Horoskop dzienny na poniedziałek 13 stycznia 2020 roku - Koziorożce odniosą pewien sukces w pracy, Panny pragną uznania...

Horoskop dzienny na poniedziałek 13 stycznia 2020 roku - co prawda nie samą pracą człowiek żyje, ale jednak dobrze spełniony obowiązek przynosi sporo satysfakcji. Trzymajcie się ciepło!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają przed sobą trudny i wymagający odważnego działania dzień. Nie będziecie narzekać też na brak oznak sympatii ze strony otoczenia. W trudnościach pomoże wam przyjaciel, który szybko przybędzie z pomocą. Sprzyjają wam także niektórzy członkowie rodziny. Miejcie na uwadze, że ktoś na was liczy. Przyjazne znaki zodiaku na dzisiaj to Bliźnięta oraz Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki nie mogą dzisiaj zapomnieć, że nadszedł czas na oddanie przysług. Trzeba będzie zrobić coś dla przyjaciela, który pomagał wam w trudnych czasach. Gdy już uporacie się z obowiązkami, zajmijcie się swoim zdrowiem. Pamiętajcie też o danych komuś obietnicach. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Skorpion.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj czułe serce. Będą wyczulone na krzywdę, która dzieje się innym i natychmiast zareagują. Szlachetne czyny zazwyczaj nie pozostają bez odzewu, dlatego i wy możecie liczyć na uznanie. Macie także dzisiaj znakomite pomysły na rozwój biznesu, zatem dzień okaże się naprawdę udany. Trzymajcie się towarzystwa Raka oraz Koziorożca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają dzisiaj dziwny dzień i zupełnie niepotrzebnie zaczną roztrząsać problem, czy są lubiane, czy też nie. Lepiej zadbajcie sami o siebie, a nie liczcie na znajomych i  współpracowników. To dobry czas, aby zająć się także swoim wyglądem i zaglądnąć do fryzjera czy kosmetyczki. Zainwestujcie w coś porządnego, nie kupujcie najtaniej jak się da. To zazwyczaj szybko się rozpada na bezużyteczne kawałki. Pomocne znaki zodiaku to Waga oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj w znakomitym humorze i nawet pewne, niewielkie zresztą nieporozumienia, nie zepsują im dnia. Spotkacie na swojej drodze naprawdę miłych i pomocnych ludzi. Warto też dzisiaj zająć się urzędowymi sprawami, bo sprzyja wam czas. Trzymajcie się blisko przyjaznego Raka oraz Wagi.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą się dzisiaj bardzo starać, aby szef zauważył ich pracę. To będzie dla nich ważne i nie odpuszczą, dopóki nie osiągną sukcesu. W domu za to chętnie podyskutują z rodziną na temat wakacyjnych planów. Może czas na poszukanie tańszych ofert? Przyjazne znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą dzisiaj śmiało zacząć realizować swoje plany. Nie muszą zbytnio przejmować się krytyką pewnej osoby, bo ta nie zna całej sytuacji, ani nie jest specjalnie biegła w tych sprawach. Zazdrośnicy powinni zająć się sobą, a nie krytykowaniem waszych poczynań. Trzymajcie się dzisiaj przyjacielskiego Lwa oraz Koziorożca.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj nadmiernie uczuciowe i pogrążą się w świecie marzeń. To całkiem miły sposób na spędzenie dnia, chociaż w pracy szefowie nie okażą specjalnego entuzjazmu. Uważajcie potem za kierownicą, tutaj jednak trzeba się skupić i uważać na zakrętach. Trzymajcie się blisko przyjacielskich Byków oraz Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelec pokaże się dzisiaj z jak najlepszej strony. Będzie uroczy, dowcipny i towarzyski. To pomoże mu przetrwać pewne zawodowe obowiązki. Nie zawsze są mu bowiem na rękę służbowe wyjazdy i temu podobne wyzwania. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą miały dzisiaj szczęście w pracy. Dzięki swojej czujności i zawodowej sprawności unikną w ostatniej chwili pewnego kłopotu. Zatem czeka was całkiem udany dzień, mimo że zapowiadał się nie najlepiej. Nie możecie zapomnieć o Byku i Pannie, które bardzo wam pomogą.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj myślami daleko od nudnych rachunków i raportów. Mimo, że najwyższy czas się nimi zająć, wolą bujać w obłokach i marzyć o niebieskich migdałach. Taki dzień nie za bardzo popchnie ich sprawy do przodu, ale przynajmniej będzie przyjemny. Macie z pobliżu przyjazne osoby spod znaku Raka oraz Koziorożca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom trudno będzie dzisiaj przejść do porządku dziennego nad pewną sprawą. Będzie ich to kosztować trochę nerwów. Niestety, wynik wcale nie jest taki pewny. Uzbrójcie się zatem w cierpliwość i poczekajcie, aż zmieni się aura. Czekają was jeszcze niezłe niespodzianki. Pomocne znaki zodiaku to Lew i Waga.

Horoskopy