Horoskop dzienny na niedzielę 12 stycznia 2020 roku - Bliźnięta będą dzisiaj wojownicze, Lwy mają kilka niebanalnych pomysłów...

Horoskop dzienny na niedzielę 12 stycznia 2020 roku - nie dajcie się pogodzie i śmiało wyjdźcie z domu. Trochę ruchu z pewnością wam nie zaszkodzi. Trzymajcie się ciepło!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom nic nie zepsuje dzisiaj dobrego nastroju. Będziecie mieć udany dzień, a wasze zachowanie zrobi dobre wrażenie na ważnych osobach. Zostaniecie uznani za osobę o nienagannych manierach. Trzymajcie się towarzystwa osób spod znaku Wagi oraz Koziorożca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki chcą się dzisiaj spotkać z rodziną i pokazać, że bardzo im na nich zależy. Może nawet przeznaczą pewną część swoich dochodów na remonty w rodzinnym domu. Warto pamiętać o tym, że wspomnienia są cenną rzeczą i trzeba je zachować. Pomocnymi znakami na dzisiaj są Lwy oraz Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta powinny rano zadbać, aby nie wpaść w jakieś tarapaty albo się z kimś nie pokłócić. To trudny dzień, ale jeżeli dobrze wszystko rozegracie, skończy się spokojnie i satysfakcjonująco. Pamiętajcie o zasadach dobrego wychowania. Trzymajcie się także blisko pogodnego Wodnika i zrównoważonej Wagi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki myślą cały czas o pracy pomimo wolnego dnia. Nie mogą się wyluzować, ponieważ ciągle są spóźnione z projektami. Ciężko jest nadgonić sprawy, które nawarstwiły się przez wolne dni. Ale przynajmniej po południu dajcie sobie chwilę luzu. Macie teraz po swojej stronie pomocnego Byka oraz Skorpiona.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj przyjaźnie nastawione do ludzi i koniecznie chcą się spotkać i porozmawiać w większym gronie. Mają kilka niebanalnych pomysłów na spędzenie dnia. Wieczorem spotkają kogoś, kto niespodziewanie poruszy ich serce. Czeka was ciekawy czas. A sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Rak oraz Waga.

Zobacz wideo

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zajmą się dzisiaj wraz z najbliższymi planowaniem tegorocznych wyjazdów. Nie narzucajcie jednak wszystkim swojego zdania. Posłuchajcie, jakie inni mają pomysły na urlop. Koniecznie dyskutujcie, a nie rozpoczynajcie kłótni. Macie ponadto w planach większe wyjście po południu. Trzymajcie się blisko przyjaznego Barana oraz Wodnika.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj zadowolone z siebie i pewne swoich racji. Stąd niespecjalnie będzie je można przekonać w czasie rodzinnych dyskusji przy stole. A po południu spotkają kogoś, kto może odmienić ich życie. Nie przegapcie zatem okazji i wyjdźcie z domu. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zgłoszą się dzisiaj na ochotnika do gotowania obiadu albo pomocy przy stole. Pragną pokazać swoje zdolności kulinarne i przypodobać się komuś w rodzinie. Zadbacie o dobrą atmosferę i będziecie duszą towarzystwa. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Baran oraz Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj naprawdę tajemnicze. Nie zdradzają nikomu, o czym myślą, albo czym się akurat zajmują. To wszystko dlatego, że przygotowują właśnie niespodziankę. Nie zapomnijcie przy tym, że ktoś oczekuje od was wiadomości. Zadzwońcie chociaż pod wieczór. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran oraz Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają całkiem ciekawe pomysły na spędzenie czasu. Będziecie mieć ochotę na coś niecodziennego i dołożycie wszelkich starań, aby to się udało. Pamiętajcie, że rodzina na was liczy. Wasze szczęśliwe znaki to Skorpion oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj wyśmienity humor. Szybko uwiną się z domowymi obowiązkami i wybiorą "na miasto". Czas zobaczyć, co ciekawego jest do obejrzenia w kinach lub w teatrze. Przed wami całkiem nowe pdoświadczenia. Wieczorem jednak odpocznijcie przed poniedziałkowym powrotem do pracy. Pomocne znaki zodiaku to Lew oraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby zajmują dzisiaj sprawy finansowe. Ale gdy już podliczą swoje zobowiązania i oszczędności, stwierdzą, że czas także na zabawę. Odezwą się zatem do znajomych, których wyciągną na wieczorne szaleństwa. Nie będą jednak zbyt długo się bawić, bo pamiętają o nadchodzącym poniedziałku. Sprzyjające znaki zodiaku teraz to Lew oraz Waga.

Horoskopy