe, co słychać u znajomych albo u współpracowników. Mają ochotę na dłuższe rozmowy i wymianę wiadomości. Ale dalekie są od plotkowania, to nie w ich stylu. Najlepszą porą dnia będzie dla was popołudnie, a najciekawsze chwile spędzicie w towarzystwie Bliźniąt.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zajmują się dzisiaj podsumowaniem wydatków. Nie będą miały przy tym najlepszego humoru. Jeżeli ktoś bliski spyta was o szczegóły, nie denerwujcie się, tylko spokojnie wyjaśnijcie o co chodzi. To lepsze niż pozostawianie czegoś w zawieszeniu. Sprzyjający znak zodiaku to Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki muszą dzisiaj unikać sporów w rodzinie, bo niestety takie im grożą. Omijajcie zatem z daleka drażliwe tematy. Rodzinne kłótnie to nie jest sposób na rozwiązanie pewnych spraw. Zróbcie sobie przerwę i spotkajcie ze znajomymi. To pozwoli załagodzić nastroje. Macie po swojej stronie zodiakalnego Barana.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom nie potrzeba dzisiaj zbyt wiele, aby miały dobry humor. Czują się świetnie i swoim humorem chciałyby zarazić otoczenie. Zaplanują zatem jakieś działania, może spacer lub wyjście do kina, aby mieć okazję do spotkania i rozmowy. Waszym przyjaznym znakiem jest dzisiaj Wodnik.

Horoskopy